Ло Шарик• 17 января 2023

Ви б звільнилися як би зрозуміли що робота не подобається?

Боюсь прийняти рішення на звільнення
Робота не по душі
Зарплата середня але так важко зрозуміти що ти невдаха і просто підеш з роботи в нікуди в наш час
автор Ло Шарик • 17 января 2023
І нік просто в тему

Утка_в_тапках• 17 января 2023
в никуда сейчас никак нельзя.
сначала подготовьте почву, и только потом увольняйтесь.
Ну или если есть финансовая подушка.
sunny_ios• 17 января 2023
Я всегда сначала ищу работу, получаю контракт, а потом уже увольняюсь со старой работы. Остаться без денег в наше время - сложно будет. Лучше нелюбимая работа, но способность прокормить себя и семью.
автор Ло Шарик • 17 января 2023
Ответ дляsunny_ios
А якщо є можливість напрацювати і фінанси
Просто не знаю як усвідомити що я лузер
Менее Более• 17 января 2023
Ответ дляЛо Шарик
Просто не знаю як усвідомити що я лузер
Уйти в никуда и проесть все запасы - у вас все шансы стать лузером. А потом что, когда запасы закончатся?
Ищите работу,которая бы вам понравилась и только тогда уходите
Губной рояль• 17 января 2023
Ответ дляЛо Шарик
Просто не знаю як усвідомити що я лузер
Будь - які фінанси закінчуються. Ні, я б в війну в нікуди не йшла. Зараз знайти роьоту майже неможливо
Заставляличка• 17 января 2023
Если просто не нравится, то нет. Но если работа вызывает стресс и бессонницу (у меня такое было), то пришлось увольняться. Иначе б я сошла с ума ((

Кина_не_будет• 17 января 2023
Я терпеть не могу свою работу, но сижу на жопе ровно
ДеньгиНеСдаю• 17 января 2023
В довоєнний час завжди звільнялася, якщо щось не подобалося, але перед цим знаходила нову роботу, зараз би не радила
Педиатор_я• 17 января 2023
Зараз би звільнення в нікуди було б недоречно. Але 1,5 року тому таке було зроблено після 18 років в одній компанії.
Губка Боб• 17 января 2023
Я вважаю себе невдахою з 1 причини - занадто довго просиділа на роботі, яка перестала подобатись. Потрібно було звільнятися і шукати іншу роботу набагато раніше.
Миссис Буркул• 17 января 2023
Ответ дляЛо Шарик
Просто не знаю як усвідомити що я лузер
почему вы лузер?
лузер сидит на отстойной и нелюбимой работе годами
Заместитель Анонима• 17 января 2023
Я раньше терпела и гнала от себя такие мысли. Теперь понимаю, что зря.
Автор, есть и другие работы...
Но подумайте конкретно, что вам не нравится. Чтобы не прийти на новую и там то же самое будет.
СкокоМнеДадите• 17 января 2023
сейчас если просто не нравится-искала бы другую сидя
если болезни-увольнялась бы
соева-сысоева• 17 января 2023
Ответ дляЛо Шарик
І нік просто в тему
А на такій працюю багато років. Не знаю куди піти, а тепер ще й війна. Бухгалтер. Ненавиджу. В принципі цю професію. Ото періодично звільняюсь, нове місце, те да се, і знову стрес і геморой без кінця і краю.
соева-сысоева• 17 января 2023
Ответ дляЛо Шарик
Просто не знаю як усвідомити що я лузер
Не гнобіть себе, у всіх бувають невдачі.Просто люди по різному до цього ставляться.
Ненавязчивый синтезатор• 17 января 2023
Ні. Бо тоді без грошей що робити? Сиджу і мовчки, аби платили..бо бомжем страшніше стати.
Рыжик-пыжик• 17 января 2023
Свекруха помогла влаштуватись на роботу, ходила до начальника, випросила місце. Я попрацювала рівно три дні, на більше мене не хватило. Я не привикла,щоб на мене підвищувли голос і відверто критикували мою роботу. Тупо більше не прийшла. Свекруху ледь інфаркт не схопив, була велика сімейна драма. Але я ні крапельки не шкодую, що зробила саме так.