Ох и зажрались
Kristal2013• 16 января 2023
Задержались вы с новостью. Тут три дня темы строчили. Вдоль и поперек прошлись.
Dark_Yasna• 16 января 2023
Ответ дляKristal2013
кто это? и темы ни одной не встречала
да и сейчас не особо интересно, шо за бабень
Ответ дляDark_Yasna
кто это? и темы ни одной не встречала
«Під -легла «начальника одеської митниці,в якого раніше ,ще до призначення на посаду знайшли паспорт ( і великі суми грошей)громадянина Колумбііі .
Взагалі,можна сказати ,кому війна,а кому мать рідна і від цього дуже гірко… ніколи не нажруться (((
Ответ дляhelennet
А саме головне - як працював, так і працює. Цінний кадр, такими не розкидаються)))
I_am_Ukrainian• 16 января 2023
Ответ дляhelennet
Я бы сказала «під-лягла»
Птица-синица• 16 января 2023
Наша Златочка Некрасова тоже на Новый год в Таиланде была в дорогущем отеле. Ну а шо. Деньги с гуманитарки спиж..ны, орден от президента получен. Запорожье если что.
Ответ дляAdvoco
При тгму, шо Іванна військовослужбовець і не мала права виіжджати за кордон. І папік її корупціонер, який мав би сидіти за гратами, але ж ні я так розуміє головне з правильними людьми поділитись…ОП в долі чи як?
На мій погляд без оп не можуть творити такі речі !(