Маша хороша• 16 января 2023
Найкраща маска для волосся яка у Вас була?
Порадьте будь ласка хорошу маску від якої Ви бачете результат. Волосся фарбоване і трохи сухе по довжині. Всім дякую
Уточка• 16 января 2023
До речі, автор, на сухе по довжині раджу незмивайки.
Я також усілякі різні пробувала, найкраще ’заходить’ термозахист керастаз голубенький. Хоча я не користуюсь ані феном ані плойками.
Просто одразу після миття та потім пару разів на день періодично наношу цей засіб. Трохи той ’одуванчик’ приборкала. А то реально я аля П´єр Рішар.
Уточка• 16 января 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Rene furterer
І від рене незмивайка також гарна. Але керастаз мені краще.
ПоЗиТиВнАя• 16 января 2023
Ответ дляУточка
Маска tonucia 👍
Уплотняет волос, разглаживает
Ра ру ра ру ра• 16 января 2023
Ой, маски то моя любов, кожні 2-3 місяці пробую щось нове. Волосся в мене супергусте, пористе і неслухняне. Щоб прям вау для мене - поки лідер Latinoil
СМСница• 16 января 2023
Ответ дляНаивная Хо
А можна рецепт вашої маски?
Просто мед и просто отдельно опаласкиваю отваром розмарина. Для светлых волос не подойдет
Барышня_Смольный• 16 января 2023
Ответ дляНа границе
Лук и чеснок, перетертые в кашу и нанесенные на волосы на пол часа. Ни после чего у меня таких блестящих и шелковых волос не было. Но второй раз повторить я не решилась - как ни отмывай волосы после этого, ещё месяц каждый раз, как будете мыть или под дождь попадёте, запах будет жесть
А фарбу ж змиває ця суміш?
Барышня_Смольный• 16 января 2023
Ответ дляЗлойанОним
трошки влізу з фарбуванням з Олаплекс. ДУже подобається ефект. Номер 1 додаю в фарбу 1,8 мл на 50 мл окислювача (реально беру 2,2 мл на 100 мл окислювача). Фарбу змиваю просто водою, наношу як маску номер 2. Витримую хвилин 20. Далі мию голову як завжди: шампунь+ маска.
Номер 1 і 2 брала тут на розпив.
БУде цікаво послухати про інші номери.
Номер 1 і 2 брала тут на розпив.
БУде цікаво послухати про інші номери.
А яку фарбу берете?
Барышня_Смольный• 16 января 2023
Ответ дляЗлойанОним
Номер 1 і 2 брала тут на розпив.
БУде цікаво послухати про інші номери.
Номер 1 і 2 брала тут на розпив.
БУде цікаво послухати про інші номери.
Розкажіть, будь ласка, який ефект?
На границе• 17 января 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
А фарбу ж змиває ця суміш?
Не вроде)) По крайней мере, моя на месте осталась.
ЗлойанОним• 17 января 2023
Ответ дляБарышня_Смольный
А яку фарбу берете?
фарбу беру Nouvelle, але це індивідуально.
Ефект - волосся наче менш ’палене’ після фарбування.
Маю пористе, пухнасте волосся, посічені кінчики. Не могла йому дати ради, маска від марі фреш врятувала мої нерви та відмінила похід до перукаря аби я все відрізала)
Зараз не уявляю своє життя без цієї чудо-маски, волосся гладеньке, виглядає дуже доглянутим та здоровим. Рекомендую!!
Фекла Персиковна• 17 января 2023
Ответ дляРомашка52
Можно фото маски?