ОхиИВздохи• 16 января 2023

Чи безпечно купити зараз будинок біля Коломиї?

А саме в Воскресінцях чи Королеівці, хто в темі, підкажіть будь ласка. Я із Слобажанщини, і саме там два варіанти, які по ціні підходять. Чи краще не треба там?
Кофе в лобби• 17 января 2023
Ответ дляКу-кусик
Так там вже +-10 км. роль не відіграє. Мої знайомі 9 км. від Ужгорода за 8 млн. купити, село навіть дороги не має, школа в Ужгороді. Правда будинок новий, сучасний.
Хоть там небольшие расстояния, но разница огромная. Коломыя это город, очень красивый, архитектура, дороги, магазины, парк итд.

No problems• 17 января 2023
Ответ дляМеряно-перемеряно
Ви розрізняєте поняття фатуму і ступеню ймовірності?
Прилітало в кожній області, але у % ймовірності - Франківська одна з найбезпечніших
То до автора питання, не до мене. Вона задалась безпекою Коломиї. Я лише відповіла. Привівши конкретний приклад - приліт ракети у звичайну сільську хату ІФ області. Якраз той злощасний мізерний %
Упругая попка• 17 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
Не все хотят жить в Киеве. Но логика всё равно загадочная.
Не нужно жить. Купил в Киеве за 60 , сдаешь, за эти 300-400 ну снимаешь хату в Коломые. С точки зрения инвестиции намного лучше , имхо
ПуФФынка_мисс• 17 января 2023
Удалено администрацией...
No problems• 17 января 2023
Ответ дляНеваляшкина
А чем лучше ?
В Коломии не была ,но Франковск очень понравился .
Гори ближче. Людей менше. А з роботою що там що там не фонтан.
Кофе в лобби• 17 января 2023
Ответ дляУпругая попка
В настоящих обстоятельствах не соглашусь
No problems• 17 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
Да причём тут регион? В Киевской области полно мест где с точки зрения дома за 60 тыс$ это дыра дырой.
Для того щоб дихати чистим повітрям та пити чисту воду якраз те що треба. Мені Київська область у цьому сенсі і з доплатою не потрібна.

Кофе в лобби• 17 января 2023
Ответ дляNo problems
Да я Вам её и не предлагаю. Я Вам объясняю, что ’регион’ тут вообще не причём. В любом регионе есть понятие цена не соответствует месту.
No problems• 17 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
Сів в авто, 5 хв і в місті, а живеш собі подалі від міської метушні. В нас села ІФ отг дуже класні, я усім їх щиро раджу. Бо в місті і з парковками проблеми і взагалі. Дім є дім. Навіть зараз - генератор собі поставив і живеш як раніше.
No problems• 17 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
Ну у Буковелі ціна на порядок як не на два вище. З точки зору спокійного життя у екологічному регіоні - дуже адекватна ціна.
Кофе в лобби• 17 января 2023
Ответ дляNo problems
Вполне может быть, но не Воскресинцы.
Непогодка• 17 января 2023
Ответ дляОхиИВздохи
60 тис, сільська хата з ремонтом. Чомусь продають багато в цих селах, трохи переживаю, щоб не через той обьект
Ужас. Деньги оставьте. Когда что-то прояснится, тогда и думать будете. Никто ничего не знает, тем более девочки на Советчице.
No problems• 17 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
Вполне может быть, но не Воскресинцы.
Я трохи більше в географії навколо Буковелю орієнтуюсь, до Коломиї якось рідко доїжджаємо, навіть не можу уявити що там такого в тих Воскресінцях. Чисто щоб жити собі і працювати дистанційно яка різниця? Мені якось плюс мінус 50 км погоду не дуже грають.
Я собі розглядаю насамперед повітря і воду, потім дивлюсь інші моменти. Ну і рамки бюджету звичайно.
Мені настільки комфортно у своїй ’жопі світу’ особливо в моменти карантину було, тієї ж комендантської години, сирен тривоги.
В кожного своя шкала важливого і другорядного.
Тихо спокійно жити на пасивний дохід чи дистанційно працювати краще подалі від ’модних’ місць.
Ми так на морі винаймаємо - першу берегову ніколи не беремо, у ту ж вартість на 3, 4, 5 лінії - просто мега шикарні віли. І тиша, спокій.
Коварная Зая• 17 января 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Це найдешевша, бо інші по 80 і вище.
Обнаглели. Что такого входит в эту цену✓
А_Шо_Такое• 17 января 2023
Ответ дляNo problems
Якщо обирати між смартом у Києві та будинком у Коломиї я без вагань куплю будинок у Коломиї. І навіть не з огляду на війну. Природа. Вода.
60 тисяч - це дуже адекватні гроші. Це туристичний регіон.
А опрлзни и затопления вас вообще не волнуют?
No problems• 17 января 2023
Ответ дляА_Шо_Такое
Ну особисто я трохи вище в горах, від ріки 1 км. Так, літні карпатськи ріки - то страшна сила.
Вирубка лісів - це ДУЖЕ велика проблема. Треба дивитись на ділянку звичайно.
Тому й такі гроші в будівництво - набагато більше 60 тисяч в нас - усі ці підпірні стінки, водовідведення. Напевне тільки на це в нас 60 тисяч пішло. Усе це серйозно та не дешево. Коли для себе робиться.
автор ОхиИВздохи • 17 января 2023
Ответ дляМариш_ка
ну, заради справедливості, є і дорожчі
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/privatniy-budin...
Я бачила цю хату, продають без меблів, торгу майже немає. Чи вартує ця хата майже 90К в приміському селі і там десь поруч вч
Може хто знається підкажіть? Якщо не варта, то яра ринкова ціна? Бо це від власника
автор ОхиИВздохи • 17 января 2023
Ответ дляМариш_ка
ну, автор вже втратила ’раптом’ інтерес до купівлі, де вона й сама не знала де)))
Ні, не втратила)) Знову на звяку, треба було відійти від компу.
автор ОхиИВздохи • 17 января 2023
Ответ дляПуФФынка_мисс
Удалено администрацией...
Королівка зовсім близько, я по карті дивилась. Тож може через це багато хат продають? Ви не рекомендували? Бо більше грошів не буде на інше житло

автор ОхиИВздохи • 17 января 2023
Ответ дляNo problems
Підкажіть будь ласка, біля річки краще не брати? Які села рекомендуєте? Я ще думаю за Рахів, але ж там набагато дорожче. А як щодо сел в Рахівському районі?
автор ОхиИВздохи • 17 января 2023
Ответ дляКоварная Зая
Просто хатинка щоб зайхати і жити.
Ось така 70 тис в Східниці, дуже дорого
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodazh-budinku-cm...
No problems• 17 января 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Я Вам раджу перший час знімати житло в тому регіоні, де хочете купити. Я сама з Франківська, але Карпати - то моя стихія. Виросла тут - по родичам, кумам, бази відпочинку, піонерські табори.
Пік повеней - червень (зараз трохи на липень просунулось).
Подивитесь як себе веде вода. Гірські ріки часто змінюють русло.
Навіть будівельними нормами заборонено на якийсь відстані будувати.
Але в нас часто нехтують нормами.
Чим вище в горах (початок рік) - тим безпечніше. Нижче - вода набирає сили.
У 2008 році ІФ вже готували до евакуації, якби дощ ще добу йшов. Пригадую як ми разом молились.
Обирайте ділянку на висоті, нехай воно й далі від дороги. Я в 2 км від села, вище в гору, в лісі. Запас продуктів на кілька тижнів є постійно. Бо вода часто руйнує мости - тоді відсутнє сполучення з ’Землею’.
Нюансів чимало. Але загалом тут чудово.
Менталітет людей також не кожний витримає. Тому краще знімайте спочатку. Серце підкаже де зупинитись.
А_Шо_Такое• 17 января 2023
Ответ дляNo problems
Але в нас часто нехтують нормами.
Нюансів чимало. Але загалом тут чудово.
А что с менталитетом?
автор ОхиИВздохи • 17 января 2023
Ответ дляNo problems
Але в нас часто нехтують нормами.
Нюансів чимало. Але загалом тут чудово.
Дякую за пораду. Трохи пожили біля Яремче, все подобалось. Але купити там немає змоги. Дивлюсь інші села. Так мало варіантів взагалі, уже півроку дивлюсь. Може знаєте чи все через місцеві агенства нерухомості і в інтернет не ставлять?
Менее Более• 17 января 2023
Дівчата, ну нащо ви їй відповідаєте, вона зі СлобАжанщіни, обЬєкт... Ну видно ж,ищо троляка болотна
Та_шо_ж_таке• 17 января 2023
Удалено администрацией...
Та_шо_ж_таке• 17 января 2023
Удалено администрацией...
автор ОхиИВздохи • 17 января 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Удалено администрацией...
автор ОхиИВздохи • 17 января 2023
Ответ дляМенее Более
Удалено администрацией...
автор ОхиИВздохи • 17 января 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Удалено администрацией...
Поясни що значить у нас НЕ буде хорошо?