Царевна_несушка• 17 января 2023
Какая книга произвела на вас очень сильное впечатление?
Напишите в Ковтун о чем она и чем вас «зацепила». У меня такая книга «Цветок Пустины» - биография афроамериканской фотомодели Уорис Дири.
Мама Павлика• 17 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Ще книжки Макса Кідрука. Особливо «бот» і «бот2» - карантин, корона після цих книжок сприймалися дуже дивно
Я після ’Не озирайся і мовчи’ деякий час боялась заходити в ліфт в батьків в будинку )) Книжка дуже-е-е зашла
А ’Там де нема Бога’ - просто зірвало дах... Хоча багато-хто Кідрука несприймає за його стиль і опис жінок )
Зайканалужайке• 17 января 2023
Ответ дляМама Павлика
А бота Ви читали? А Доки світло не згасне назавжди?
Мама Павлика• 17 января 2023
’Хлопчик в полосатій піжамі’ - брала почитать сину, але спочатку читала сама... Це просто до сліз. Декілька днів взагалі не могла прийти в себе.
Шкляр ’Троща’ та ’Чорний Ворон’ - прочитала на одному диханні, Шкляра люблю.
Зайканалужайке• 17 января 2023
Ответ дляМама Павлика
Так , Шкляр теж до душі. Це друг мого чоловіка) Марусю ще прочитайте
Мама Павлика• 17 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Ні, ці мені ще в руки не попали, нажаль. Книжки беру в бібліотеці, дитячій, але є невеликий стелаж з дорослими творами.
Я Читала ’Зазирни в мої сни’, ’НОІМ’, ’Жорстоке небо’, ’Там де немає Бога’, пару книжок з циклу ’тревологія’ - автобіографічні описи подорожей. Всі книжки просто вау-вау)
Фея_3уровень• 17 января 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
Белый клык « Лондона , впечатлил с детства , просто вырвал сердце у меня маленькой , , Зов предков» Иже с ним с , в 16 осень впечатлил «крестный отец , Марио Пьюзо ,потом «парфюмер» зацепил сильно . На самом деле можно долго вспоминать книг множество которые цепанули душу , написала просто первые три которые всплыли в памяти первыми
Ооо, ви прям моя ’літературна’ сестра.
Зайканалужайке• 17 января 2023
Ответ дляМама Павлика
Так, ці всі книжки класні. Але „бот» / це щось абсолютно не схоже на всі інші. Обов’язково прочитайте
Мама Павлика• 17 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Як вияснилося ми зі Шкляром земляки )) Класно пише, хоча трохи жорстоко - але відверто.
Я ще Лиса періодично перу почитать, але там не всі твори подобаються та Люко Дашвар... Але це для меня моральна іпітімія )
Зайканалужайке• 17 января 2023
Ответ дляМама Павлика
Василь Шкляр з Черкащини. Його дачу в Хлипнівці ми раніше часто відвідували))
Мама Павлика• 17 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Чекаю коли з´явиться в вільному доступі в бібліотеці, бо мені дорого куплять в цей час книжки, читаю дуже-дуже багато
Зайканалужайке• 17 января 2023
Ответ дляМама Павлика
А «століття Якова» Лиса Ви читали?
Мама Павлика• 17 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
А «століття Якова» Лиса Ви читали?
Цю ще ні, поки-що ’Соло для Соломії’ лише, кажуть що ’Століття Якова’ ніби до пари йде з цією книгою. Це просто фантастично, якраз по мені книжка ) Хоча прочитавши трохи відгуків на неї вагалася брати чи ні )
Зайканалужайке• 17 января 2023
Ответ дляМама Павлика
Мені дуже сподобалася ! Всі інші я теж читали.
Stiflers Mom• 17 января 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Где нашли? Заинтриговали
Да уже слили в pdf, много где есть. Например (ссылка временная)
Зайканалужайке• 17 января 2023
Ответ дляМама Павлика
Люко Дашвар я теж перечитала. Сподобалися Село не люди , Молоко з кров»ю. Але це поплакати
Мама Павлика• 17 января 2023
Дивлюся тут багатьох заципила книжка ’Цветок Пустыни’, тому можу порекомендувати дещо схожу за змістом ’Улыца райских дев’ Барбара Вуд. Читала ще в підлітковому віці - відчуття залишилось на все життя. Можливо як-би читала в більш дорослому віці враження були не такі гострі
Мама Павлика• 17 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Я поки що осилила лише 3 книжки цієї авторки, і то на протязі мабуть років 20-ти )) Це просто моральне згвалтування моєї психіки при читанні. ’Ініціація’, це третя книжка яку я прочитала - практично інша ніж попередні, я б сказала що трохи легша і більш ’безглузда’.
А ’Село не люди’, особливо глави про безпритульних... в мене волосся ставало дибки
Зайканалужайке• 17 января 2023
Ответ дляМама Павлика
Ще знаєте яка книжка сподобалася - «Лікарня на відлюдді» Волкова. Не схода на інші, дуже оригінальна. Якщо попадеться Вам, прочитайте)
Улучшанский-Ухудшанский• 17 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Увы, выдает ошибку. Но вам огромеюное спасибо, что откликнулись, очень приятно
Мама Павлика• 17 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Я фанат Волкова )) Прочитала мабуть все що є в моїй досяжності. Цю ще чекаю коли придбає бібліотека ) Останню читала ’Шпиталь’ - просто супер книжка )
Stiflers Mom• 17 января 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Не спешите сдаваться :) Ещё здесь есть, в pdf
Улучшанский-Ухудшанский• 17 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Супер. Спасибо!
успокойте_Меня• 17 января 2023
Ответ дляМама Павлика
Доки світло не згасне для мене якась туфта з незрозумілим кінцем. Єдина книга яка не зайшла.
ЧукИГеки• 17 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Читаю сейчас ’Запасной’ принца Гарри. Вот это впечатления, сплошной фейспалм
не загрязнитесь)))
Хранительница чешки• 17 января 2023
Більшість книг читала. Що додати оповідь служниці, дівчина у потягу.... ні скоріше Вибір Е.Егер на одному щаблі з Франклом, для мене сильніше
Аноним ФЕЯ• 17 января 2023
Откровения сионских мудрецов. Не зря она запрещена как и Майн Кампф. Просто перевернула мировоззрение. А я не легковерна и некоторые постулаты, изложенные в ней, проверяла в других источниках
Аноним ФЕЯ• 17 января 2023
А ещё ’Чернобыльская молитва’ сколько читала- столько и плакала. Все 86-й стоял перед глазами. Вроде заново пережила
Одноклассница• 17 января 2023
Крапивин ’Взрыв генерального штаба’ 1996 г. Два мальчишки - разведчика от разных воюющих сторон получают секретное задание. В процессе выполнения задания мальчишки становятся лучшими друзьями и решают не воевать друг с другом.
В итоге мальчишки узнают, что война между империей и повстанцами ведется из одного генерального штаба, который они успешно и подрывают.
’Гуси, гуси га-га-га’ 1988 г. В одной стране всем новорожденным детям делается прививка препаратом, который заставляет организм человека излучать спектр волн, которым присваивается определенный индекс и передается на главный компьютер управления.
Жена миллионера• 17 января 2023
Ответ дляНаездница
’Обитаемый остров’ Стругацких
’Мгла’ Кинга
’SNUFF ’ Пелевина
’Мгла’ Кинга
’SNUFF ’ Пелевина
Остров читала в 17 лет, а потом в 37 - как будто две разные книги прочла, так меняется восприятие.
Жена миллионера• 17 января 2023
Ответ дляНовопоштинская
Я подростко зачитывалась Стругацкими. И сейчас люблю, но уже не шок.
У нас в семье до сих пор разговаривают цитатами из Стругацких, особенно из Понедельника. Вообще в детстве и подростковом возрасте все ярче воспринимается, конечно.