Булькаю• 17 января 2023
Переезд по u4u. С чего начать?
Девочки, кто в курсе. Помогите собрать до кучи мысли. Что делать, какие документы переводить....
Вот семью принимающую уже нашли нам, а дальше что?
Муж погиб, я с ребёнком. Никак не могу собрать себя до кучи. Все жду,что я проснусь, а это сон все был...
Оскорбляю всячески• 17 января 2023
Подпишусь на тему.
Только я без средств.
Одна с 2 детьми 8 и 17 лет.
Только я без средств.
Одна с 2 детьми 8 и 17 лет.
Булькаю
• 17 января 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Подпишусь на тему.
Только я без средств.
Одна с 2 детьми 8 и 17 лет.
Только я без средств.
Одна с 2 детьми 8 и 17 лет.
Так и я не написала, что располагаю средствами. Вот и не хочу просто поехать и просрать последнее,что осталось от мужа
Булькаю
• 17 января 2023
Ответ дляДелиВерка
Прививочные карты есть? Они нужны вроде. Это помимо прочего
Есть, если бы только в них проблема была
ДелиВерка• 17 января 2023
Ответ дляБулькаю
Вот девушка ездила, судя по её темам и ответа. Может, она вам подскажет что-то
https://www.kidstaff.com.ua/user-2071302.html
KROX@• 17 января 2023
Так по u4u вам спонсори допомагають із заповненням всіх документів і бронювання квитків, все необхідне ..ви зовсім сама цим не займаєтесь
Булькаю
• 17 января 2023
Ответ дляKROX@
Это по их желанию, они не обязаны ничем помогать. И я не знаю, что делать пока я дома. С этим точно никто не поможет. Как квартиру оставить, какие документы перевести, какие не надо. А вообще, вы ж просто так тут отметились, от скуки, чего я вам буду что-то обьяснять ....
KROX@• 17 января 2023
Ответ дляБулькаю
Я також на днях зареєструвалась в u4u. І навіщо такий спонсор що взагалі по факту нічим вам і не допоможе. Короче програма фігня, не надто їй можна довіряти. Я вивчила що там спонсори про себе понаписували, таке враження наче вони в програму для галочки прийшли, от типу аби їм в карму зарахувалось що вони щось там писали про допомогу. По факту ніхто ні на що не готовий.
Булькаю
• 17 января 2023
Ответ дляKROX@
Так я и считаю,что они нам ничего не должны. Мы сильно помогали тем у кого война была? Я лично сирийцев у себя не селила, поэтому и так спасибо им,что есть такая возможность уехать туда
Мишка-шалунишка• 17 января 2023
Для вас:
Хоча б одне щеплення від корони. Можна цього і не робити, але тоді потрібно додаткові форми заповнювати і все одно робити щеплення в США.
Те саме стосується і дітей.
Для вас потрібно мати обов´язкові щеплення від поліомієліту і кору.
Щеплення від ковіду обов´язково нехай запишуть в карту щеплень і вам, і дітям.
Картки щеплень впші і дітей перекласти на англійську і завірити нотаріально.
Піти до сімейного лікаря і взяти в нього епікризи для себе і дітей, перекласти на англійську. Краще зробіть це, бо в США лікар захоче подивитись мед.карту і вашу, і дітей, і доведеться бігати перекладати, то нехай це буде зарані чітко сформульовпний і перекладений документ.
Закупіться медикаментами. В США можна купити багато що в вільному продажу, але поки розберетеся, знацдете потрібне... тож усі необхідні вам і дітям ліки беріть, в нерозпечатаних упаковках і з інструкціями.
Документи беріть по максимуму. Американці дуже люблять усілякі дипломи, то беріть все, що є. Своє свідоцтво про освіту, табелі дітей - все згодиться. Своє свідоцтво про народження.
Що робити з квартирою не пораджу, але раджу залишити довіреність на когось, кому довіряєте.
Речей беріть по мінімуму, в США одяг дуже дешевий і доступний, докупите на місці.
Не беріть техніку, що живиться на 220. Навіть з адаптором працювати не буде або буде погано.
Тобто беріть телефони, ноути, павербанки. Все. Епілятори, фени, утюжки тягнути сенсу немає.
Одяг пакуйте в вакуумні пакети, суттєво збільшує кількість речей, що влізуть в чемодан.
Зарані підпишіться на наші групи в штаті та місті, куди їдете, шукайте знайомих, дізнавайтесь потрвбну інфу.
Вибирайте штат, де є бенефіти, їхній розмір дізнавайтесь зарані, щоб не опинитись без нічого в чужій країні.
Постарайтесь зібрати хоч декілька тисяч з собою, бо гроші будуть мега потрібні в перший час, поки не почнете заробляти.
Кожну вільну хвилину вже зараз присвячуйте вивченню англійської.
По можливості купуйте квитки на літак без пересадок, бо буде дууууже важко.
Сумбурно написала все те, що першим прийшло в голову.
Те саме стосується і дітей.
Мишка-шалунишка• 17 января 2023
Ответ дляKROX@
Програма розрахована на громадян України, що мають в США родину або друзів, і хочуть під час війни виїхати до них.
Вважається, що спонсор бере на себе відповідальність за адаптацію, але матеріальну відповідальність несе тільки за власним бажанням.
из_под_тишка• 17 января 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Подпишусь на тему.
Только я без средств.
Одна с 2 детьми 8 и 17 лет.
Только я без средств.
Одна с 2 детьми 8 и 17 лет.
Починати потрібно саме з них, інакше ніяк
KROX@• 17 января 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Якщо у людини є родина або друзі, вони і так допоможуть і все розкажуть і з оформленням документів допоможуть і з житлом. Навіщо звертатись до чужих людей якщо є свої рідні або друзі я взагалі не розумію?

Мишка-шалунишка• 17 января 2023
Ответ дляKROX@

Ну так це ви скажіть, ви ж зараєструвались в u4u і чекаєте повного забезпечення від чужих людей)
Це просто програма для спрощеного в´їзду в США. Не потрібні купи документів, візи. Людина, що заїхала по цій програмі, отримує можливість легалізуватись - працювати, навчатись, отримати водійські права. Ну і перечекати в США, поки закінчиться війна в нас.
Тобто, в ідеалі, як все має відбуватися:
Ви громадянка України, що знаходилася в Україні на початок лютого 2022 року, в країні війна, і ви хочете виїхати в безпечне місце. В вас є родичі або друзі в США, що оформлюють на вас спонсорство, і, якщо спонсори і ви відповідаєте вимогам поограми, ви можете в´їхати за спрощеною пооцедурою і отримати гуманітарний пароль строком до 2 років.
Вся процедура займає до тижня, це значно менше, ніж при оформленні тур.візи. До того ж, по візі не можна працювати, отримати водійські права і ще багато чого.
І так, мається на увазі, що спонсор допомагатиме. Перший час або усі два роки - це вже залежить від ваших зі спонсором відносин. Може, але не повинен.
Але так сталося, що в США захотіли поїхати і люди, в яких там нікого немає. І от деякі громадяни США готові допомогти цим українцям в´їхати в країну, але далеко не кожен з них хоче брати на себе утримання та фінансову відповідальність за цих людей. І вони не зобов´язані цього робити. Тому ті люди, що їдуть по u4u не до родичів чи близьких, повинні розуміти, що розраховувати зможуть тільки на себе.
Бо США країна можливостей, але не благодійності. Жорстоко, але от така у них політика.
І соціалу в них немає, тож для того і видають ворк перміт, щоб можна було себе якось забезпечувати.
США не Німеччина, на шиї платників податків сидіти не дають. Не знаю, чи на жаль, чи на щастя, кому як.
Булькаю
• 17 января 2023
Ответ дляНайщасливіша
Просто побажаю вам налагодити нове життя та знайти спокій та щастя.
С эьим врядли уже. Я вообще рада была бы умереть. Но я понимаю,что это шанс для ребенка
Ластоноша• 18 января 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Подпишусь на тему.
Только я без средств.
Одна с 2 детьми 8 и 17 лет.
Только я без средств.
Одна с 2 детьми 8 и 17 лет.
Без средств и с детьми в США будет очень тяжело, нужно как минимум деньги на машину, в Штатах машина у каждого, там жизнь не рассчитана на пешеходов.
Моя улюблена страшко• 23 января 2023
Возраст ребенка ?
Какой штат, город ?
Спонсоры , толтео для документов, или ещё что то обещают ?
Автор, миллинн групп в телеге ,читайте там.
Нсли не найдёте пишите. Скину названия.
Здесь, не сладкое.. но ради детей.
Права нужны 1000% и авто.
Какой штат, город ?
Нсли не найдёте пишите. Скину названия.
Здесь, не сладкое.. но ради детей.
Права нужны 1000% и авто.
Помеха справа• 29 января 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Для вас:
Те саме стосується і дітей.
Скажите а если я без прививок короны и подросток без прививок, нас обяжут сделать или это по желанию?
Рассматриваю г. Милуоки возле Чикаго.
Помеха справа• 29 января 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Возраст ребенка ?
Какой штат, город ?
Нсли не найдёте пишите. Скину названия.
Здесь, не сладкое.. но ради детей.
Права нужны 1000% и авто.
Какой штат, город ?
Нсли не найдёте пишите. Скину названия.
Здесь, не сладкое.. но ради детей.
Права нужны 1000% и авто.
Скиньте пожалуйста группы. Я как назло ничего найти не могу.
Мишка-шалунишка• 29 января 2023
Ответ дляПомеха справа
Рассматриваю г. Милуоки возле Чикаго.
Ви повинні будете ще при оформленні документів заповнити форму, що ви зобов´язуєтесь по прильоту в визначені строки (90 днів, якщо не помиляюсь) пройти курс вакцинування. Форма обов´язкова до заповнення, і в аеропорту міграційний офіцер уважно перевіряє наявність щеплень або цю форму.
І, якщо я не помиляюсь, від дорослих зараз вимагають мати хоч одне щеплення, бо багато випадків було, що наші тупо не вакцинувалися по прильоту, хоч і повинні були.
Чи будуть потім якось контролювати, вакцинувались ви чи ні вже в США, я не знаю, не стикалися з цим, бо вакциновані і є відповідний запис.
Ластоноша• 30 января 2023
Ответ дляПомеха справа
Рассматриваю г. Милуоки возле Чикаго.
да, прививки обязательны, но там небольшой список