Ядвига Юсьлегко• 17 января 2023

Рішення про розлучення з чоловіком висить в повітрі вже більше року

Я все відкладаю, думаю, шось налагодиться, шось зміниться, але ні, все стало тільки гірше, все більші сварки, віддаленість, ненависть, розчарування, під час сварок на мене виливають купу лайна, дуже стомилася і не можу поставити крапку в цих стосунках.... Дайте пенделя
Карусель-весель• 17 января 2023
Ви матеріально самі зможете жити?
Є де жити?
В мене цього всього не було і я мусила була продовжувати сімейне життя

Я не Тролль• 17 января 2023
Нате пендель!
автор Ядвига Юсьлегко • 17 января 2023
Ответ дляКарусель-весель
Ви матеріально самі зможете жити?
Є де жити?
зможу
є
а довго терпіли?
ОйЙой• 17 января 2023
Я така сама. Не можу прийняти рішення. Наче нічого катастрофічного, але постійно якісь докори, при сварках гадості каже, за спиною любить на мене всім жалітись
Ален Кулон• 17 января 2023
Тому шо Ви кохаете, а він Вас ні, маніпулює Вами, треба розлучатися
Карусель-весель• 17 января 2023
25 років. І зараз з ним. І таке буває)
Ален Кулон• 17 января 2023
Ответ дляОйЙой
Щось із Вашого досвіду візьму, якщо не проти і не хочеться а треба це розуміти. А Ви мовчите не зачипаете чоловіка, як воду в рота набрали?
БоХатая• 17 января 2023
Ми прожили майже 10 років, розійшлися на початку травня, сину буде 10. Офіційно поки не можемо розлучитися, він ще й громадянин рф((( Дуже важко матеріально, не допомагає зовсім, ми ще й в окупації(((
ОйЙой• 17 января 2023
Ответ дляCrazy Kot
Я не то щоби мовчу, але я не скандалістка, я можу багато через вуха пропустити, десь віджартуватись, десь відповісти. Але вже набридло.

Ален Кулон• 17 января 2023
Ответ дляОйЙой
А хто Ви по гороскопу?
ОйЙой• 17 января 2023
Ответ дляCrazy Kot
А хто Ви по гороскопу?
Діва
Ален Кулон• 17 января 2023
Ответ дляОйЙой
Діва
Тоді зрозуміло, Ви все просто накопичуете, а потім відсіч даете по повній програмі
dulenok• 17 января 2023
Хватило на 5 лет...тоже Дева...вызвала Газель, погрузила вещи, ребенка под мышку и свалила в закат, вернулась к родителям....
Катастрофа• 17 января 2023
Вы созависимы от него .. волшебный пендель только вы можете себе сделать ..
задумчивая мордочка• 17 января 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
зможу
є
а довго терпіли?
Я розлучилась влітку. Навіть за умови війни в Україні, я зараз більш шаслива ніж рік тому