Ядвига Юсьлегко• 17 января 2023
Рішення про розлучення з чоловіком висить в повітрі вже більше року
Я все відкладаю, думаю, шось налагодиться, шось зміниться, але ні, все стало тільки гірше, все більші сварки, віддаленість, ненависть, розчарування, під час сварок на мене виливають купу лайна, дуже стомилася і не можу поставити крапку в цих стосунках.... Дайте пенделя
Карусель-весель• 17 января 2023
Ви матеріально самі зможете жити?
Є де жити?
В мене цього всього не було і я мусила була продовжувати сімейне життя
Є де жити?
Ядвига Юсьлегко
• 17 января 2023
Ответ дляКарусель-весель
Ви матеріально самі зможете жити?
Є де жити?
зможу
є
а довго терпіли?
є
а довго терпіли?
ОйЙой• 17 января 2023
Я така сама. Не можу прийняти рішення. Наче нічого катастрофічного, але постійно якісь докори, при сварках гадості каже, за спиною любить на мене всім жалітись
Ален Кулон• 17 января 2023
Ответ дляОйЙой
Щось із Вашого досвіду візьму, якщо не проти і не хочеться а треба це розуміти. А Ви мовчите не зачипаете чоловіка, як воду в рота набрали?
БоХатая• 17 января 2023
Ми прожили майже 10 років, розійшлися на початку травня, сину буде 10. Офіційно поки не можемо розлучитися, він ще й громадянин рф((( Дуже важко матеріально, не допомагає зовсім, ми ще й в окупації(((
ОйЙой• 17 января 2023
Ответ дляCrazy Kot
Я не то щоби мовчу, але я не скандалістка, я можу багато через вуха пропустити, десь віджартуватись, десь відповісти. Але вже набридло.
Ален Кулон• 17 января 2023
Ответ дляОйЙой
А хто Ви по гороскопу?
Ален Кулон• 17 января 2023
Ответ дляОйЙой
Діва
Тоді зрозуміло, Ви все просто накопичуете, а потім відсіч даете по повній програмі
Катастрофа• 17 января 2023
Вы созависимы от него .. волшебный пендель только вы можете себе сделать ..
задумчивая мордочка• 17 января 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
зможу
є
а довго терпіли?
є
а довго терпіли?
Я розлучилась влітку. Навіть за умови війни в Україні, я зараз більш шаслива ніж рік тому