Завтра чмо виступатиме чогось дуже погане передчуття
Начиталась їх воєнкорів,що війну об’явить
Ответ дляRosa Blanca
То період такий. +Сонця мало, гарних новин мало, падлюк багато ще й авітаміноз. Мене теж криє. Але знайомий стверджує, що то всьо глисти винні. Навіть сперечатись не буду, бо якби вони не лізли із своєї дупи, то як гарно нам жилося б. Паразитів завжди важко вивести

Ответ дляRosa Blanca
😃
Знаю только одних паразитов сейчас.
Витамины пейте. Я баночку уже достала, завтра начну принимать.
Знаю только одних паразитов сейчас.
Ответ дляasjaua
Оце ви псіханули с 4 дітьми) прикольно мабудь, де ховаєтесь від них? Мої нички вже всі спалили.
Та ні, в нас все демократично.
Востаннє до свинячого визку я нализалась шампанським брют у 2009 році після народження племінниці (я в сестри була партнером в родах).
Чоловік досі згадує як я просила тазік в ліжко принести, бо до туалету не могла дійти.
Ображався на мене довго. А потім я завагітніла і тепер келих - то мій максимум, не лізе більше.
Ответ дляНастюшка-4139
Я поділилась своїм відчуттям,і надіялась на «поговорити» та заспокоїтись
Але ж тут так не можна,тут засруть,заклюють
Я ж Вам по пунктам расписала, что всё войне конец, шансов у этих нет, усё, шторка занавес. А он ещё выше версия, что паника бывает от очковых змей, выпейте водки с перцем и они уйдут навсегда, миру мир
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 17 января 2023
Ответ дляНастюшка-4139
Та чого ж заклюють? Ми тут зранку всіх з передчуттями заспокоюємо)
Rosa Blanca• 17 января 2023
Ответ дляGoldig
😃
Знаю только одних паразитов сейчас.
Ну, я про тих і говорю. Із своїми паразитами якось вже можна домовитись. А баночки у нас використовують із закрутками :)
Ответ длявсеЛенаЯ
Та ні, в нас все демократично.
Ну не знаю. З останніх моїх сміливих рішень- це їсти ківі з кожурою, бо ківі люблю, а чистити їх ні. Відчуття спочатку таке як светра лижеш, але потім нормально)
Ответ дляRosa Blanca
Ех, якби від цих паразитів да була одна чарівна пілюля… щоб виздихали всі, суки лапотні.
Ответ дляasjaua
Брррр, уявила собі, аж мороз по шкірі.
Я по їжі також різні збочення практикую. Найчастіше від якого багато хто в шоці - це оселедець з йогуртом. Для мене оселедець- занадто жирна риба, нежирний густий йогурт ’гасить’ ту жирність. І супер мені заходить. Усі хто бачать це - в шоці і засікають секунди коли мені прихопить шлунок.
Ну і стейки завше rare замовляю - з кров´ю такі, також подруги мої в шоці повному. Вони чи не по 10 хвилин з кожної сторони смажать.
А оце усе шершаве і тп - в мене напевне якесь окр, мене аж пересмикує від такого, від звуків типу скрипу ножа по склі також.
Ответ дляНастюшка-4139
У них офіційно сво
Об’являть війну-повномасштабна мобілізація-закриваються кордони
И что изменит для нас?
Мне кажется он ничего интересного не скажет. Я конда-то ждала уже речь, что моби обьявит. Ничего не обьявил, просто трьіндел что они на верном пути и нн сдадуться или что-то в єтом духе