Завтра чмо виступатиме чогось дуже погане передчуття
Начиталась їх воєнкорів,що війну об’явить
Ответ дляrybka21
Дівчата, роздражнили.
Пішла допивать кодру 17 року, там кожна крапля дорогоцінна. Під овечу бринзочку.
Всім мира!! Русні п@@@@
О! В мене шикарна винна коллекція! Вина років народження моїх дітей (зберігаю у спец.винній шафі - типа холодильника). Це 2000, 2003, 2010 та 2012 роки.
Нещодавно дегустували пляшечку 2000 року. Супер!
Діти мої не вживають зовсім.
Лише я алкоголік :)))
Діти мої не вживають зовсім.
Лише я алкоголік :)))
opium_black• 17 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Не хочеться вашу надію гасить, але вже якось би не підвозили свою орду під Запоріжжя сьогодні, якби такі плани були.
Але 1% вірогідності є
Я розумію. Але ж хочеться, хочь на мить відчути кінець війни. Які ми будемо щасливі ...
alenka3108• 17 января 2023
Ответ дляKlodia
Действительно… бомбы на роддом в Мариуполе это что? Убийства людей на вокзале в Кременчуге, дом быта в Виннице, про Бучу уже молчу….
Но за сегодня это уже пятая тема про плохое предчувствие и про то, что война начнётся…
Матрьошки стараються
Ответ дляMasushki2
І я сьогодні зрозуміла,що ми не знаємо рідної землі ....
Я так і не спромоглася побувати на Кам´яній могилі, Асканіі Новій ,не відвідала Чернігів або Кам´янець Подільський ...
Обіцяю !!!!
Дітям покажу і сама побачу ...
Обіцяю !!!!
Дітям покажу і сама побачу ...
Я також мало де була, ну на заході то всюди. У Києві часто. Лише раз була по роботі на заводі Стирол. Це 2000 рік був.
А з 2014 прям якась фобія була, хоча в нас тут руського міра також вистачає, ще й медведчуковської власності купа. Але навіть у Київ їхали і як Збруч перетинали то кров предків бурлила чи щось таке.
Треба буде все поправити.
Але найперше - це Євпаторія- місто мого дитинства. Мої діти мають його побачити!
Треба буде все поправити.
alenka3108• 17 января 2023
Ответ дляMozarella
Сегодня что то все чувствительные стали или 7 чувство проснулось вдруг у народа 🤪
Ясновідєть почали) #путіннападе
#плахієпрєдчувствія...типу до цього нас кульками повітряними закидували і феєрверки запускали..
Rosa Blanca• 17 января 2023
21січня помер один володька, теж часто виступав, тільки погано його прикопали. Дата нам підходить, традиція хороша, хай завтра виступить в останнє.
alenka3108• 17 января 2023
Ответ дляLilianna_
Ну так такий інфопривід - сам пуйло вєщати завтра буде. Уххххх, треба ж страху нагнати. Та побільше
Опять муйню нести буде, про резіновую попу і нравіцца не нравіцца
Ответ дляirina _d
’ від усього’ вспомнила случай)
Свёкор был любитель выпить. Нашел он настойку какую-то свекрухину, она ноги растирала таким, там водка и трава какая-то.
Оприходовали они с кумом эту бутылочку, потом смеялись с какого-то анекдота, и дружно в.рались )
Оказалось, при приеме внутрь это хорошее слабительное)))
Ми пляшечку подарували бізнес партнеру. В нього мама після ковіду з легенями дуже погано все було. Оприбуткувала старенька нашу пляшечку по чайній ложечці щовечора і вже прям бігає! Навіть лікарі там в шоці. Тепер при кожній зустрічі веземо йому. А все літо вдома якийсь ’відьмацький котел’ зіллєваріння :)))
Ми з чоловіком міцне не дуже вживаємо, в основному він пиво я - вино. Але ця настоянка ну дуже мягенька. Трохи занедужаємо - на ніч 20 грам - і на ранок як молоді!
Ответ дляGoldig
Уже несколько дней подобные темы. Как будто, специально людей накручивают.
Тривожно людям, хочеться поговорить. Це нормально, що ми хочемо спілкуввння і обговорення думок, проблем. Люди соціальні істоти. Буває і нема підходящого співбесідника.
Я розумію ці теми
Ответ длявсеЛенаЯ
Діти мої не вживають зовсім.
Лише я алкоголік :)))
Діти мої не вживають зовсім.
Лише я алкоголік :)))
Не алкоголік, а а дегустатор ))))
Тільки їм треба по 5 крапель , а нам по 5 мензурочок )))
Ответ длявсеЛенаЯ
Діти мої не вживають зовсім.
Лише я алкоголік :)))
Діти мої не вживають зовсім.
Лише я алкоголік :)))
Ух, четверо детей
Ответ длявсеЛенаЯ
Класс!
Ответ длявсеЛенаЯ
Треба буде все поправити.
Мене також до Зп кров предків закинула )))
Бурлить в мені )))
Ответ длявсеЛенаЯ
Тримайте рецептик прозапас )
Гарний початок власної справи )
Я вас можу рекламувати серед місцевих , і буде імперія вкуснях )))
Гарний початок власної справи )
Rosa Blanca• 17 января 2023
Ответ дляGoldig
То період такий. +Сонця мало, гарних новин мало, падлюк багато ще й авітаміноз. Мене теж криє. Але знайомий стверджує, що то всьо глисти винні. Навіть сперечатись не буду, бо якби вони не лізли із своєї дупи, то як гарно нам жилося б. Паразитів завжди важко вивести
Ответ дляRosa Blanca
Мене прям крило в кінці листопада. Виматюкалась на всіх фейсбуках від душі, попустило. Та й тут бан заробила за мат.
Rosa Blanca• 17 января 2023
Ответ дляMasushki2
Нехай на трьох в мавзолеї буде .
Той + жирік + пуйло )
Гарно прикопувати треба, бажано всіх разом. Країна, в якій культ трупа, ще й на поверхні, небезпечна.
Rosa Blanca• 17 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
То теж такий період, коли лише святий піпєц має лікувальну силу)
Ответ длявсеЛенаЯ
Треба буде все поправити.
І мої діти так з завидками питають : - а ви шо були у Криму ? І ми хочемо .
Відповідаю , що обов´язково будемо там і все покажимо , що самі любимо .
Ответ длявсеЛенаЯ
Діти мої не вживають зовсім.
Лише я алкоголік :)))
Діти мої не вживають зовсім.
Лише я алкоголік :)))
Оце ви псіханули с 4 дітьми) прикольно мабудь, де ховаєтесь від них? Мої нички вже всі спалили.