Завтра чмо виступатиме чогось дуже погане передчуття
Начиталась їх воєнкорів,що війну об’явить
Ответ дляLilianna_
Я написала. А ви не здатні відповідь сформулювати чи що?
Я поділилась своїм відчуттям,і надіялась на «поговорити» та заспокоїтись
Але ж тут так не можна,тут засруть,заклюють
Ответ дляНастюшка-4139
Ви якась дивна, насправді. Перечитайте свій пост. Чого ви там боїтеся? Яку війну об’явить він нам????? А нічого, що війна вже 9 рік? Заспокойтеся. Вам стало легше?
Ответ дляasjaua
Я планую великий алкотур по Україні на честь нашої Перемоги над фєдєрастами, зі мною їдуть дві малишкі по 0.7 настоянки з корицею. Реєструйте заявки заздалегідь, бо печінка не залізна)
В мене файнезні настійочки. Мавкине зіллячко. На коньячку гарної витримки настояні зібрані у високогір´ї молоденьки шишечки, голочки, гогодзи.
Від усього. Реально. Найпртужніша біологічна зброя :)
Ответ дляРойЛеля
Так шкодую, що не подорожувала Україною і Хортицю навіть не бачила ще
І я сьогодні зрозуміла,що ми не знаємо рідної землі ....
Я так і не спромоглася побувати на Кам´яній могилі, Асканіі Новій ,не відвідала Чернігів або Кам´янець Подільський ...
Обіцяю !!!!
Дітям покажу і сама побачу ...
Обіцяю !!!!
Дітям покажу і сама побачу ...
Ответ длявсеЛенаЯ
’ від усього’ вспомнила случай)
Свёкор был любитель выпить. Нашел он настойку какую-то свекрухину, она ноги растирала таким, там водка и трава какая-то.
Оприходовали они с кумом эту бутылочку, потом смеялись с какого-то анекдота, и дружно в.рались )
Оказалось, при приеме внутрь это хорошее слабительное)))
Ответ дляMasushki2
Обіцяю !!!!
Дітям покажу і сама побачу ...
Обіцяю !!!!
Дітям покажу і сама побачу ...
Если с детьми, то с Камянца-Подольского начинайте
Ответ дляirina _d
’ від усього’ вспомнила случай)
Ответ дляMasushki2
Обіцяю !!!!
Дітям покажу і сама побачу ...
Обіцяю !!!!
Дітям покажу і сама побачу ...
Каменец-Подольский очень рекомендую. Чудесный город.
Ответ длявсеЛенаЯ
Хіба то зброя- то реабілітаційний санаторій для поранених душ)
Ответ дляНастюшка-4139
Краще випейте вина. Червоного сухого. З усіх боків лише користь.
Ви можете щось змінити своїми страхами? Ні. Навіщо їх взрощувати та ще й на інших розповсюджувати?
Хто не виносить - виїхав.
Хто залишився - то Слава Богу та ЗСУ, русні п@зда 💙💛
Хто не виносить - виїхав.
Скорее бы уже выступил ботоксный.
Подобные сегодня темы одна после другой. Все в панике, в стрессе, не спят/едят, их трясёт, они рыдают и т.д. Нужное подчеркнуть. Шаблоны подготовлены. Мне уже интересно какие следующие темы будут.
Ему, наверное, не с кем в бункере поговорить. Тик-тока нет, соцсетей нет, видео любит снимать, а выкладывать некуда. Вот ТВ и приглашает для своих выступлений.
Ответ длявсеЛенаЯ
Хто не виносить - виїхав.
Дякую вам ❤️