Настюшка-4139• 17 января 2023

Таке погане передчуття

Завтра чмо виступатиме чогось дуже погане передчуття
Начиталась їх воєнкорів,що війну об’явить
Lilianna_• 17 января 2023
Ответ дляНастюшка-4139
Щоб саме ви написали
Я написала. А ви не здатні відповідь сформулювати чи що?
Brita• 17 января 2023
Ответ дляНастюшка-4139
У них офіційно сво
Об’являть війну-повномасштабна мобілізація-закриваються кордони
И что? Вам то что до их кордонов?
Gupa• 17 января 2023
Ответ дляMasushki2
фото
Адресу в студію, негайно!
Masushki2• 17 января 2023
Ответ дляrybka21
Я як повернулась, то тільки сьогодні тайм аут, а ще скількох не бачила, не дійшла.
с возвращением !
Я еще вернулась не насовсем ...
автор Настюшка-4139 • 17 января 2023
Ответ дляLilianna_
Я поділилась своїм відчуттям,і надіялась на «поговорити» та заспокоїтись
Але ж тут так не можна,тут засруть,заклюють
Masushki2• 17 января 2023
Обіцяю скуплю там весь ящичок і буду чекати вас дівчата у себе вдома на берегах Дніпра на Хортиці !!!
Lilianna_• 17 января 2023
Ответ дляНастюшка-4139
Ви якась дивна, насправді. Перечитайте свій пост. Чого ви там боїтеся? Яку війну об’явить він нам????? А нічого, що війна вже 9 рік? Заспокойтеся. Вам стало легше?
Klodia• 17 января 2023
Ответ дляНастюшка-4139
Вже страшно
Да вам по жизни страшно, судя по вашим прошлым темам.
irina _d• 17 января 2023
Ответ дляНастюшка-4139
Мы мирно беседуем, вы возмутились даже, что колкостей нет.
И все равно ’ засрали-заклевали’)))
всеЛенаЯ• 17 января 2023
Ответ дляasjaua
Я планую великий алкотур по Україні на честь нашої Перемоги над фєдєрастами, зі мною їдуть дві малишкі по 0.7 настоянки з корицею. Реєструйте заявки заздалегідь, бо печінка не залізна)
В мене файнезні настійочки. Мавкине зіллячко. На коньячку гарної витримки настояні зібрані у високогір´ї молоденьки шишечки, голочки, гогодзи.
Від усього. Реально. Найпртужніша біологічна зброя :)
rybka21• 17 января 2023
Ответ дляMasushki2
с возвращением !
Я еще вернулась не насовсем ...
Дякую))
Lilianna_• 17 января 2023
Ответ дляirina _d
И все равно ’ засрали-заклевали’)))
РойЛеля• 17 января 2023
Ответ дляBrita
И что? Вам то что до их кордонов?
Просто цікаво що у них на кордонах там робиться
Klodia• 17 января 2023
Ой, девочки, а я на святую землю поеду- в Чернобаевку, возьму горсть земли и в кулон на шею. Ну и алко, куда ж без этого….и чтоб бутылку потом разбить о тупую башку ждуна «русского мира».
РойЛеля• 17 января 2023
Ответ дляMasushki2
Так шкодую, що не подорожувала Україною і Хортицю навіть не бачила ще
rybka21• 17 января 2023
Дівчата, роздражнили.
Пішла допивать кодру 17 року, там кожна крапля дорогоцінна. Під овечу бринзочку.
Всім мира!! Русні п@@@@
Masushki2• 17 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Тож не зброя ,а єлєй )))
asjaua• 17 января 2023
Ответ дляНастюшка-4139
Я після 18.00 не клюю, тіко пию) якби всі люди були різні, то психологів не існувало би. Ось:
Masushki2• 17 января 2023
Ответ дляРойЛеля
І я сьогодні зрозуміла,що ми не знаємо рідної землі ....
Я так і не спромоглася побувати на Кам´яній могилі, Асканіі Новій ,не відвідала Чернігів або Кам´янець Подільський ...
Обіцяю !!!!
Дітям покажу і сама побачу ...
irina _d• 17 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
’ від усього’ вспомнила случай)
Свёкор был любитель выпить. Нашел он настойку какую-то свекрухину, она ноги растирала таким, там водка и трава какая-то.
Оприходовали они с кумом эту бутылочку, потом смеялись с какого-то анекдота, и дружно в.рались )
Оказалось, при приеме внутрь это хорошее слабительное)))
opium_black• 17 января 2023
А може він завтра війська скаже відвести?
Просто я• 17 января 2023
Ответ дляMasushki2
Обіцяю !!!!
Дітям покажу і сама побачу ...
Если с детьми, то с Камянца-Подольского начинайте
Masushki2• 17 января 2023
Ответ дляirina _d
’ від усього’ вспомнила случай)
irina _d• 17 января 2023
Ответ дляMasushki2
Обіцяю !!!!
Дітям покажу і сама побачу ...
Каменец-Подольский очень рекомендую. Чудесный город.
Masushki2• 17 января 2023
Ответ для Просто я
asjaua• 17 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Хіба то зброя- то реабілітаційний санаторій для поранених душ)
РойЛеля• 17 января 2023
Ответ дляopium_black
Не хочеться вашу надію гасить, але вже якось би не підвозили свою орду під Запоріжжя сьогодні, якби такі плани були.
Але 1% вірогідності є
всеЛенаЯ• 17 января 2023
Ответ дляНастюшка-4139
Краще випейте вина. Червоного сухого. З усіх боків лише користь.
Ви можете щось змінити своїми страхами? Ні. Навіщо їх взрощувати та ще й на інших розповсюджувати?
Хто не виносить - виїхав.
Хто залишився - то Слава Богу та ЗСУ, русні п@зда 💙💛
MALINA_M• 17 января 2023
Скорее бы уже выступил ботоксный.
Подобные сегодня темы одна после другой. Все в панике, в стрессе, не спят/едят, их трясёт, они рыдают и т.д. Нужное подчеркнуть. Шаблоны подготовлены. Мне уже интересно какие следующие темы будут.
Ему, наверное, не с кем в бункере поговорить. Тик-тока нет, соцсетей нет, видео любит снимать, а выкладывать некуда. Вот ТВ и приглашает для своих выступлений.
автор Настюшка-4139 • 17 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Хто не виносить - виїхав.
Дякую вам ❤️