Трусы с капюшоном• 17 января 2023

Моббінг на роботі

Всім привіт

Розкажіть, чи були у вас цікаві історії з керівниками самодурами, які закінчувались їх звільненням або просто скандалом.
На роботі в мене моббінг. Хто не знає- це як буллінг у школі
Директор не просто самодур
Директор обзиває, материть, принижує, лізе в особисте життя співробітників, обговорює зовнішність і т і
Страждають всі підлеглі
Але й всі бояться скаржитись вище, бо зараз ситуація з роботою важка. Бояться, що нічого не вийде

Може є в когось цікаві історії, які можуть вдохновити на хоч щось
автор Трусы с капюшоном • 17 января 2023
Нік - 🔥вогонь

Неваляшкина• 17 января 2023
Зараз же новий закон ухвалили про мобінг. Не терпіть!
Зоя Жорівна• 17 января 2023
увольняйтесь или огрызайтесь, такие люди понимают только свой же язык
Ответ дляЗоя Жорівна
Всі не можуть це робити
Одне звільнення нічого не дасть
Тут людину треба ставити на місце раз і назавжди
Але всі бояться жалітися
Огризнутися - це заява на звільнення
Не буде заяви - вона просто зжере
Соображалочка• 17 января 2023
На моїй попередній роботі просто була розвинена система стукачества. Директором там була мадам -, рівень базарної баби, яка любила тільки своїх стукачів. Наш відділ люто ненавиділа, бо не бігали зі скаргами і не закладали один одного.
Пикарда• 17 января 2023
Було колись. Працювала місяць в реально шарашкіній канторі, звонили москалям і пропонували озолотитись на типу як Форексі. І керівники і робота загалом, м’яко кажучи було не адекватне. Гриміла музика (пісні oxximirona,’Мы попадаем в безумие’ и т.д), керівники копали столи коли були погані показники, обзивали операторів ’дюрексами’,власник був якийсь дивний, по слухам єврей і мутив з секретаршею. Один ’старічок’ казав що раніше в офісі завжди була горілка... Втікала через місяць
Ангелочек с рожками• 17 января 2023
В грудні 2022 набув чинності Закон України Про запобігання та протидії мобінгу (цькуванню). Запишіть його на телефон і погрожуйте цим законом

Ответ дляАнгелочек с рожками
Там ніби штраф і все?
Почитаю
Пикарда• 17 января 2023
Ответ дляАнгелочек с рожками
Ще підстроїть що людина ніби щось вкрала/прогуляла роботу і буде погрожувати звільненням по статті
Ангелочек с рожками• 17 января 2023
Ответ дляПикарда
Тоді треба змінювати роботу, токсична робота - це дуже погано для здоров’я , гірше, ніж шкідлива їжа
Ответ дляАнгелочек с рожками
Тобто всім треба звільнитись
Ех
А цей токсик буде працювать і знищувати інших
Божья коровка• 18 января 2023
можете спробувати написати колективну скаргу вищому керівництву.