Кружите меня,кружите• 57 минут назад
Як покращити стан шкіри на ногах?
В мене не дуже гарні ноги, видно вени і поганий стан шкіри. Целюліт з´явився років з 16, хоча зайвої ваги немає. Я займаюсь спортом, корисиуюсь скарбами, сухою щіткою, зволожую шкіру. Але дряблість не зменшується. В кого теж така проблема, як Вирішуєте?
Оябунчик• 51 минуту назад
До гарного ендокринолога з цією проблемою. Там гормони потрібно перевіряти.
Нульовий сантиметр• 17 минут назад
Ответ дляГоворю відверто
Загар
То зазмага стан вен приховає і варіказ