Я-ваш шанс• 18 января 2023
Як ви говорите з дітьми про смерть?
Син 6 років задає дуже багато питань про смерть, що відбувається після смерті. Може книжку якусь порадите для дітей або що ви говорите своїм (не зачіпаючи тему релігії, ми не релігійні). Дякую за відповіді
Байрактара• 18 января 2023
Наш будинок біля церкви, то ж похоронні процесії дитина бачила з раннього віку і тоді я їй і розповіла.
Я-ваш шанс
• 18 января 2023
Ответ дляПомеха справа
Зачем ребенку в 6 лет это?
Він сам запитує. Бачить похоронні процесії на вулиці, померла прабабуся не так давно і ще одна вже дуже старенька, ось дитина і цікавиться
Я-ваш шанс
• 18 января 2023
Ответ дляБайрактара
І що ви їй розповіли? Бо я не можу сказати що всі ми рано чи пізно помремо і на цьому все. Він вразливий, не хочу травмувати
Помеха справа• 18 января 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вот я вспомнила себя в 7 лет, когда хоронили прабабушку. Я принимала это как данность. Страшно было, просто понимание, что этим заканчивается человеческая жизнь. Но я не задавала вопросы ’а что там?, а как там?’. Просто подразумевала в этом природный процесс. Не знаю почему ваши так прям эту тему поднимают? Это уже странно.
Слепок стопы• 18 января 2023
Не поднимались у меня такие вопросы.Дочь в 11 лет увидела свою бабушку в гробу и мою истерику, так рыдала в ответ. К сожалению, она знает, что такое смерть
Я-ваш шанс
• 18 января 2023
Ответ дляПомеха справа
Ну зараз війна, тема смерті на жаль зараз піднімається часто. Мене цікавість дитини не дуже дивує і хочеться якось її задовільнити
Байрактара• 18 января 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я розповіла правду, моя нормально відноситься до смерті.
Ганцю в кєдах• 18 января 2023
После смерти ничего нет, постоянный сон без снов, умирать не интересно.
Если кома это частично смерть, я описала своё ощущение, как там было.
Леди_в_ночи• 18 января 2023
Говорю.ребенок с раннего детства так же со смертью сталкивается,там новости,там похоронная процессия во дворе,там домашний питомец умер,там бабушки/дедушки умирают
Марафетчица• 18 января 2023
A ви особисто в що вірите? Ми християни, діти знають, що колись ми підемо жити на небо до Господа.
Не раскрытый парашют• 18 января 2023
Моя свекруха помню,дочери сказала’ в ямку закапают и все’.
Долго я потом дочь в чувства приводила.
Я-ваш шанс
• 18 января 2023
Ответ дляМарафетчица
Ми атеїсти. На свята заходимо в гості до рідних, на Різдво чи Святвечір. І можемо дотриматися деяких традицій, запросити колядників наприклад, чи подарунки на Миколая. Але ми не молимось, не ходимо в церкву. Я вірю в науку, в те що можна побачити на власні очі, а церква це лише бізнес і не більше (це моя думка і я нікого не хочу образити)
Марафетчица• 18 января 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я не про образу, але просто поясніть дітям в мягкій формі те, в що вірите ви особисто.
Ответ дляГанцю в кєдах
Вы были в коме? Я считаю что перед окончательной смертью хорошо и легко. Где-то читала что умирающий мозг выделяет эндорфины. И Амосов кстати в интервью говорил что больные, как правило, умирают без страха, спокойно
Марафетчица• 18 января 2023
Ответ дляПикарда
В мене на руках померло 3 людей, всі по різному йшли.
Я-ваш шанс
• 18 января 2023
Ответ дляМарафетчица
Я вважаю що смерть це закінчення життя, після чого крім рештків тіла нічого не залишиться. Боюся так говорити, навіть в мякій формі. Краще купити книгу з кольоровими картинками, яка частково задовільнить цікавість
Марафетчица• 18 января 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
То можна сказати - що люди живуть довго- довго, стають зовсім старенькими і потім засинають. Моєму 5 років, то акваріумні рибки часто засинають надовго) більше не розпитував.
Я-ваш шанс
• 18 января 2023
Ответ дляМарафетчица
Мій сьогодні до 12 ночі не міг заснути, все розпитував що буде після смерті. Його саме це цікавить, не сама смерть, про неї він не говорив, а саме що після. Я вже різні версії йому надала, і про рай та пекло також говорила, але жодна не підійшла. Він попросив щоб я десь почитала і йому розказала. Хоче конкретну відповідь на конкретне питання, і дуже розчарований що я її не маю
Марафетчица• 18 января 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ми ходимо в церкву християнську і син багато звідти черпає, слухає
Баба Яга• 18 января 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
А кто ж ему ответит?)
Вряд ли оттуда кто-то напишет или расскажет как это и что там.
Мне больше нравится версия с реинкарнацией. Она помягче что ли.
Хотя про рай и ад тоже знает(были уроки религии недолго, то эти темы поднимались).
Чорнобаївка• 18 января 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я так і казала. Що люди проживають життя, потім продовжують жити їхні діти.
І для 6 років казала, що поки він виросте, то можливо знайдуть ліки ’від смерті’.
Це і мені казали в дитинстві і на той момент це мене заспокоїло.
Ганцю в кєдах• 18 января 2023
Ответ дляПикарда
Да, я была в коме, попала под машину и целый месяц пробыла в реанимации не приходя в себя.
Ганцю в кєдах• 18 января 2023
Ответ дляПикарда
Мозг восстановился хотя бы в большей степени?
Для полного восстановления понадобился год, я с трудом могла говорить после комы.
Ответ дляГанцю в кєдах
Но сумели полностью восстановиться? У меня болезнь по неврологии, принимаю препараты от симптомов и меня беспокоит смогу ли я когда-то без них обходиться. Нашла в группе в Вайбере парня с такой же болезнью, у него стало только хуже, но он не принимал препарат, который во всех международных протоколах потому что тошнило. Меня тоже тошнило, со временем привыкла,+ранитидин на постоянной основе.
Ганцю в кєдах• 18 января 2023
Ответ дляПикарда
Спустя год, как я уже написала, мне удалось восстановиться полностью, единственное что беспокоит с тех пор, это зрение.
Ну это скорее всего последствия после того, что меня сбила машина.