Форточка• 17 января 2023
Дети провалились под лëд! Поговорите с детьми!
Лишний раз не помешает никому. Очень жаль, что такое случается, довольно часто((({((
Брынза• 17 января 2023
Я сама була свідком як підлітки 12-16 років, переходили озеро, сміялися, я нічого не казала їм бо боялася в свою адресу щось погане почути, але що в них в голові, кисіль мабуть.
Це робота батьків наказувати дітям, що це небезпечно.
ЯспАкойнаЯ• 17 января 2023
Ответ дляБрынза
А треба було...
Красавица писяная• 17 января 2023
Ответ дляБрынза
А я сказала, і що? Такого ц відповідь на слухалась. Поруч зі школою озеро. Своїм пояснюю , забороняю
Брынза• 17 января 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А треба було...
Ну тоді була температура мінусова, не така як зараз, тому я стрималася.
Брынза• 17 января 2023
Я колись малою,в років 8, провалилася була в маленькому озері, коига була тоненька, і поки я дійшла додому то обхолола, хворіла потім,то батьки провели роз´яснювальну бесіду, більше не ходила по кризі.
bespe4na_mavpa• 17 января 2023
Мой сегодня увидел эту новость, очень распереживался. Спросил, как родителям такое сообщают((( кошмар
Форточка
• 17 января 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
у меня даже в округе такие случаи на слуху, но их не публикуют, очень часто такое.
english book• 17 января 2023
Не знаю. Мені в дитинстві багато чого казали, але і в річці ледве не втопилася-врятувало якесь диво , і від втрати ока лише мить відділила.І дещо інше погане ледь не трапилося. А мама мені про все це багато разів розповідала і наказувала...
Форточка
• 17 января 2023
Ответ дляenglish book
ви така дитина, є інші, якщо розповісти зрозуміють, будут ,як кажуть, залякані.
Брынза• 17 января 2023
Ответ дляenglish book
Я пам´ятаю як мама і тато мені наказували не пити оцет, не брати голку, і ще багато чого іншого, але шпильку від волосся я таки вставила в резетку, Слава Богу , обійшлося тільки тим, що не стало світла.
Кофе в лобби• 17 января 2023
У моєї доньки вчора, на початку 2 семестру, була відразу виховна година і дітям як раз розповідали про небезпеку виходити на кригу. На скільки я розумію - тема виховних годин вчителям розсилається усім однакова. Тобто дітям це однозначно говорять як мінімум в школі. Але що ці дорослі розуміють... :(
Мядуза аля моргонер• 17 января 2023
Я тоже под лёд провалилась, но недалеко от берега, в воде была по шею, с подружкой сами смогли выбраться, так вот ребята с которыми мы были, просто убежали и все 🤷♀️
Хотя я знала, что по льду ходить опасно и чем это чревато, но иногда мозг выключается, включается тупость
Пишу_граммотно!• 17 января 2023
Я когда то в детстве в селе ставок переходила . До сих пор думать об этом страшно даже . Подружки потащили. Не хотела идти страшно было при каждом шаге. Но как баран . Бабушке и дедушке и родителям не сказала .. хорошо что всё обошлось . У самой ребенок уже 12 летний . Очень жаль девочек .
Леплю из пластилина• 17 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
У нас в садике воспитатель проводила урок про толщину льда и тд.
Видящие_помогите• 17 января 2023
Ответ дляБрынза
Це скільки вам було?
Брынза• 17 января 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Це скільки вам було?
Та років 8 вже, вже і не така маленька я була, не можу пояснити свій вчинок, просто стало цікаво, що буде.
Элька-Карамелька• 18 января 2023
а с мужчиной что? не заболел воспалением или еще чем похуже? герой
Гага Газу• 18 января 2023
У нас в городе недавно провалились под лёд двое детей, брат и сестра, их родители вытащили, уже мертвыми(Через день - два опять на льду дети катаются, и что?Не знали- не слышали?Сомневаюсь...