Парасюха• 18 января 2023
В дитини випав зуб, а сусідній виявився з карієсом
Виявилось, що між зубами біля самої десни карієс, один із зубів випав, інший (з карієсом) ще не думає випадати. Треба його лікувати, але поруч рана від зуба, що випав. Мабуть прийдеться навіть десну підрізати, щоб вичистити. На місці зуба, що випав, ранка і вже прорізується постійний зуб. В нашому випадку краще прямо зараз звертатись, поки новий зуб не перекрив доступ до хворого, чи почекати, поки рана заживе?
Аннуитет• 18 января 2023
звичайно, одразу краще. Але й 2-3 дні, за які заживе лунка, справи вже не зроблять.
Бедная Лиза• 18 января 2023
Доктор оденет кофердам и оттеснит десну и закроет ранку. Лечите сейчас.