Мозговая пилочка• 19 января 2023
Хтось знімав доларовий 3-х місячний депозит в Приваті?
Як все пройшло?
Мозговая пилочка
• 19 января 2023
Ответ дляelka19
Так. Менеджер в банку вам підкаже. Якщо нема валюти в касі вони закажуть на наступний день. Оформлять вам валютну карту.
Дякую
Мозговая пилочка
• 19 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Все ок. Замовляєте готівку на касу. Забираєте. Жодних проблем.
Дякую
Тра Ля Ля• 19 января 2023
Ответ дляelka19
А валютна карта оформлюється безкоштовно?
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 января 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Віртуальна безкоштовно. А пластик вам і не потрібно
Голубая фишка• 19 января 2023
А валюту треба замовляти день в день із закінченням строку депозиту, чи раніше?
Любительшаурмы• 19 января 2023
Ответ дляГолубая фишка
У вас є п´ять днів,ви можете забрати валюту,чи продовжуєте депозит,в час ціх днів,можете замовити гроши.
Голубая фишка• 19 января 2023
Ответ дляЛюбительшаурмы
Дякую! Завчасно ж не треба попереджати, що не продовжуєш депозит?