Советчицы тоже плачут• 19 января 2023

Панические атаки, вопрос ...

Не сильные...
Как вы с ними боролись? Есть ли смысл обговаривать их с психологом уже после того, как они прошли? В смысле прошел приступ.
Я вообще толку не вижу от этого.
Stepa_nida• 19 января 2023
З формулювання ’не сильні’ підозрюю, що у вас не панічні атаки, а приступи тривожності. Але краще розібрати свої відчуття зі спеціалістом.

Панічна атака не може бути не сильною, оскільки основна її ознака - вам здається, що ви помираєте у цей сами помент і навіть раціональне мислення не може звільнити вас від цієї думки.
ЛисАпедная• 19 января 2023
Перестала пити каву (помітила, що це впливає і посилює їх, навіть дослідження є).
Під час самих атак старалась вирівняти дихання і роздивлятись предмети навколо себе, називати їх подумки. Говорила собі, що я не вмираю і все окей.

З психологом не обговорювала. Якось вони самі пройшли, коли тривожність знизилась.
вре_Динка• 19 января 2023
я разбиралась в причинами страха - чего на самом деле я боюсь - тогда меня попустило.
нужно было в блокнотик записывать все ситуации которые вызывают панику, и чувства какие я приэтом испытываю, и еще покопаться в себе, узнать чего я боюсь больше всего и написатсочинение на тему как будто то чего я больше всего боюсь уже произошло и что будет дальше,
автор Советчицы тоже плачут • 19 января 2023
Ответ дляStepa_nida

Просто сложно обсуждать то, чего сейчас нет. Начинаешь вспоминать и многое приходится выдумывать, гадать.
Ответ дляЛисАпедная

Круто...
Тектоническая расческа.• 19 января 2023
Прибрала ПА гомеопатією
Також обмежила вживання кави
Ответ дляТектоническая расческа.
Прибрала ПА гомеопатією
Також обмежила вживання кави
Кофе сроду не пила ..
Чай тоже редко....
А что вы принимали ?
Деловитая• 19 января 2023
Завтра йду до невропатолога з ПА, стресом, нервозністю, послухаю що вона мені порадить.
Stepa_nida• 19 января 2023
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Кажіть лише те, що памʼятаєте
Навіть якщо памʼятаєте небагато
Купипупсичек• 19 января 2023
В мене проблеми з щитовидною, якщо доза перестає бути оптимальною- починається. Іду до свого ендокринолога, психолог ні до чого мені. Але я чітко знаю цей взаємозв‘язок.