выходные пролетают• 20 января 2023
Канада. Кто на самообеспечении, сколько в месяц уходит денег?
На семью, включая аренду, напишите где, пожалуйста. И в каких дол (США или КАН)
Спасибо.
выходные пролетают
• 20 января 2023
Ответ дляОченьценная
Где -то 3.
Работает пока только муж
канадских?
выходные пролетают
• 20 января 2023
Ответ дляОченьценная
Где -то 3.
Работает пока только муж
вы снимаете сами и где? школа бесплатно?
Оченьценная• 20 января 2023
Ответ длявыходные пролетают
канадских?
нет , мы только три месяца .
usd
Оченьценная• 20 января 2023
Ответ длявыходные пролетают
Галифакс , бесплатно но доплата за автобус, обеды
сами конечно .
82 м2
две спальни пустую сняли ( кухня, и с \у)
сами конечно .
82 м2
выходные пролетают
• 20 января 2023
Ответ дляУлыбчик
1500$ в месяц на одного если совсем скромно. Калгари
а сколько за аренду платите?
Незламна• 20 января 2023
Ответ дляКупи слона
А ви скільки думали?
взагалі ніколи не думала, це мій перший а*уй
Кы-ы-ы-ця• 20 января 2023
Ответ дляНезламна
у вас попереду ще багато відкриттів
Незламна• 20 января 2023
Ответ дляКы-ы-ы-ця
у вас попереду ще багато відкриттів
сподіваюсь приємних
Корсет_на_шурупах• 20 января 2023
А хіба в Канаді є ті, хто не на самозабезпеченні?
По темі, теж маю канадські візи, дуже складно вони мені дались, здавалось, що це хоч якийсь вихід із ситуації... але ні, скоріш за все не поїду. Півроку в Європі, більш не можу. На початку лютого повертаюсь додому, трошки відійду, а тоді спробую в Штати. На пару років. Там хоч робота мене жде. Але нуль по легалізації. Якось так.
выходные пролетают
• 20 января 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
а чому перевага Штати саме, а не Канад?
які ви бачите +- в порівнянні?
Та_все_ок_будет• 20 января 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
а в Штати по програмі для українців якійсь чи робоча віза?
я щось теж з Європою здуваюсь.При тому, що мала раніше досвід проживання в ЄС, була впевнена, що цього разу вже буду якось вкорніятись. Але таке в останні дні, що хочеться зібратись і поїхати в Україну, додлму, до своїх. І ну його все. От думаю, може то я ще Америки не бачила)
Сиреневенькая• 20 января 2023
Аренда 1300 + 230-250 комуналка.
Поход в магазин 150-200. Примерно 800-1000 получалось в месяц. Страховка авто около 150/мес(платили сразу за год). Бенз ещё 100-150/мес. Карты моб. 2*55
И это было без покупок одежды, без лишних трат. Пару раз был Мак(в среднем чек на 35дол) и Тим Хортонс около 15дол.
Первая леди колхоза• 20 января 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Не знаю як у вас складеться з Америкою, але тільки 2 тижні я плакала з того куди мене дідько заніс і як я тепер додому їздитиму. Я в Канаді.
Дуже важко усвідомлювати що додому дуууже далеко. І 3000-4000$ на одну поїздку.
В Європі теж сумувала за Украіною, але там зібравсь і поїхав, звідси ж вже складніше попасти.
Из Виа-гры• 20 января 2023
Онтарио, маленький городок. 2000 аренда, 400 коммуналка, связь. На еду, химию, сигареты около 1400, один человек.
Первая леди колхоза• 20 января 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Ого, ви по професії роботу знайшли?
Из Виа-гры• 20 января 2023
Ответ дляПервая леди колхоза
Ого, ви по професії роботу знайшли?
Работа была и до переезда, удаленка.
Корсет_на_шурупах• 20 января 2023
Ответ длявыходные пролетают
а чому перевага Штати саме, а не Канад?
які ви бачите +- в порівнянні?
Ні в чому не бачу переваги. Чесно. І вже навіть не шукаю її. Не впевнена, що роблю зараз найрозумніший свій крок, але більше нема ні сил, ні бажання. Не сприймаю просто жодну іншу країну ніяк інакше, окрім відпустки. Як виявилось. Нажаль.
Найголовніший плюс Канади - легалізація. В жодній іншій країні такого не світить. Досить адекватним шляхом. Ось тільки заради цього вважаю варто помучитись. Але лише парам, де двоє працюючих або з вже достатньо дорослими дітьми. Канада - це про ретельну підготовку. А не з бухти-барахти, як в нас зараз. В мене там немає нікого, а їхати в рожевих окулярах, аби лише в Канаду... є великий шанс жорстко отримати. З дітьми експериментувати не готова.
По Штатам - величезні питання з легалізацією. Навряд щось світить, окрім грінки. Тож теж лише пересидіти. Але там мене чекають на робоче місце одразу з літака.
Якось так.
Не дає мені спокою, що відмовляюсь від ПРу через декілька років, заради якого варто напрягтись. Але і шанс прокатати все в нуль і повернутись без штанів теж надзвичайно високий
Якось так.
Корсет_на_шурупах• 20 января 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
По програмі. Роботодавець чекає саме мене і виступає спонсором. Але це теж великий ризик, бо я повністю від нього залежна. Якщо щось йде не так - я теж лишаюсь сама.
За Європу навіть говорити не хочу. Ні, жодного поганого слова, але мій дім не тут. Ось таке сприйняття.
Сколько_мне_лет?• 20 января 2023
У нас на роботі хлопи тільки про Канаду і говорять. І громадянство через рік, і по 10 тис доларів на людину.... І послухати їх - рай на землі.... Мене дивує те, що вони інформацію з Інстаграму від блогерів отримують
Корсет_на_шурупах• 20 января 2023
Ответ дляПервая леди колхоза
Ото ж. Теж про це думаю. Тут я годую себе тим, що якщо взагалі край, то стрибнула на літак/поїзд/автобус і дома. А там - взагалі не знаю... Проте вам можна вмовляти себе піаром...
Ви з чоловіком чи сама? Де саме?