Король дивана• Изменено 20 января 2023
Порадьте вчителя англійської
Зараз граматика - рівень Upper. Розмовна трохи гірша. Раз на тиждень спілкуюся з носієм мови (граматику не вивчаємо, лише теревенимо).
Потрібен вчитель, який дає домашні завдання, перевіряє їх виконання і т.ін. Тобто не просто спілкується про погоду і як пройшли вихідні, а реально сприяє засвоєнню нових конструкцій, який буде вимагати виконання і т.ін.
Або на якому сайті пошукати серед репетиторів.
Ненька наша• 20 января 2023
Ответ дляtibioka
Держите лучшего)
В чем он лучший, можно поподробнее, вы с ним занимались? Как у него проходят занятия, работает ли он с детьми?
Наездница• 20 января 2023
Напишите почту, дам номер репетитора, международный сертификат С1, несколько лет назад ЗНО на 200
Ненька наша• 20 января 2023
Ответ дляНаездница
Можете написать тут номер телефона
Наездница• 21 января 2023
Ответ дляНенька наша
Можете написать тут номер телефона
Нет, тут не могу