Нужна консультация по ФОП, оформление сотрудника и оплата налогов.
Киев.
Посоветуйте пожалуйста хорошего юриста,я переселенка,знакомых в Киеве нет вообще,прошу помощи у вас девочки.
Киев.
АнтиТанкист• 21 января 2023
В групі що я вище написала, можна задавати питання і вони всім відповідають. Наскільки я бачу, там субота та неділя вони не консультують(вихідний).