trickywicky• 21 января 2023

Новий скандал

Кому війна - в кому мати рідна 🤯🤯
Лизочек• 21 января 2023
Ответ дляjuliankoste
Я вот одному удивляюсь, сколько еще у нашего народа денег, что его грабят и продолжают грабить
Это не народные, а кредитные

juliankoste• 21 января 2023
Ответ дляЛизочек
Это не народные, а кредитные
А отдавать кто будет?
Domogospodarka• 21 января 2023
У нас не будет порядка во власти, пока мы не вступим в ЕС, но мы не вступим в ЕС, пока у нас не будет порядка во власти. Кому то очень не хочется в ЕС, но этих крыс не гонят с корабля такие, же коррупционеры, которым тоже не хочется в ЕС, там так не поворуешь. Печально все это.
Helga_SV• 21 января 2023
Ответ дляYegonyashka
я тоже знаю про один схематоз, который сейчас прорабатывается, но рассказать не могу. Реально тошнит от этого. Люди богатеют, пока солдаты на патриотизме гибнут. А на самом деле все не так, никому из выживших ничего не достанется. Все продается и немногие видят, что происходит, увы. Но или не хотят видеть.
выжившим, Вы имеете ввиду, каким именно? Нашим воинам? Или тем, кто жилье потерял ? но выжил сам
Решка7777• 21 января 2023
Ответ дляtrickywicky
Повний текст

https://telegraf.com.ua/ukr/ukraina/2023-01-21/577...
Лерос на ютуб сначала войы про математику ((
Лизочек• 21 января 2023
Ответ дляjuliankoste
А отдавать кто будет?
ну уж явно не те, кто сейчас грабят
WomAnn• 21 января 2023
Ответ дляТемканика
автор,при всем уважении к вам,где официальные доказательства,кроме статьи журнала,РЕДАКТОРОМ КОТОРОГО МОСТОВАЯ ЮЛЯ,которая связана с предателем и коррупционером ПАВЛОМ ЛАЗАРЕНКОМ,отдав ему 40 проц -статья википедии -акций,которая имеет кучу квартир на ’журналистскую зарплату’,джипы,коттеджи и участки земельные.)увы и ах.автор пожалуйста официальну ссылку закупок.ждем.и если это правда-собираем доказательства
Погуглите. На сегодня об этом скандале уже все знают и не только об этом

Реверанс• 21 января 2023
Коли ще пів року тому я казав, що Міноборони закуповує форму за двійною ціною у Туреччині, то всі мені казали ’не розгойдуй лодку’. А зараз стало відомо, що вони купили їжу по цінах в 2-3 рази більші ніж у маркетах. Все ок? Як там той човен, пливе і краде?
Б.Береза
автор trickywicky • 21 января 2023
Ответ дляРеверанс
Б.Береза
Справа в тому, що ні за це, ні за розкрадання гуманітарки в Запоріжжі, ні за вкрадені машини для ЗСУ ніхто не відповість
І це найгірше
Реверанс• 21 января 2023
Ответ дляtrickywicky
І це найгірше
Найгірше що виходять в результаті самі на себе.
Як мали судити Татарова.Сегодня детективы НАБУ должны были задержать заместителя руководителя Офиса Президента Татарова.
Того самого, который защищал беркут во время революции, а после люстрации отмазывал отпетых коррупционеров, как адвокат, используя свои связи в правоохранительных органах.
Татаров на своей должности в ОПУ занимался преследованием оппонентов Зеленского, в тч фабриковал уголовные дела против меня.
Сегодня Венедиктова его отмазала от задержания НАБУ, она отстранила всех 4х прокуроров и назначила процессуальным руководителем саму себя.
После этого, Венедиктова не дала задержать Татарова, хотя его подельники уже с подозрениями.
Венедиктова систематически покрывает коррупционеров из окружения Зеленского, за что и остаётся на своей должности.
Всё это дерьмо уже льётся через край, это чувство безнаказанности исходит из главного кабинета на Банковой.
https://www.facebook.com/leros.geo/posts/352285149...

Тепер її влаштували послом до Швейцарії.
Вона на суддю здати екзамен не змогла,спочатку це генеральний прокурор,тепер це ще одна пОслиця,без досвіду,без знань.
Ви бачили,що вкравший машину з гуманітарки Тимошенко - лице року в Україні.
Реверанс• 21 января 2023
Верховний головнокомандувач Зеленський та міністр оборони Резніков повинні сьогодні виступити з заявами і дати оцінку розслідуванню у Дзеркалі тижня. Невідома фірма з статутним фондом у олну тисячу гривень (1000!) отримала контракти на 13 мільярдів на постачання харчів для війська. Якщо усі ці факти не будуть негайно спростовані, то Зеленський та Резніков - учасники корупційної змови по розкраданню армії на мільярди, бо не знати про такі масштабні угоди та афери вони не могли, і взяло участь у цьому керівництво Міноборони та офісу президента. Очевидно, тут знов як і з будівництвом доріг у Дніпропетровській області гроші платників податків під час війни отримала якась фітнес-подруга якогось посадовця з Слуги народу.
Бутусов
Argesha• 21 января 2023
Ответ дляjuliankoste
І країна наша дуже заможна, і людей багатих достатньо. Я це давно зрозуміла, і постійно бачу цьому підтвердження. Наприклад, пару рок тому скандал з пірамідою В2В - там наче кілька мільярдів уо зістригли з людей.

Було б бажання - вистачило б на все - і на зброю, і на відновлення країни. Нема одного - бажання щось змінювати
Argesha• 21 января 2023
Ответ дляТемканика
А ось і манька-кімберлі, як чорт з табакерки вислизнуло
Реверанс• 21 января 2023
Буряк – по 25 грн за кілограм,а в сільпо зараз кілограм 9.9 грн, перевірте
І це в МО оптова ціна, а в сільпо торгова націнка
За це у воєнний час має бути і кримінальна відповідальність і політична для Резнікова
https://zn.ua/.../tilovi-patsjuki-minoboroni-pid-c......
13,16 мільярда гривень вкрали?
Фірма фіктивна, має ознаки
’Нинішній контракт розміром на 13 мільярдів Міноборони уклало з ТОВ ’Актив компані’. Ця фірма має статутний капітал у тисячу гривень. У 2021 році податкова служба анулювала у цієї фірми свідоцтво платника ПДВ через відсутність поставок і ненадання декларацій.’
Поставки були лише на папері?
’У 2019 році ТОВ ’Актив компані’ фігурувало у кримінальному провадженні Нацполіції №12019100100003229. Фірма для участі в тендері на поставку яловичини для установ виконання покарань і слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби буцімто подала підроблений акт’
Реверанс• 21 января 2023
Мені дуже цікаво, чи засудить корупціонерів з Міноборони сьогодні у вечірньому зверненні президент України Володимир Зеленський, чи зробить вигляд, що це дрібниці і промовчить? Але ці дрібниці на 13,16 млрд гривен повинні були принести у кишені ’прохфєсіоналам’ з МО десь 6 мільярдів гривень. А буде сьогодні якесь пояснення від міністра оборони Oleksii Reznikov та повідомлення про те, що всі задіяні особи відсторонені і розпочато розслідування? Бо з понеділка, скоріше за все, це вже буде у західній пресі, а ми поки чекаємо на реакцію влади.
Чи всі у владі сподіваюся, що цю історію всі забудуть, як зараз не згадують ганьбу з призначенням особи, що вела курси по мінетовиконанню, послом у Болгарію. Так, я про Олесю Ілащук.
І все це під час війни та важких боїв під Бахмутом.
Береза