ЗлойанОним• 21 января 2023
Ви б носили такі сережки?
Бренд Sovissimo, гілка Sova. Для дівчини, з акуратною мочкою вуха підійде? Сучасні?
Результат:
вже голосів:
112 (74.17%)
Так
39 (25.83%)
Ні
ЗлойанОним
• 21 января 2023
Ответ дляБорода
Я ні
А можна поцікавитись, скільки вам років, і чому ні?
Помидорина• 21 января 2023
На фото біле як платина а в реальності жовте золото.
Треба дивитися на вухах як буде.
Можливо так носила б
Треба дивитися на вухах як буде.
Можливо так носила б
Брюнетка в Мармеладе• 21 января 2023
Ответ дляЗлойанОним
Напишіть, цікаво, сому ні.
Меня рыжее золото старит.
Радостина• 21 января 2023
Носила б, якби вони були срібні чи з білого золота. Жовте золото не переношу взагалі.
Ромашка_Бегемотовна• 21 января 2023
На фото краще виглядають. Дизайн цікавий. Я б не носила, не подобається саме така кругла форма. Ну і я по сріблу в основному.
Угги_в_горошек• 21 января 2023
Всё необходимо мерять. Сейчас смотрю у многих уши проколоты как-то странно внизу мочки.
Сосиска_Втесте• 21 января 2023
36, нет просто потому что не люблю такие колечки. А так вообще интересные сережки
Веселуха Муха• 21 января 2023
Носила бы. База базовая. Претензии у людей в основном тольао к цвету, ну это уже вкусовщина. Я белое и желтое ношу, красное нет, например 🤷🏼♀️
a.ostroverh• 21 января 2023
У меня такие, базовые до безобразия)
Ношу почти постоянно
Удобная и форма, и застёжка, только гладкая поверхность
Их правда на сайте уже нет
Ношу почти постоянно
Их правда на сайте уже нет
Борода• 21 января 2023
Ответ дляЗлойанОним
Не люблю таку форму і застібку.
ЗлойанОним
• 21 января 2023
Як думаєте, цей дизайн буде актуальним через 10-15 років? Маю на увазі, чи модна їх класикою вважати?
Шальная коклетка• 21 января 2023
Простые, на каждый день. Но нужно мерять на свое ухо, могут поджимать мочку.