Цыбулька• 21 января 2023
А ваші зусилля в сім´ї цінують?
Таке питання.
Чи просто сприймають як щось таке звичне?
Мої зусилля з того, скільки грошей я приношу в сім´ю, якось ось так звичайно стали сприйматися чоловіком. Тобто гроші є і добре.
Дітям, ясно, ще не зрозуміло. Вони ще не можуть цього оцінити, оскільки самі майже не працювали. Вірніше сини розуміють, що в мене достатньо хороша зарплата. Але рівень життя сім´ї для них це просто часттна життя, в яклму вони вирісли.
А в чоловіка якесь дуже легке до грошей відношення.
І я не можу зрозуміти для себе, що саме мені не подобається (ну крім того, що моя зарплата - основа сімейного бюджету). Ну почути від чоловіка: "О, ти молодець, ти так багато для нас робиш" - це смішно. Мабуть більшої залученності в те, скільки грошей куди іде? На оплату кружків, на оплату репетиторів, на ту ж їжу. Але у чоловіка є доступ до файла з розрахунками, він не дуже туди і дивиться. Може, оця його фінансова відстороненість мене дратує?
Летчица• 21 января 2023
Якщо чоловік не забезпечує сім´ю, то його взагалі важко сприймати, похвала з його боку нічого не змінить
Бюст Березуцкого• 21 января 2023
Усилий нет моих Нагрузка с добрачных не увеличилась
Благодарности за рутину не жду
Цыбулька
• 21 января 2023
Ответ дляАдеКВАтная
А він що приносить?
Приблизно 10-11 тисяч. Може, чуть більше буде, в залежності від навантаження.
Неугомонная• 21 января 2023
У меня муж много зарабатывает, Я зарабатываю меньше, а в декрете вообще 0. Никто дома ему дифирамбы не поёт, это норма, мы все работаем на семью, кто-то больше деньгами, кто-то больше уютом или ещё чем то. Автор, вы хотели чтобы муж вам в ноги падал?
дама_из_декрета• 21 января 2023
Меня мой ценит, благодарит. Но я умнее стала с возрастом, что мне с той похвалы, пусть лучше семью содержит, а я спасибки буду ему каждый день говорить.
Лорка-хлорка• 21 января 2023
Легче ставлення до грошей у чоловіка...чому? Марнатратство з його боку або грошей хватає на сім´ю? Заробляєте однаково?
Трохи не зрозуміла, не ображайся
Разгуляшка• 21 января 2023
Мы в семье друг друга ценим, не воспринимаем как само собой разумеющееся, но без перегибов
Стильная штучка• 21 января 2023
Наверно он просто расслабился, так как вы надежная опора. Может это Вам не нравится?
АдеКВАтная• 21 января 2023
Ответ дляЦыбулька
Мужик приносить таку сумму? Тоді я розумію вашу образу
Цыбулька
• 21 января 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Трохи не зрозуміла, не ображайся
Тратить і не дивиться, скільки залишилося. Не сказати що багато зайвого, але і не економить.
Душка-свекровь)))• 21 января 2023
Ответ дляЦыбулька
То есть ничего, хорошо устроился.
Какой вы хотите благодарности? Он же ею публично признает свою ничтожность, как мужчины.
Лорка-хлорка• 21 января 2023
На днях була тема,до кінця не дочитала
Чоловік за 12 начебто, 3 тисяці на цигарки витрачає, а комунальні наче сплачує, а автор тієї теми відкладала на ремонт збирає, дитину теж за свої...надо пошукати тему, може і не все так шовково далі..
Лорка-хлорка• 21 января 2023
Ответ дляЦыбулька
А раніше як було,весь час так чи тільки останнім часом так став себе поводити
Лорка-хлорка• 21 января 2023
Автор, на всяк випадок скажіть чоловіку типо у Вас менше став дохід, як будемо далі планувати витрати,ну щось такого плану
ViktoriyaM2013• 21 января 2023
Ответ дляНеугомонная
100%
У нас аналогично
рукиЖимолости• 21 января 2023
А Ви б хотіли, щоб він постійно в ту табличку ліз і контролював Ваші витрати?