Тётушка Лошадь• 21 января 2023

Потрібна порада зі сторони. Переписка з МЧ

Трохи багато букв, але вже як є. Історія- влітку познайомилася з МЧ. Все швидко закрутилося. Були на одній хвилі, однаві погляди на життя, багато розмов, багато сміху. Я була окрилена. В ньому побачила ті якості, які мені потрібні. Це перший чоловік, який зміг мене зачепити після розлучення. Але в один із вечорів йому подзвонила його колишня з якою він недавно розійшовся, бо вона його зрадила ( це він уже по факту мені розповів, не знала раніше) І от вона дзвонить йому, плаче і хоче повернути. Його затригерило, видно що йому морально стало дуже важко, видно відкрились болючі рани. Для мене це шок. Боляче було усвідомити, що це кінець, бо він ще там. Він попросив дати йому час розібратися. Мені важко було усвідомити, але розуміла, що це кінець. На прощання, сказала, що зла на нього не тримаю і якщо треба буде, то готова допомогти. Розійшлися ми нормально. Він вибачався, видно було, що йому і самому неприємно мені робити боляче. Він абсолютно нормальний, просто от такий період у нього був. І ми невчасно з ним познайомилися.
Пройшов час, заспокоїлося, забулося. Він ще в жовтні писав, я не відповіла. Я так і не знайшла нікого, ніхто не проникає в мою душу. З цим у мене складно.
І ось сьогодні він знов мені написав. І я навіть не знаю. Погодилась зустрітися, але не впевнена чи зможу почати знову і зробити вигляд, що нічого не було. Як ви думаєте треба спробувати? Чи краще і не починати, якщо уже так вийшло з самого початку? Він здається нормальним вам?
Творю чудеса• 21 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Риби. Я скорпіон
Танунафіг! Він ще пару років морально десь там буде, при тому абсолютно спокійно влазитиме і вилазитиме в нові стосунки, щоб відволікатись.

Смешнюча• 21 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
«Трепету» не було. Швидше краще б не писав, я уже пережила. Але на фоні того, що мені ніхто не подобається більше так, я і почала сумніватися, згадавши ті моменти.
Думаю если встретите его, то трепет возобновится😁
автор Тётушка Лошадь • 22 января 2023
Ответ дляСтрахованная
Автор, если уж вы решили все рассказать, то не откажите нам и в продолжении истории после встречи.
Ну от і зустрілася я з ним. Сумнівалася до останнього. Не знаю чого він від мене чекав, мабуть що почну порхати перед ним як колись. Але суті зустрічі я так і не зрозуміли. Посиділи поговорили про все і ні про що. Він навіть не піднімав теми того що було і що від мене зараз хоче. Я теж не піднімала сама. Щось там про мене питав, більше про себе говорив. Я особливо не підтримувала розмову на якісь непотрібні нейтральні теми. Часто з’являлися паузи. Вкінці він взагалі про політику завів. Я сказала, що пора розходитись. От і все. Нічого в мене не йокнула. Він навіть і не намагався зробити щось щоб йокнуло. На цьому і розійшлися. Буде писати чи ні не знаю. Але для себе зрозуміла, що це вже пройдений етап.
Кондуктор автобуса• 22 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Не думаю, что прям чего-то ждал.
Просто хотел встретиться и провести время с приятным человеком
Для меня это так выглядит

Как встреча старых друзей
Просто наслаждаешься компанией, общением
Страхованная• 22 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Знаете, ну и хорошо, действительно пройденный этап.
Да, это ещё из его переписки было ясно, что он «я-я-я-мне-мне-мне, мой анализ, мои искания», а продолжать отношения ему не нужно. Хотел бы снова отношений, так бы и написал- все обдумал, решил, давай будем вместе. А писанина про больную спинку его и желание массажа… такое…
Вы правильно сделали, что пошли, зато не будет чувства, что не использовали шанс. А так вы сделали все, что от вас зависело. А про эти дружилки с бывшими и «просто наслаждаться общением» и не думайте. Ищите своего мужчину, которого вот так телепать не будет.
автор Тётушка Лошадь • 22 января 2023
Ответ дляСтрахованная
Дякую
Кондуктор автобуса• 22 января 2023
Ответ дляСтрахованная
Я дружу с бывшими. Много-много лет. Зачем лишать себя общения с классными людьми, если как пара не сложилось. Можно наслаждаться друг другом как приятели )

Ну, всё индивидуально, конечно. Я понимаю. Просто у меня с моими кайф быть в компании друг друга остался
Страхованная• 22 января 2023
Ответ дляКондуктор автобуса

У меня другое мнение-зачем себя ковырять общением с человеком, из-за расставания которого по его инициативе ты страдала? А Автор в первом посте так и написала, что ей было тяжело. Плюсов не вижу-мы у себя одни и себя надо беречь. Плюс не увидела, чтобы Автору общение с этим товарищем приносило наслаждение. А кайф от своего мужчины лучше получать, а не распыляться на вот таких невнятных, которых бросает туда-сюда и которые создают иллюзию выбора. Видно, что автор хорошая и серьезная, ей эти болтания-дружилки ни к чему.
Кондуктор автобуса• 22 января 2023
Ответ дляСтрахованная
Н-да, в каждой ситуации - свои детали

язззззь!!!• 23 января 2023
Ответ дляБесбардак
Автор, моя порада дуже проста - не йдіть на зустріч і не спілкуйтесь. В принципі не розумію, чому він й досі не в блоці? 🤔
Дайте собі час. У мене пройшло 10 місяців перед тим, як мені хоч хтось сподобався після такого ж продуманого, хитрого і егоїстичного хлопця, який теж до речі до фіга заробляв. Будь ласка, не повертайтесь до нього!
О, у вас тоже интересно. Ваш бывший чем отличился?
Бесбардак• 23 января 2023
Ответ дляязззззь!!!
Він думав, що найрозумніший. Сидів на СЗ, зустрічаючись зі мною і все вишукував не зрозуміло кого. Умови ставив - чуваку було 35, хотів не менше 3 дітей 😱 і щоб я його борщами з роботи зустрічала, замість занять своїми хоббі
язззззь!!!• 23 января 2023
Ответ дляБесбардак
У него свое жилье, высокий зароботок, он симпатичный с хорошей фигурой?
Что он вам мог или предложил со своей стороны?
Бесбардак• 23 января 2023
Ответ дляязззззь!!!
Коли ми зустрічались, він з батьками жив 😂 зараз вже переїхав у свою однушку. ЗП хороша, він менеджер в міжн.компанії. Симпатичний, високий, але… я не знаю, як він планував 3 дітей народжувати, коли в нього були величезні трабли з потенцією 🙈
язззззь!!!• 23 января 2023
Ответ дляБесбардак
Ахахахахаха. Какой молодец, требований много, а член не стоит . И это в молодом возрасте, а дальше что будет? Старикашку в сад)