боригнув• 21 января 2023

Де купуєте японський бісер MIYUKI?

питання до тих, хто плете і вишиває японським бісером MIYUKI.
цікавлять магазини в києві і з доставкою у київ.
Рябушка Ку• 21 января 2023
Покажите изделия, интересно

автор боригнув • 21 января 2023
Ответ дляРябушка Ку
Покажите изделия, интересно
та нема ось хочу браслет спробувати сплести і думаю, може хто знає, де цей бісер продають. на фотках і відео він гарний!
Библиотекарь• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
Гугл говорит на проме есть..
автор боригнув • 21 января 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Гугл говорит на проме есть..
в гуглі весь день пролазила сьогодні. цікавить взнати ще і від майстринь, якшо тут такі є.
Библиотекарь• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
Я думаю не купите, не узнаете. Писать могут что угодно, а на практике видно. Раньше у нас был магазин все для вышивки ит.д. Там много было чешского бисера и др. Видно вживую, что он не такой как китайский. Мб у вас в городе тоже есть подобный магазин. И цвета подобрать проще в реале.
автор боригнув • 21 января 2023
Ответ дляБиблиотекарь
то я ж і питаю, де в києві є магазини з цим бісером у асортименті.
китайський і чешський я в себе і під домом куплю. але гарна ідея пошукати ’все для вишивки’ у гуглі!
Подметайло• 21 января 2023
https://vdvkiev.com.ua/catalog/biser-namystyny/bis...
Коварная Зая• 21 января 2023
Цікаво, чим відрізняється японський бісер? Ідеально ріаний чи кольори особливі?
автор боригнув • 21 января 2023
Ответ дляПодметайло
дякую!

автор боригнув • 21 января 2023
Ответ дляКоварная Зая
він наче рівний! мені треба рівний.
Сиреневенькая• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
він наче рівний! мені треба рівний.
А в японському іде нумерація по іншому? Бо наприклад 10 чешського це 2,3 мм. А тут і 11, і 15 розмір...це ж скільки він в мм?
Сиреневенькая• 21 января 2023
А і є дешевше, ніж скинули сайт вище. https://hochuvse.prom.ua/g68925031-yaponskij-biser... ось наприклад.
автор боригнув • 21 января 2023
Ответ дляСиреневенькая
на оф сайті пишуть шо 11 це буде 1.6mm, а 15 це 1.3mm. це про ті, шо delica, бо мене саме вони цікавлять. вони наче як раз для рівного плетіння ідеальні будуть.
Сиреневенькая• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
Ясно. Тоді нумерація наче збігається, но це такі мілкі будуть, автор, якщо ви новачок, вам буде дуже важко плести. Беріть крупніше.
автор боригнув • 21 января 2023
Ответ дляСиреневенькая
о дякую! на цей натрапляла вже, а той шо вище ні. там в тому, шо вище є магазини-партнери, то може буду дзвонити шоб вживу глянути на бісер.
автор боригнув • 21 января 2023
Ответ дляСиреневенькая
в хендмейді не новачок. усьо таке дрібне, шо очі повилазять, це моє
Коварная Зая• 21 января 2023
Автор, покажіть свої роботи, дуже цікаво побачити
автор боригнув • 21 января 2023
Ответ дляКоварная Зая
та немає. останній раз років 10 назад шось робила. може як сплету, то виставлю, шоб ми всі тут пофукали)))
неДоЖиру• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
Я купляла на вдв набори для вишивання кілька років тому, то бісер там рівненький, здається чешський

неДоЖиру• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
А що за хендмейд ви робите?
автор боригнув • 21 января 2023
Ответ длянеДоЖиру
о ще і відгук на магазин) дякую!
автор боригнув • 21 января 2023
Ответ длянеДоЖиру
А що за хендмейд ви робите?
раніше я одягом займалась. собі і іншим шила, вишивала та в´язала речі.
але давно нічо не роблю. це на фоні стресу захотілось руки чимось зайняти.