Роза завяла• 22 января 2023

Чи лікували Ви шийний остеохондроз, підкажіть лікаря, Київ

Сильні набряки обличчя, болі в шиї.. можливо хтось має такі ж проблеми. Порадьте лікаря, будь ласка. Поділіться власним досвідом лікування
Дама_с_караваем• 22 января 2023
Це дуже важко знайти такого лікаря, в самої проблеми від шиї до поясниці, рік назад лікувалася в одного невролога з високим рейтингом по відгукам толку 0.

автор Роза завяла • 22 января 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Ви покинули спроби лікуватися далі?
Дама_с_караваем• 22 января 2023
Ответ дляРоза завяла
Ви покинули спроби лікуватися далі?
Так але в мене були проблеми з поясницею, але після масажиста почала і шия боліти і зараз грудний відділ, я працюю фізично звичайно робота дає на спину. Але це таке викачувати грошей, планую на днях зробити мрт і подивитися що там на даний час.
Дама_с_караваем• 22 января 2023
На форумі дівчата рекомендували Вертебну, мабуть сама піду туди після мрт
МельничукОля• 22 января 2023
Дівчата, знайти потрібно толкового реабітолога. В доньки постійні бурсити, , постійно болить спина, одне плече нище. Перед школою, я написала вчителю, щоб її не напрягав вправами, бо все болить і знову бурсит. В четверг підемо до лікаря. От і почалося, він її огоянув на уроці, сказав де мастити і чим. Мені не писав чекав заключення. Я; вибачилася, що напосіла зі своїми проблемами, а він що йому цікаво самому буде позаймаиися з нею, так як він колись цим займався. І мені допоміг, бо теж маю сколеоз, і вся спина боліла. І, я не пошкодувала, що довірилася простому вчителю.
Дама_с_караваем• 22 января 2023
Ответ дляМельничукОля
Нажаль мені реабілітолог гірше зробив, по моєму самопочуттю(
Магазин_Качественных_Вещей• 22 января 2023
Остеохондроз — це невиліковна патологія хребта
автор Роза завяла • 22 января 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Вертебна це назва клініки?
автор Роза завяла • 22 января 2023
Цікаво що в системі хелсі жодного безкоштовного державного вертебролога

Дама_с_караваем• 22 января 2023
Ответ дляРоза завяла
Я так зрозуміла що це питання до невролога
Дама_с_караваем• 22 января 2023
Ответ дляРоза завяла
Вертебна це назва клініки?
Так
МельничукОля• 22 января 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Отже, не правильно підібрана тактика. У нас були сауни, ЛФК, масаж окремих точок, коврик кузнецова, воно не лікую, але допомагає полегшити стан, його треба проходити раз в квартал. Він навіть гроші не захотів брати.
Федорино Горе• 22 января 2023
Невропатолог плюс физиотерапия дают хорошие результаты
Пустощі-веселощі• 22 января 2023
В мене був гіпертонічний криз рік тому, головний біль тривав більше двох тижнів. Невропатолог сказала, що то від шийного остеохондрозу, йде затискання вени, через який йде відтік крові з голови, від того тиск, пришвидшене серцебиття. І набряки вона побачила по спині. В мене був комплекс усього лікування, всього і не згадаю, але щоб зняти набряки пила верошпирон. Лікар сказала, головне - це зарядка. Роблю її, купила ортопедичну подушку, лежу на коврику Ляпко
автор Роза завяла • 22 января 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Як ви обирали ортопедичну подушку? Якої фірми?
Пустощі-веселощі• 22 января 2023
Ответ дляРоза завяла
Читала і слухала багато порад. І всі кажуть одне - єдиної подушки для всіх не існує. Поки купила з юск, подобається точно
https://jysk.ua/spalnya/podushki/specialni-podushk...
автор Роза завяла • 22 января 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Щиро дякую Вам)