В москві на будівлях довкола кремля встановили третій ЗРГК "Панцирь-С1"
Зенітні комплекси на дахах будівель розміщені таким чином, щоб вони перехресно прикривали кремль і всіх карликів, що там тусять
Ну і мумію сифілитика в зіккураті
рускій, іді на красную площадь, нє бойся
Все йде за планом. Чи нє?😳 Панцыри установили и на всех резиденциях путина
Ну і мумію сифілитика в зіккураті
Ответ дляJ3sws
опять же по тв стоит,там по тв и все аналоговнеты и супердесантура,а оказалось курам насмех только фонтаны на 2 августа штурмовать.такое может быть и с пво и с ядеркой)а боеголовку оказалось 10 лет назад спиздили и перепродали прапоры)
Та фіг їх знає! Вони кончені! Хоча це наш експерт казав, що в них найраща оборона по типу як у Вашингтоні. Але мені ця ідея сподобаласі і дай Боже нехай вони самі себе і знищать, дибіли!
Ответ дляMetelitsa
Це фото з Сеулу.
В них ППО на дахах будинків в порядку речей ( з такими-то сусідами)
Це ми до цього не звикли і нам все це нове і незрозуміле
Я знаю что это норма.
Мой коммент был сарказмом, это ж русня вечно верещат что мы типа не там пво ставим. А сами тоже самое делают и вопросов у россиян не возникает. Страна двойных стандартов, лицемерия, и лжи.
KozaNostra_I• 22 января 2023
Ответ дляAbrado
Слухала багатьох експертів, то кажуть, що скоріш за все вони там між собою пересрались і самі від своїх же вирішили захиститись. Бо навколо мацкви одна з найбільших ліній ПВО стоїть і значно крутіших ніж ті, що вони на будівлі поставили.
Либо у Москвы огромная площадь и обычные беспилотники можно переделать в боевые прямо в центре города. И запустить с территории городского парка на каких-нибудь прудах.
KozaNostra_I• 22 января 2023
Ответ дляDark_Yasna
у них страх и запугивание основное,что управляет стадом. установка таких штук собирает стадо в кучу.
Про эти панцири на крышах пишут только в тг. В официальных помойках тишина. Как-то странно запугивают. Секретно. Так никто там не поймёт и не запугается.
Yellow berry• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
А який зв‘язок?
Я думаю застерігаються від наших дронів і чогось що нам ще надійде
Я читала, що це картинка. Щоб показати, які ми агресивні і небезпечні. Аж на ’святе’ замахнулися. Тому треба родіну защіщять, бігти в окопи і нє вазмущятса