Кашпо• 22 января 2023
Ваши любимые процедуры у косметолога? И домашние?
Что больше всего любите, что часто делаете?
НимогуПридуматьНик• 22 января 2023
Ответ дляЯ люблю транзисторы
А Реджуран не буде?
Я думала, якщо бланшинг, поверхнево, то не буде набряка.
Я колись робила Тісіаль(напевно не вірно пишу) в нососльозку, потім розчиняла, тому що був набряк.
Реджуран Ай це полінуклиотіди, там намає гіалуронки.
Нососльзку краще робити ’напів філером’, Простролейн зараз є тикій. Глибоко, на кістку. Тоді круговий м´яз ока буде його тримати
Железный коготь• 23 января 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Bielinda 15% кислот - лікарка екстетичної медицини одобрила, як для домашнього користування, навіть сину 12 років сказала використовувати ( має проблемну шкіру)
А можно, пожалуйста, фото? Биеленду очень люблю, с радостью попробую
ЖенаАйтишнеГа• 23 января 2023
Ответ дляЖелезный коготь
ось лінк, не знаю, чи в Україні продається.
ціна десь біля 300 грн виходить