Воленс-неволенс• 22 января 2023
Питання до юристів. Про розлучення
Якщо розлучитися і залишити неповнолітніх дітей з батьком, то він має право виїхати за кордон під час війни?
Улыбчик• 22 января 2023
Сначала развод. Это одно заседание. Потом опекунский и суд, где вы обязаны доказать, почему дети остаются с отцом.
Куда_бежать• 22 января 2023
Ответ дляУлыбчик
Нет не так.
Иск о разводе, в нем пишется прошу:
1. Розірвати шлюб...
2. Встановити місце проживання дитини..... Разом з батьком (адрес не пишется, только данные родителя)
Платится 2 судовых сбора, поскольку это 2 требования.
Такое решение суда даёт папе право менять место прописки детей без разрешения мамы и выезжать за границу так же без разрешения мамы
Иск о разводе, в нем пишется прошу:
1. Розірвати шлюб...
Мой завтрак• 22 января 2023
У нас так одна зробила. В неї не вийшло. Але вона так поспішала, що розділила майно не так, як хотіла. Чоловік тепер щасливий. Дружина в ЄС з дітьми. Він розлучений один в шикарній хаті. І якось навіть авто не розділили, а віддали йому. Якось він там довів, що сам виплатив кредит зі своєї зп і якісь нюнси. Жінка в шоці..ну як жінка. Колишня
Воленс-неволенс
• 22 января 2023
А якщо чоловік не служив в армії, тому що мама була вже пенсійного віку і він один доглядальник. Під час війни це не діє?