Пацелуйнитуда• 22 января 2023
Бибіч Лідія, Олена Луцька та всі педіатри, що в їх клініках працюють
Перша на селі• 22 января 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Шелевицьку люблю в них )
Паравозик• 22 января 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Бабич Ви хотіли написати
Пацелуйнитуда• 22 января 2023
Ответ дляПаравозик
Бабич Ви хотіли написати
Так, не перечитала коли написала
Adelina2305• 23 января 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Скажіть, будь ласка, це клініка мамалу по вул. Оноре де Бальзака 6?
Пацелуйнитуда• 23 января 2023
Ответ дляAdelina2305
Так, це клініка Олени Луцької, клініка Лідї Бабич - Педіатрія з любов‘ю
Adelina2305• 23 января 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Дуже дякую!
alesia_bol• 23 января 2023
Тоже + за Педиатрию с любовью (Лидия Бабич) и Ламалу (О.Луцька). Ещё есть Доктор Ю. Была только на левом у них, но клиника есть и на правом.