Блондинка в Шоколаде• 23 января 2023
А після опіків чоловіки підлягають мобілізацію чи виїзду за кордон?
В сина білий квиток після опікової хвороби, в воєнкомат звертався ще на самому початку війни, тоді сказали що придатний аж в 4тій хвилі.
В кого з´ясовувати чи має він право на тимчасовий виїзд за кордон, чи ні?
Хомо_сапиенс• 23 января 2023
Ответ дляТушь для2го класса
цікаво, а з грижею та сміщенням дисків беруть на фронт? Саме у бойові дії, хтось може с таким мав справу?
Да, берут
Счастье_же_вот_оно• 23 января 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Не пам´ятаю вже, треба квиток відновлювати йти, втрачено при перезїзді.
Щось було написане про 37% опіків тіла і підкреслено. Це якщо не плутаю нічого.
Там может быть написано, что не годен в мирное время. В таких случаях сейчас забирают. Это точно знаю, нам сразу на отправку повестка пришла, даже не на сверку или медкомиссию. Просто тупо с вещами на отправку. Был белый билет с последней медкомиссией за полгода до войны.
Счастье_же_вот_оно• 23 января 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
це його не лякає
А Вас?
Его может не пугать. Пока хорошенечко под бомбежками сам не посидишь, мало кто вообще понимает до конца что его ждет. Много таких героев знаю.
Счастье_же_вот_оно• 23 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Автор, нужно идти на медкомиссию в военкомате , обязательно со всеми бумагами и диагнозами, жаловаться на все, требовать направления к ортопеду и к психиатру ( состояние после получения ожогов)
Повестку никто сразу ему вручать не будет
Насчет повестки поспорю. Кому как ’повезет’. А сейчас, в данный момент соваться в военкомат - ну это надо быть готовым идти родину защищать.
Железный коготь• 23 января 2023
Ответ дляКоролеВешна
По сути, чем ожог может мешать служить? Инвалидности ж нету у него
В нашій країні ніщо не завадить людям жити, йди вмирай і все
Хомо_сапиенс• 23 января 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ещё раз, рука не гнётся, отправят на медкомиссию , а там нужно требовать направление к врачам
Плету интриги• 23 января 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
В мене питання було де дізнатися якщо не помітили.
Навіщо теоретизувати якщо не маєте відповіді?
Будет служить в любом случае !
Мульйонерша• 23 января 2023
Для того щоб виїхати вам потрібно відновити квиток і пройти медкомісію. На медкомісії буде написано або не придатний по такій статті, або придатний. Але щось мені підказує що якщо ви підете, то висока вірогідність що заберуть. Серед знайомих зараз хлопці поділилися на 2 частини ті хто служить і ті хто навіть на роботу не йдуть, щоб їх роботодавець не подав в списках. Сидять тихенько в не рипабться
Мульйонерша• 23 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Вас не випустять без заключення медкомісії, тільки там приймають таке рішення, с на кордоні без цього просто висадять з поїзда
Синди Кроуфорд• 23 января 2023
Ответ дляБесбардак
смотрите что в билете, но скорее всего годен в военное время.
для выезда должен быть снят с учета
Не снчт,а виключений
Неутомимые шахматы• 23 января 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Авторг, без документа точно не выпустят. Пусть идёт в военкомат сл своими выписками и заново проходит медкомиссию.
Неутомимые шахматы• 23 января 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Автор, у него нет никаких документов, позволяющих ему выезд за границу. Ему в любом случае нужно их оформить
Неутомимые шахматы• 23 января 2023
Ответ дляБесбардак
так он хочет служить или уехать? навряд его сейчас снимут с учета. это сейчас никому не интересно в военкомате.
Если он не годен к службе, снимут конечно. При чем тут интересно?
ХвостПистолетом• 23 января 2023
для службы не годен, а для заграницы - всегда готов.
ребята на войне получают ожоги, контузии, ампутации и идут дальше защищать Родину , пока мамкины сыночки прячутся под юбкой.
Хомо_сапиенс• 23 января 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Не пишите глупости
ПесиКот• 23 января 2023
Ответ дляХвостПистолетом
сказала барышня у которой 100% дома муж под юбкой
мистерЛяпсус• 23 января 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
У військкоматі. Але у Вас скільки всього ’ніби’, що більше схоже на інше
мистерЛяпсус• 23 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
а якщо рука не гнеться, то чому нема групи? У сина з дитинства проблема з ногою (були перерізані всі сухожилля, операції бажаного результату не дали, нога нормально не функціонує). У нього група з дитинства
мистерЛяпсус• 23 января 2023
Ответ дляМульйонерша
он як)))) тобто сидять і не рипаються, навітьна роботу не ходять - і все нормально. А чого ж тоді з перших днів поливають помиями тих, хто виїхав?
мистерЛяпсус• 23 января 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Не пишите глупости
ну, вона права. Бо реально людей після лікування відправляють на передову
мистерЛяпсус• 23 января 2023
Ответ дляПесиКот
..... відповіла баришня, для котрої вже і дома під юбкою чоловік не почуває себе в безпеці))))
РокерША• 23 января 2023
Ответ дляВишиванка
Ловите ссылку. Статья 62, например, очень интересная. Да и вобще полистайте. Там ооочень много интересного.
Единсивенная 100% гарантия негодности - сифилис. И так даже после онко в стадии ремиссии годны. И с эптлепсией. Если не больше 2 приступов в месяц, то полностью годны.
объем информации по вашей ссылке колоссальный. Чтобы адекватно ответить нужно прочесть ВСЕ, а не отрывок. И вы это понимаете).
Делать этого безусловно не стану. Но встречный вопрос, откуда у мужчин призывного возраста с диабетом (3их знаю, и точно ни один из них не платил, и билеты эти с довоенных времен) - отметка сняты с учета?
Думаю никакого одноного пригодного там нет, но кому-то хочется нанести пурги и провокаций.
Как вы будете потом жить в освобожденной от рашистских уродов Украине? С чистой душой?
Все эти темы и комментарии сохранятся, рядом с вами будут жить те, кто похоронил погибших на фронте, потерявшие детей, а у вас перед глазами ваши вбросы и ипсо будут болтаться.
Надеюсь ночные угрызения совести это то малое, что будет вас преследовать до конца жизни
Вишиванка• 23 января 2023
Ответ дляРокерША
Боже, какой бреееед! Хотяя... обычная манера поведения, когда нечего возразить. )))) Уж против официального документа не попрешь. Изучайте!
И да, негодны даже в военное время - это категория ’а’.
Предлагаю отдельно пройтись по ст.13, к которой относится диабет, раз вам лень читать документ.
Стаття 13
Медичний огляд громадян та військовослужбовців при визначенні ступеня придатності до військової служби, до навчання у ВВНЗ проводиться після стаціонарного обстеження в умовах спеціалізованого лікувального закладу. У разі виявлення вузлового зоба пропонується пункційна біопсія щитоподібної залози під контролем УЗД та цитологічне дослідження біоптату. Якщо відсутні дані про новоутворення, огляд проводиться за пунктом ’г’.
До пункту ’а’ належать:
стійкі, значно виражені розлади, зумовлені тяжкими формами цукрового діабету з високою гіперглікемією (більше 13,7 ммоль/л) і глюкозурією, ацетонурією, схильністю до частих гіпоглікемічних станів, кетозом, універсальною ангіопатією (ретинопатія, гломерулосклероз тощо), які потребують для компенсації вуглеводного обміну 60 одиниць інсуліну на добу і більше;
тяжкі форми вузлового зоба, дифузного токсичного зоба (різко виражене схуднення, адинамія, виражений екзофтальм, задуха у спокої, частота пульсу 120 ударів на хвилину і більше, порушення серцевого ритму, різноманітні вісцеральні прояви);
тяжкі форми гіпотиреозу, що потребують призначення в складі замісної терапії тиреоїдних гормонів у дозуванні 100 мг та більше на добу;
нецукровий діабет, що потребує постійного проведення замісної терапії.
До цього пункту належать також усі хвороби залоз внутрішньої секреції (гіпофізу, наднирників, щитоподібної, білящитоподібної та статевих залоз) з незворотними змінами органів і систем та різкими порушеннями їх функцій.
До пункту ’б’ належать:
стійкі помірно виражені розлади, зумовлені хворобами ендокринних залоз середньої тяжкості, коли при відповідному лікуванні зберігається незначне зниження працездатності оглядаємого;
цукровий діабет середньої тяжкості з помірною гіперглікемією (не більше 13,7 ммоль/л) та глюкозурією. Компенсація вуглеводного обміну досягається пероральним уживанням цукрознижувальних препаратів або введенням інсуліну до 60 одиниць на добу на фоні постійної дієтотерапії. Ацетонурія, кетоз, діабетичні коми в анамнезі відсутні;
токсичний зоб середнього ступеня тяжкості (зниження ваги тіла на 20% від початкової, помірна тахікардія до 120 ударів на хвилину, характерні очні симптоми);
гіпотиреоз середнього ступеня тяжкості, що потребує призначення в складі замісної терапії тиреоїдних гормонів у дозуванні 50-100 мг на добу;
аліментарне ожиріння III ступеня.
До цього пункту належать також усі захворювання залоз внутрішньої секреції з помірними порушеннями функцій.
До пункту ’в’ належать:
форми цукрового діабету з невисокою гіперглікемією (8-9 ммоль/л), яка легко нормалізується дієтою, працездатність хворого збережена;
легкі зворотні форми дифузного токсичного зоба (легка неврозоподібна симптоматика, зниження толерантності до фізичного навантаження, тахікардія з частотою пульсу до 100 ударів на хвилину);
легкі форми гіпотиреозу, що потребують призначення в складі замісної терапії тиреоїдних гормонів у дозуванні до 50 мг на добу;
дифузний та вузловий зоб 3 стадії без порушення функцій щитоподібної залози;
гіпоталамічний синдром нейроендокринної форми (ожиріння I-II ступенів, гіпертензія, порушення толерантності до вуглеводів, наявність стрій на тулубі, кінцівках);
підгострий тиреоїдит з рецидивним перебігом;
аліментарне ожиріння II ступеня.
До цього пункту належить також функціональна гіпербілірубінемія з постійним підвищенням білірубіну більше ніж 30 ммоль/л.
{абзац двадцять третій статті 13 із змінами, внесеними згідно з наказом Міністра оборони України № 466 від 01.08.2011}
При вперше виявленій гіпербілірубінемії (у 2 та більше аналізах крові) призовники та громадяни визнаються тимчасово непридатними з обов´язковими двома обстеженнями за цей час з метою виключення хронічної патології печінки.
З метою ранньої діагностики порушення вуглеводного обміну та цукрового діабету для проведення тесту обстежуваний приймає внутрішньо сухий порошок глюкози, розчинений в 250 мл води з розрахунку 1 г сухого порошку на 1 кг маси тіла, але не більше 100 г.
До пункту ’г’ належать:
дифузний та вузловий зоб 1-2 стадій без порушення функцій щитоподібної залози;
аліментарне ожиріння I ступеня;
прооперовані з приводу гінекомастії із сприятливим результатом.
До пункту ’д’ належать стани після хірургічних втручань на щитоподібній залозі, інших ендокринних залозах при нормалізації їх функцій після лікування. За цим самим пунктом оглядаються військовослужбовці за контрактом, які перенесли гострі та підгострі тиреоїдити та стани після стаціонарного лікування з приводу вперше виявленого цукрового діабету 1-го типу, тиреотоксикозу.
Стаття 13
До пункту ’а’ належать:
До пункту ’б’ належать:
аліментарне ожиріння III ступеня.
До пункту ’в’ належать:
аліментарне ожиріння II ступеня.
До пункту ’г’ належать:
аліментарне ожиріння I ступеня;