Anna_kohana• 23 января 2023

Медична відстрочка. Виїзд за кордон. Так можна було?

У нас є друзі.
Дружина з дітками влітку виїхали за кордон. Чоловік був вдома, в Києві.
Вчора написав нам, що виїхав до них. У нього стався гострий панкреатит і він отримав медичну відстрочку від призову на пів року.
Так можна було? Почитала в мережі, то ніби так.

Моє питання не для того, щоб когось звинуватити чи скористатись цим. Просто цікаво. Я не знала, що відстрочка дає право виїзду. Хто розуміється в цих справах?
Тепер зрозуміло чому багато укр.чоловіків за межами країни.
Lyana21• 23 января 2023
Звичайно що може
Чоловіка брат так поїхав
Мав операцію
А кому він там потрібен з панкреатитом

vikat• 23 января 2023
Да, можно конечно. Но для этого же нужно показания иметь
Marina444448• 23 января 2023
Так можно только если мужчине в военкомате выдали белый билет. Панкреатит очень серьезное заболевание, вполне возможно что ему дали отсрочку, вряд ли его смогут призвать с такой болезнью.
Светлана777• 23 января 2023
Ответ дляLyana21
Звичайно що може
Чоловіка брат так поїхав
Мав операцію
А кому він там потрібен з панкреатитом
Интересно. А почему тогда люди с астмой,эпи и туберкулезом на передовой и не списывают?
Oksana-f9a3• 23 января 2023
Мій знайомий виїзжає з посвідчення волонтера, а що він там волонтерить я не в курсі. В інтернеті бачила одного хлопця який добився виїзду до сім’ї у Францію, але не з першої спроби і без взяток. Також щось про відстрочку говорив по поводу здоров’я
Rtyu-92ee• 23 января 2023
Если военную комиссию прошел и она решила что он на данный момент не годен , то разрешают выезд за рубеж
автор Anna_kohana • 23 января 2023
Я розумію, що стан здоров´я є причиною відстрочки.
Не знала, що з діагнозом панкреатит можна виїхати за кордон.

Murrr4a• 23 января 2023
Разные комиссии - разные варианты. Челфак. Как повезет
goodman81• 23 января 2023
Ответ дляСветлана777
После инсульта тоже.
junel• 23 января 2023
Так, може виїхати
goodman81• 23 января 2023
Ответ дляRtyu-92ee
Сейчас все годны
vikat• 23 января 2023
Ответ дляСветлана777
Это какие-то ваши личные знакомые? У подруги муж с астмой снят с учёта. С туберкулёзом в активной стадии тоже вряд ли в армию пошлют, скорее в тубдиспансер
автор Anna_kohana • 23 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
У мене теж є однокурсник, який як волонтер їздить за кордон і там працює (має тур.бізнес).
То таке. Не гарно якось.
vikat• 23 января 2023
Ответ дляAnna_kohana
Ну, теперь знаете
junel• 23 января 2023
Ответ дляСветлана777
Бо не добиваються нічого. Це ще побігати треба на вміти відстояти
автор Anna_kohana • 23 января 2023
Ответ дляvikat
Ну, теперь знаете
Тепер знаю😊
judit• 23 января 2023
Ответ дляAnna_kohana
То таке. Не гарно якось.
У меня таких уже несколько, вообщем живут, работают зарубежом с заездами сюда
lisulya• 23 января 2023
Можно. Мой муж получил мед.отстрочку на 2 месяца и его спрашивали в военкомате планирует ли он выезжать за границу в это время, они там по другому запись оформляют, если да.
Кузякин• 23 января 2023
Думаете эти диагнозы не продают на право и на лево? Ха

Oksana-f9a3• 23 января 2023
Ответ дляКузякин
Знаю що все продається колись мій чоловік від армії так відкосив, але зараз не все так просто
Кузякин• 23 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Та просто, с деньгами
vikat• 23 января 2023
Ответ дляКузякин
Та просто, с деньгами
Вам кажется, что это прям просто
Кузякин• 23 января 2023
Вы же не думайте, что с началом войны все продажные врачи уволились?
Oksana-f9a3• 23 января 2023
Ответ дляAnna_kohana
Ви знаєте в моєму рідному місті вбили хлопця і не садять в тюрму бо язва на домашньому арешті, в нашій країні можливо все
goodman81• 23 января 2023
Ответ дляКузякин
Сейчас всё через военкомат, там все прайсы
vikat• 23 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
А вы хотите, чтобы он умер до суда?
автор Anna_kohana • 23 января 2023
Ответ дляКузякин
Я думаю, що продають.
Це породжує грандіозну корупцію в медичних закладах.
Marine_29• 23 января 2023
Ответ дляСветлана777
Рак в ремісії у знайомого, на передовій +
Oksana-f9a3• 23 января 2023
Ответ дляvikat
А вы хотите, чтобы он умер до суда?
Та вбивство було 4 роки назад вже вирок винесений, сидить вдома бо язва
VA 11• 23 января 2023
Ответ дляСветлана777
Если туберкулёз был давно, то человек условно годен к службе. С астмой белый билет должен быть .