У нас є друзі.
Дружина з дітками влітку виїхали за кордон. Чоловік був вдома, в Києві.
Вчора написав нам, що виїхав до них. У нього стався гострий панкреатит і він отримав медичну відстрочку від призову на пів року.
Так можна було? Почитала в мережі, то ніби так.
Моє питання не для того, щоб когось звинуватити чи скористатись цим. Просто цікаво. Я не знала, що відстрочка дає право виїзду. Хто розуміється в цих справах?
Тепер зрозуміло чому багато укр.чоловіків за межами країни.
Passiflora_• 23 января 2023
Автор, у моей мамы панкреатит. Она ест каждые два часа крошечными порциями только определённые продукты. Плюс пьет тонну таблеток.
Кто будет обеспечивать подобное питание для солдата.
Ответ дляPassiflora_
Я розумію. У моєї мами теж панкреатит.
Я не примушую йти хворим на війну. Для мене дивно чому кордони для них відкриті.
Ответ дляПодрысь
моему знакомому порок сердца написали.. давно в Канаде уже. Сколько помню его, пиво из рук не выпускал никогда.
а другой - оформил волонтера и выехал навсегда к семье..
Жесть.
Ответ дляsluoly
У моєї однокласниці мама померла від панкреатиту. Маючи гроші і доступ до кращіх лікарів не змогли врятувати. Панкреатит буває різний.
Я не кажу, що панкреатит фігня.
Нехай не воюють.
Для мене дивно, що кордони ніби то закриті, а виявилось ні.
Нехай не воюють.
Ответ дляРойЛеля
В мене в чоловіка хронічнтй панкреатит, синдром Жильбера.
Колись з таким діагнозом і в армію не брали. Цікаво, якщо зараз повістку отримає і пройде комісію чи виявиться годним?! Хто підкаже.
Була військова кафедра в університеті, по спеціальності може літаки ремонтувать, працює інженером по ремонту промислових станків.
Вдома на строгій дієті, тільки відхилення, то одразу погано. Темература, понос, болить живіт.
Я не те щоб за ббку сховать, але як такий служить може?! В польових умовах він і померти може
Інженерів наче і не тягають сильно
Та можливо від спеціальності залежить
Він офіцер ?
Мій інженер/офіцер приходив сам в травні.
То, вони навіть не змогли розшифрувати його спеціальність по коду з воєнника
Щось там розписували, шукали в журналах, сказали треба звичайні рядові більше
Та можливо від спеціальності залежить
Він офіцер ?