Фиона Шрековна• 23 января 2023

Ставить брекеты или ждать прорезывания клыка

У сына 12 лет, не прорезался клык сверху, его видно в десне, но он не выходит. одна ортодонт говорит ставить брекеты сейчас, другая ждать пока прорежется (он не выходит уже 8 мес), что делать? Сталкивались с таким? Придется вскрывать десну и доставать его?
Умею мерить лучше всех• 23 января 2023
Я не ортодонт, але чула такі історії від знайомих. Всі чекали, поки вилізе зуб. А краще, щоб вилізли всі зуби, тому що вони будуть рухатись що так, що так. І лікування брекетами піде на смарку

Я_поехала• 23 января 2023
Різати нічого не треба , брекети ставити можна. А що саме будуть виправляти?
Отмотала своё• 23 января 2023
можно делать массаж из за прилива крови он прорежется. Мне так говорил один ортодонт.
Умею мерить лучше всех• 23 января 2023
Вітаміни дитина п’є? Можливо є нестача кальцію, у зв’язку з цим сповільнений ріст зубів.
Колупалочка• 23 января 2023
а нашо брекети, а не дешевші капи і пластинки. Там дітям всьо легко туди сюди
Умею мерить лучше всех• 23 января 2023
До речі, досвідчені ортодонти радять саме зачекати, поки всі зуби вилізуть і тоді ставити
РозаЛюксен• 23 января 2023
Ну,місце ж під нього тримається,можна ще почекати трохи. Я б до третього сходила ще на консультацію. Буває,шо треба і витягувати,прорізають ясну,кріплять утримувач дуги,і натягують дугу. Це болісно,дитина має розуміти,шо це важкувато ,щоразу як накрутить дугу-спати неможливо майже тиждень нормально
Бабка в тапках• 23 января 2023
Поставить пластину для расширения,если места нет
Люблю Поумничать• 23 января 2023
Ми ставили брекети і пізніше витягали зуб. Це не дуже страшно, досить швидко загоюється і зуб за місяць +- вже є. Таке враження, що цей зуб і не думав вилазити (ікло, якраз, також)

dahashutka19• 23 января 2023
Ого,я думала в таком возрасте зубы уже давно все постоянные
Сижу на стуле• 23 января 2023
Ответ дляКолупалочка
Дочке 11 лет ,сказала врач пластинку поздно ставить ,уже нельзя Я не против пластины ,но никто ее уже не поставит ребенку ?
60 метров сметаны• 23 января 2023
Ортодонт говорила ждать всех зубов,да еще и делали рентген -ждали ,чтоб закрылись зоны роста (как то так называется ).
Анонимчик• 23 января 2023
Нам тоже стоматолог говорил, что после всех зубов коррекции можно делать. Правда, 7 лет было, когда спрашивала
Масяня Я• 23 января 2023
Ответ дляСижу на стуле
Ставили пластину сыну в 15 , носил 2 года клык на место стал. Ортодонт только говорила что если б раньше поставили то и результат был бы быстрее. Раньше сын категорически не хотел, потом сам попросил.
неДоЖиру• 23 января 2023
Ответ дляКолупалочка
різні задачі у них. Ми ж не знаємо ситуацію автора.
Взаємозамінними ( ну майже) можуть бути лише елайнери, але теж, так купа нюансів.

Автор, сходіть ще до якогось ортодонта. Крім того, стави брекети лише тоді, когли дитина вміє стежити на гігієною рота. Якщо недочищає і не приділяє увагу флосу - зуби швидко будуть пошкоджені.
автор Фиона Шрековна • 23 января 2023
Ответ дляУмею мерить лучше всех
усі вилізли, от один чекаємо, дякую
автор Фиона Шрековна • 23 января 2023
Ответ дляЯ_поехала
Там и прикус і нерівний ряд. мені другий ортодонт каже, що якщо не чекати клик, то носити брекети довше на час прорізування цього зуба.
автор Фиона Шрековна • 23 января 2023
Ответ дляРозаЛюксен
ох, це саме складне, каже що готов до страждань((, а як почнеться - невідомо, яка реація буде.
автор Фиона Шрековна • 23 января 2023
Ответ дляБабка в тапках
Місце під зуб є, його достатньо

автор Фиона Шрековна • 23 января 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
ох, здається це наша історія...
автор Фиона Шрековна • 23 января 2023
Ответ длянеДоЖиру

Це моя велика дилема - гігієна, но залишати неправильний прикус і кривизну у дитини також не можу. Сама усе життя страждаю - нижні стираються, щелепа маленька, усмішка страннувата, брилі ці з-за прикуса...
автор Фиона Шрековна • 23 января 2023
Дякую дівчата, буду ще дивитись, місце під зуб є, може і вилізе сам. Ще ж побоювання, якщо треба буде їхати (хоч би не прийшлося), де їх потім ці брекети крутити - незрозуміло.
sky-labs• 23 января 2023
Ответ дляСижу на стуле
Врача однозначно сменить.
Ставить несьемный аппарат Марко Росса чтобы эффект расширения был гарантированным и быстрым. Для закрепления эффекта после последней активации лучше поносить дольше рекомендуемых 6 месяцев - до года.
sky-labs• 23 января 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Ваши проблемы брекеты не решили бы.
Я_поехала• 23 января 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Для прикуса ставте зараз. Зубний ряд ставити швидко, прикус - довго. Череп росте, тому чим раніше, тим краще. Дитина буде носити брекети приблизно 2 роки, за рік зуб по-любому виросте, і ще рік буде для того, щоб поставити його на місце, хоча всі інші зуби будуть вже його чекати на правильних місцях, проблем ще менше.
Я_поехала• 23 января 2023
Ответ дляФиона Шрековна
У мене дочка носила, сказала, що і не помітила, тільки губи при розмові заверталися.
Сижу на стуле• 23 января 2023
Ответ дляsky-labs
Врача однозначно сменить.
Уже была с ней у двух ортодонтов , одинаково сказали
Искать дальше?
У нее щель между передними зубами , сказали пластина это не исправит уже
Сижу на стуле• 23 января 2023
Ответ дляsky-labs
Врача однозначно сменить.
Только что прочитала про этот аппарат ,ставят детям с 5 до 12 лет ,дочке 11.8 лет , понятно что никто уже не поставит ...
sky-labs• 23 января 2023
Ответ дляСижу на стуле
Нет таких ограничений у этого аппарата.
Ставить брекеты сейчас - препятствовать росту нижней челюсти, который продолжается до 14 лет.
Расширение верхней челюсти возможно в любом возрасте.
Этот аппарат гарантированно быстро ее расширяет, в отличие от съемных пластинок.
sky-labs• 23 января 2023
Ответ дляСижу на стуле
Искать дальше?
Если с прикусом нет проблем и ширина челюсти достаточная чтобы вместить все зубы, с учетом 8к, то расширяющий аппарат не нужен, но это большая редкость.
Диастема может появляться и после сдвигания брекетами (может вернуться на свое место), поэтому может понадобиться пластика уздечки...