Фиона Шрековна• 23 января 2023
Ставить брекеты или ждать прорезывания клыка
У сына 12 лет, не прорезался клык сверху, его видно в десне, но он не выходит. одна ортодонт говорит ставить брекеты сейчас, другая ждать пока прорежется (он не выходит уже 8 мес), что делать? Сталкивались с таким? Придется вскрывать десну и доставать его?
Сижу на стуле• 23 января 2023
Ответ дляsky-labs
Если с прикусом нет проблем и ширина челюсти достаточная чтобы вместить все зубы, с учетом 8к, то расширяющий аппарат не нужен, но это большая редкость.
Диастема может появляться и после сдвигания брекетами (может вернуться на свое место), поэтому может понадобиться пластика уздечки...
С прикусом нормально ,для исправления носила 2 пластины в возрасте 7-8-9 лет ,но вот щель все равно осталась
Сижу на стуле• 23 января 2023
Ответ дляМасяня Я
Ставили пластину сыну в 15 , носил 2 года клык на место стал. Ортодонт только говорила что если б раньше поставили то и результат был бы быстрее. Раньше сын категорически не хотел, потом сам попросил.
Понятно, спасибо! Была с дочкой у двух ортодонтов , наверное ещё надо сходить на консультации , но пока почему то только брекеты предлагают
Фиона Шрековна
• 24 января 2023
Ответ дляЯ_поехала
Для прикуса ставте зараз. Зубний ряд ставити швидко, прикус - довго. Череп росте, тому чим раніше, тим краще. Дитина буде носити брекети приблизно 2 роки, за рік зуб по-любому виросте, і ще рік буде для того, щоб поставити його на місце, хоча всі інші зуби будуть вже його чекати на правильних місцях, проблем ще менше.
Логічно, про це не подумала. Дякую.
неДоЖиру• 24 января 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Дякую дівчата, буду ще дивитись, місце під зуб є, може і вилізе сам. Ще ж побоювання, якщо треба буде їхати (хоч би не прийшлося), де їх потім ці брекети крутити - незрозуміло.
це реально проблема, я з цим зіткнулась, хоча в мене вже зняті брекети, але ніхто не хоче з ортодонтів прийняти, типу я не їх клієнт.... а мені лиш треба було подивитись і підклеїти ретейнер
неДоЖиру• 24 января 2023
Ответ дляsky-labs
як може з´явитись діастема? Якщо стоять ретейнери?
неДоЖиру• 24 января 2023
Ответ дляsky-labs
Они будут стоять всю жизнь?
Вы согласны на это? :)
ви - лікар?
Ви запитайте в тих,хто в підлітковому віці ставив брекети і ретейнери стояли рік потім.
В мене будуть стояти завжди. Я їх не відчуваю.
Ответ длянеДоЖиру
ви - лікар?
То что вы не ортодонт я поняла сразу.
Диастема бывает разной степени выраженности и то что есть другие способы ’борьбы’ с ней написала не просто для того чтобы отговорить автора не ставить брекеты.
Необходимость отсрочить установку брекетов до окончания роста челюсти аргументировала, они сдерживают рост челюсти, это недопустимо.
Какие еще вопросы?
неДоЖиру• 24 января 2023
Ответ дляsky-labs
То что вы не ортодонт я поняла сразу.
Какие еще вопросы?
Питання те ж: ви - лікар? Відсутність розділових знаків значно ускладнює розуміння написаного Вами.
Я в свох постах цього не стверджувала. Не агітувала ні ’за’, на ’проти’. Для цього є лікар, який бачить ситуацію і приймає рішення. В мене своя точка зору, я її навіть не озвучила.
Ваше питання ’чи згодна я на ретейнери пожиттєво’ - так, якщо так вважає лікар, якому я довіряю.
Тому те, що Ви тут написали вище, я взагалі не зрозуміла для чого це мені. Бо я відповіла щодо носіння ретейнерів - так, я ношу. І так, знаю багато людей, які без них і чим це закінчилось. Все.
П.С. Мій ортодонт сказав моєму сину в віці 11 років НЕ ставити, відкласти це питання до 15 - а там видно буде. Головне, що я довіряю своєму лікарю.
Ответ длянеДоЖиру
Так многабукав и все ни о чем :)
У вас видимо плохой день...
Всего хорошего!
У вас видимо плохой день...
Всего хорошего!
неДоЖиру• 24 января 2023
Ответ дляsky-labs
Так многабукав и все ни о чем :)
У вас видимо плохой день...
Всего хорошего!
У вас видимо плохой день...
Всего хорошего!
Зрозуміло. Ви - не лікар )
Фиона Шрековна
• 24 января 2023
Так, а что насчет ретейнеров? Це пожиттево, чи на декілька років всеж?