Підкажіть будь-ласка, якщо я усе життя працюю програмістом не офіційно, офіційного стажу взагалі нема, як бути при заповненні анкети на отримання візи? Треба писати, що усі 10 років був безробітним?
Instagramonelove• 23 января 2023
пишіть шо безробітний, маєте багату маман і вона вам спонсорує. Шюгар моммі.
от того как Вы заполните - зависит как будет дальше с подачей на ПР
если не планируете ПР и оставаться - пишите что угодно
если планируете подавать на ПР - надо четко помнить что писали по данным и датам и чтоб это все было легально
ОК-5 из ПФ никто не отменял на запрос на ПР