Вишнёвая Леди• 24 января 2023
Вас теж бісить?
Постійні коментарі типу : Неначасі. Як я жив без цієї новини? Навіщо мені про це знати? Зараз війна до чого тут це?..
Але війна це ще надовго і якщо підписаний на паблік про зірок, то мені особисто хочеться відволіктись.
Молчавочка• 24 января 2023
О,да. Это на Советчице постоянно.
Главное как свекровей и неблагодарный детей обсуждать, так взахлеб и война не мешает. Как пришел обсудить сплетню про заезд, тут же шипят
Ответ дляKlodia
Меня ничего не бесит, у меня нервы крепкие.
Но новости, например, в группе ТСН уровня «Сенсация! Лиза Ющенко или какая-то Тарабарова рассекретила пол своего ребёнка»! вызывают вопросы- в оно надо? Это же не украинская версия вумен ру)
Ага, ’этого уже не скрыть’
Думаешь, а кому оно надо?
Ооо так,на Фейсбуці це фрази #1.Абсолютно під кожною новиною,де хоть якось згадується знаменитість.Типу всі такі нам не до зірок,ми не пліткуємо, а займаємось своїм життям.Так-так))Ми українці по факту не вмієм жити своїм життям,не обісравши когось.Кому вони брешуть.
З цієї логіки яке діло всьому світу до українців якихось,вони теж живуть своїм спокійним життям.Але ж ми хочемо,щоб на нас всі звертали увагу і допомагали нам,бо ми ж Українцііі