У кота критическая стадия хронической почечной недостаточности. Анализы сдали, прокололи интенсивный курс препаратов. Добавились серьезные проблемы с зубами, жевать не может.
Это уважаемый старейшина кото- и нашей семьи, ему 15 лет. Сдал резко, едва дотягивает до 2,5 кг шкурка и косточки😢
Чем можно кормить кроме спец.консерв (сейчас Purina Pro Plan Veterinary Diets NF Renal Function). Аппетит есть, но буквально чайная ложка...
Ответ дляJul_L
Теперь осталось обьяснить это коту, чтобы он начал есть именно лечебный корм. Не думаю, что голодание добавляет ему здоровья
В том то и дело, что при ХПН у кошек плохой аппетит - они практически ничего и так не будут есть, ни корм, ни мясо сырое. И в итоге умрут от истощения(((
Ответ дляJul_L
Вы не поняли. Судя по всему, тут уже не поможешь ничем и стоит накормить хотя бы чем-то, чтобы у коты были силы.
Ви неправі. Не вводьте автора в оману.
Котам катеригчно не можна голодувати. В них починається порушення роботи печінки, і тоді виводити печінкові показники на нормиу дуууже важко. Годувати треба. Треба насильно. Тому що особливістю хвороби ХПН є періоди відмови від їжи та періоди коли вони їдять. І це не говорить про те, що нічим не допомогти. Просто треба вивести с кризу. Вони то відмовляються- тоді годуєш насильно. Потім ніби вирівнюються і їдять самі..
Якщо годувати бум чим, то підніметься фосфор, його дуже важко збивати. І тоді точно нічим не допомогти.
Але!! При будь яких кризах у котиків є можливість боротися , але треба знати показники- наскільки важка стадія.
Тому я і питаю у автора аналізи... щоб допомогти. Нам казали, що котику лишилося місяць-два. Діагноз йому поставили 2 роки тому. Зараз йому 16- рік, він їсть зі шприца, та отримує деякі добавки, а в остальному доволі щасливо себе почуває
Ответ дляalena2013
Саме так. Але тільки не від голодування вони помирають, а від того, що від голодування печінка летить(( З печінкових кризів виводити дуже важко. Голодування більше 3 діб призводить до початку змін в печінкових пробах. Ми вже все проходили. Тому годуємо безперервно. Три рази на день шприци, сушка завжди стоїть, і два рази на день паштет-ну тут вже скільки сам захоче.
Ответ дляДресса
Ви неправі. Не вводьте автора в оману.
Уважаемая! Я имею право высказать свое мнение, основанное на мнении четырех ветеринаров из разных клиник и огромного количества переработанной мною информации, точно так же, как и любой другой человек на этом форуме. Я считаю, что, если кот настолько болен, что, невзирая ни на что, отказывается от еды, стоит его попытаться накормить тем, что он будет есть, а не морить голодом. Есть моменты, когда понимаешь, что не в силах сделать уже ничего и надо постараться облегчить ему последние дни жизни, а не дать умереть голодной смертью. . На этом нашу дискуссию считаю законченной. На счет автора, не переживайте, она абсолютно адекватна и сделает так, как решит сама.
Ответ дляgem-nli
Всем большое спасибо за мнение и свой опыт , не ссорьтесь
Прикрепляю анализы, что не сделала сначала.
Я ни з ким сваритись не хочу, автор. Це була просто дискусія з мого наприклад боку. Дивлячись на результати аналізів можу сказати, що діло погане(( підтримуйте чим можете, годуйте тим, що ість((( це великі показники. Фосфор не зроблений, а він важливий. Не їсть він з причин того що його нудить і їжа вже не йде. Дуже висока мочевина. І креатінин. На жаль. Тут треба комплекс заходів лікувальних, вже не в їжі справа. Інфузіі підшкірні щоденні, я сама наприклад роблю в періоди загострення. І куча поточного лікування. Але я не можу нічого порадити, бо в нас поки що стадія, яка компенсується харчуванням. А тут інша, і такого досвіду я не маю. Тут вже дослухатися до порад лікаря.
Ответ дляJul_L
І в думках не було з вами сперечатися, не хвилюйтеся так. З аналізів дійсно видно, що можна вже годувати тим, що ість котик.