Чашечка чая• 24 января 2023

2023 рік – рік нашої Перемоги - ГУР

Немножко прогнозов от настоящих специалистов, а не видящих и прочих шарлатонов

‼️ 2023 рік – рік нашої Перемоги

📌 Про це заявив заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Вадим Скібіцький під час інтерв’ю інформаційному агентству «Укрінформ»:

▪️ очікується, що й зараз буде більш активне застосування повітряно-десантних військ зі сторони рф;

▪️ лютий-березень будуть активні бойові дії на Донецькому і Луганському напрямках;

▪️ існує ймовірність повторної спроби окупантів зайти на українську територію через кордон на Куп’янському напрямку;

▪️ проти нашої держави проводиться потужна інформаційна кампанія з метою розтягування наших сил та залякування населення;

▪️ чим довше тривають бойові дії, тим більше досвіду набирає ворог: якщо рік тому це були БТГр, батальйонні тактичні групи, то зараз вони повернулися до класичної схеми – бригада, полк, батальйон;

▪️ росіяни намагаються вести штурмові дії за рахунок нанесення потужних артилерійських ударів з метою повного знищення українських позицій оборони;

▪️ дефіцит високоточних крилатих ракет таких як Калібр, Х-101 та Х-555 змусив російську федерацію використовувати для обстрілів зенітні ракети;

▪️ росіяни не виробляють стільки зброї, скільки її втрачають;

▪️ бойове злагодження окупанти мали закінчити ще першого грудня, а закінчили першого січня;

▪️ серед можливих дій для нейтралізації діяльності «вагнера» — санкції, блокування фінансових потоків, обмеження в поставках озброєння…

▪️ в рф заявляють, що «вагнер» - приватна компанія, хоча у них немає закону про приватні військові компанії;

▪️ російські найманці погоджуються воювати за 200-250 тисяч рублів на місяць;

▪️ росіяни, які стоять на першій лінії, воювати не хочуть, не хочуть іти в наступ, багато з них намагається себе покалічити або отримати легке поранення, щоб вже не повертатися на фронт;

▪️ росія розосередила стратегічну авіацію по різним аеродромам, включаючи аж Далекий Схід;

▪️ на сьогодні загроза і взагалі риторика застосування ядерної зброї не стоїть так актуально, як це було на початку осені. Цьому сприяли і заходи міжнародної спільноти щодо ядерної безпеки;

▪️ ГУР свідомо вийшло зі своєю відкритою інформацією на суспільство:
- доведення меседжу, що розвідка розуміє все, що відбувається;
- сигнал противнику, що ми знаємо про їхні плани;
- з метою протидії ворожій дезінформації та пропаганді.
автор Чашечка чая • 24 января 2023
Ответ дляLena_Lovecosm
с херсона рашка сама ушла
Сама ушла? Вы ещё про жест доброй воли расскажите.
I_am_Ukrainian• 24 января 2023
Ответ дляok1904
Стьоб. Справжнє вважаю за спец формою заповнюється, підпис, дата, впевнена не папірець. Піар
Просто если это стеб, то он какой-то не уместный
Еленнн• 24 января 2023
Ответ дляirina _d
Но как-то нигде не пишут, что ведётся аудит, проверка и прочее. Тупо просто увольняются и сваливают. А ответственность нести?
Я в охерении каком-то
ну так їх,мабуть,і громадянства треба позбувати? щоб навірно не можна було притягнути до суду, як Ко і Медведчука з Козаком.( і не можна арештувати активи в пользу України.)
interior_designer• 24 января 2023
Ответ дляLena_Lovecosm
с херсона рашка сама ушла
да конечно сама, вы мне хоть не рассказывайте, их выбили и они вынуждены были сваливать и с левого берега жест доброй моли также будет
Svetlana-7070• 24 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
А темы про страшное наступление белорусов вот - вот и про миллиарды ракет по два раза в день клепаются для чего?
Такі теми аналогічні тим. І ті і ці теми клепають ’ специально обученные люди’
ok1904• 24 января 2023
Ответ дляirina _d
Так нигде не п шут, что им выставлены подозрения в злоупотреблении, никаких заведениях дел, просто сваливают от корыта один за другим вовремя, да и всё.
Пока раздуплятся с проверками, они все будут заграницей заныканы.
И это в войну, во время ВП!
Ох, ох, ох.

Фиркайте на мене. Але тоді(наче випуск липень, чи серпень) Глоба казав, що як будуть міняти ключових плзиції в укр.владі,то народ буде шокований подіями

Хто ж тоді знав, що літак МВД впаде, хто ж думав за інші кадрові рухи...
автор Чашечка чая • 24 января 2023
Ответ дляunona4ka
как раз с подружкой переписывались о прогнозах гур и нашла такое интервью Буданова она. В мае 2022 он говорил что у русни ресурсов максимум на год и к нг ВСУ будут в Крыму и вообще активные боевые действия будут утихать. Поэтому все эти прогнозы ни о чем.
Обстоятельства могли измениться..

Большинство его прогнозов сбылись: рывок большой до НГ, беларуси не будет, ядерки тоже, в ноябре будем в Херсоне. Говорил, что прошлой весной будет тяжело и будет отступать, летом окопная война и осенью движ
Kolibri_18• 24 января 2023
Ответ дляunona4ka
також пам’ятаю ці слова. ну не має голова розвідки займати стільки медійного простору, і, тим більше, давати не 100% прогнози.
але, можливо, це частина політтехнології керуючої партії. вони прийшли на популізмі, коли кажуть народу те, що народ хоче чути - і далі на цьому ж і ’їдуть’.
Lena_Lovecosm• 24 января 2023
Ответ дляinterior_designer
Удалено администрацией...
ok1904• 24 января 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
А Арестович який умєсний був останнім часом. Таке враження, що одна команда звільняє позиції для іншої...
interior_designer• 24 января 2023
Ответ дляLena_Lovecosm
Удалено администрацией...
вы из новостей инфу черпали , а я из первых уст.
автор Чашечка чая • 24 января 2023
Ответ дляKolibri_18
Это называется стратегические коммуникация. Цель - донести людям, что разведка все знает и видит; показать тоже самое россиянам

ГУР в медиа пространстве с 2014 года на самом деле
Kolibri_18• 24 января 2023
Ответ дляok1904
Ох, ох, ох.

а шо ще казав Глоба? от цікаво, він якийсь час став зовсім невпопад зі своїми прогнозами, от все - мимо. хоча, він автор дуже толкової літератури з астрології. тобто, ті прогнози, де ще в 2014 Україна перестала існувати, - цілком можуть бути замовні.
а тепер, бачте, знову ’в яблучко’ з прогнозами.
unona4ka• 24 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Обстоятельства могли измениться..

ну так правильно, в любой момент обстоятельства могут измениться. И про ресурсу совсем не похоже, что у них их на 3 месяца осталось если они готовятся к наступлению опять и это подтверждают все.
автор Чашечка чая • 24 января 2023
Ответ дляok1904
Ох, ох, ох.

Как можно слушать астролога с душком ФСБ - ГРУ?
dogfriend• 24 января 2023
Ответ дляАюшка
Очень хочется, чтобы этот год был для нас Победным!!!! Но как-то не верится, чуйка, что это надолго..
а хватит ли человеческого ресурса надолго? уже страшно смотреть и читать, что происходит
Lena_Lovecosm• 24 января 2023
Ответ дляok1904
Ох, ох, ох.

кстати не только Глоба, его не смотрела но от других тоже такое слышала
автор Чашечка чая • 24 января 2023
Ответ дляunona4ka
С состоянием их ресурсов страшное, страшное наступление их скорее всего загонит в могилу еще глубже. Особенно на юге....
А если опять начнут остатки ВДВ на штрум бросать...
Kolibri_18• 24 января 2023
Ответ дляЧашечка чая

я не пам’ятаю з 2014 по 2019 рік багатообіцяючих прогнозів щовівторка від ГУР в стилі: літом Крим буде наш.
вибачте, що не розділяю захоплення Будановим. щось тут не так.
ok1904• 24 января 2023
Ответ дляKolibri_18
Перемога України, крах рашки. Казав десь в липні серпні. А от його Тамара ллє якийсь брєд
ok1904• 24 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Не знаю, але за кадрові зміни вінєдиний вказав. Ну то таке... Я скептична до нього.
Kolibri_18• 24 января 2023
Ответ дляunona4ka
так, очевидно, що країна з величезними ресурсами газу і нафти, з населенням 145 млн так просто здастся.
хоча, в них багато проблем з корупцією, організацією, пияцтвом, і тим, що вони роблять усе ’на авось’. а ще воюють ні за що.
п.с., сподіваюся, їхніх пропагандонів публічно повісять одного дня після міжнародного суду
alina 94• 24 января 2023
Ответ дляLena_Lovecosm
Удалено администрацией...
Матрьохам стало нудно,чи що..Зараз на тиждень підете на відпочинок)),
Lena_Lovecosm• 24 января 2023
Ответ дляalina 94
шошо?
ksena555• 24 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Где про 2 - 3 и розовых пони?
як де?
Буданов заявляв ще на початку гудня, що ще 2-3 масовані ракетні обстріли і все, більше ракет в раши немає ніяких...
І що маємо???
Kolibri_18• 24 января 2023
Ответ дляok1904
ого, несподівано, як для Глоби! він довгий час був 100% оплачений, і говорив з позиції вигоди москви. що ж це його спонукало змінити думку? може, совість замучала, що несе брехню? цікаво, цікаво
alina 94• 24 января 2023
Ответ дляLena_Lovecosm
шошо?
Щось не зрозуміло?Чи не володієте українською?
olly_bijou• 24 января 2023
У 2023 році війна Росії проти України збереже повномасштабний характер, оскільки жодна зі сторін не готова йти на поступки. Про це йдеться в аналітичному звіті авторитетного рейтингового агентства Fitch Ratings.

Чогось я ім більше вірю((((
Елена10001• 24 января 2023
Ответ дляLena_Lovecosm
шошо?
Ви дійсно вірите в те, що орки просто так вирішили піти з Херсону?
автор Чашечка чая • 24 января 2023
Ответ дляksena555
як де?
І що маємо???
Там в конце года он говорил, что вместо 80 за раз будут бросать 20 - 30 по 4 -5 раз. Показывать, что они еще что-то могут.
31 декабря и 14 января так и было