Немножко прогнозов от настоящих специалистов, а не видящих и прочих шарлатонов
‼️ 2023 рік – рік нашої Перемоги
📌 Про це заявив заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Вадим Скібіцький під час інтерв’ю інформаційному агентству «Укрінформ»:
▪️ очікується, що й зараз буде більш активне застосування повітряно-десантних військ зі сторони рф;
▪️ лютий-березень будуть активні бойові дії на Донецькому і Луганському напрямках;
▪️ існує ймовірність повторної спроби окупантів зайти на українську територію через кордон на Куп’янському напрямку;
▪️ проти нашої держави проводиться потужна інформаційна кампанія з метою розтягування наших сил та залякування населення;
▪️ чим довше тривають бойові дії, тим більше досвіду набирає ворог: якщо рік тому це були БТГр, батальйонні тактичні групи, то зараз вони повернулися до класичної схеми – бригада, полк, батальйон;
▪️ росіяни намагаються вести штурмові дії за рахунок нанесення потужних артилерійських ударів з метою повного знищення українських позицій оборони;
▪️ дефіцит високоточних крилатих ракет таких як Калібр, Х-101 та Х-555 змусив російську федерацію використовувати для обстрілів зенітні ракети;
▪️ росіяни не виробляють стільки зброї, скільки її втрачають;
▪️ бойове злагодження окупанти мали закінчити ще першого грудня, а закінчили першого січня;
▪️ серед можливих дій для нейтралізації діяльності «вагнера» — санкції, блокування фінансових потоків, обмеження в поставках озброєння…
▪️ в рф заявляють, що «вагнер» - приватна компанія, хоча у них немає закону про приватні військові компанії;
▪️ російські найманці погоджуються воювати за 200-250 тисяч рублів на місяць;
▪️ росіяни, які стоять на першій лінії, воювати не хочуть, не хочуть іти в наступ, багато з них намагається себе покалічити або отримати легке поранення, щоб вже не повертатися на фронт;
▪️ росія розосередила стратегічну авіацію по різним аеродромам, включаючи аж Далекий Схід;
▪️ на сьогодні загроза і взагалі риторика застосування ядерної зброї не стоїть так актуально, як це було на початку осені. Цьому сприяли і заходи міжнародної спільноти щодо ядерної безпеки;
▪️ ГУР свідомо вийшло зі своєю відкритою інформацією на суспільство:
- доведення меседжу, що розвідка розуміє все, що відбувається;
- сигнал противнику, що ми знаємо про їхні плани;
- з метою протидії ворожій дезінформації та пропаганді.
‼️ 2023 рік – рік нашої Перемоги
Kolibri_18• 24 января 2023
Ответ дляЗайкаСвоя
Пионтковского слушала вначале. Понравилось, что дед дедом, а маразм под контролем)) Меня в принципе вдохновляют возрастные в ментальном здоровье. Не понравилось - явно из обиженок на свою власть. А это всегда плохой советчик, он тупо мстит, а не дает прогнозы.
Яковину послушала в первые дни...весело, задорно...вот только все мимо.
ще восени казав, що з грудня впадуть ціни на енергоресурси від рф-її, прямо сильно і відчутно, і що це принесе їм неприємності. і так сталося.
ну таке, від оптимість, і майже завжди перебільшує неприємності росіян. є таке. але зерно істини в його аналітиці точно є.
Ответ дляLena_Lovecosm
я уже с 2014 года посмотрела
Не надо сравнивать тогда и сейчас
Ответ дляfishcka
ГУР такі самі передбачальники як і гадалки місцеві.
просто потом скажуть щось типу того як Арєстовіч говорив про здачу півдня
ще б того арештовича взяти за жабри,що людям на уші лапшу вішав з подачі ОП. Зараз за кордон вже рвонув?перетомився,бідний,скільки себе ламати цей весь час..
Ответ дляI_am_Ukrainian
Не знаю не фейк ли, а что это за детский сад сердечки ставить ? Про этого Тимошенка много нехорошего пишут, что много воровал и до войны. А сейчас с наворованным просто свалит. Выглядит как насмешка.
Нет, не фейк. Там ещё и пост с расшаркиваниями его есть.
И вроде его планируют главой ВА в Днепр
I_am_Ukrainian• 24 января 2023
Ответ дляirina _d
И вроде его планируют главой ВА в Днепр
Да уж (
interior_designer• 24 января 2023
Ответ дляTATI-13f6
Германия только собирается передавать танки под конец 2023 , так что , наверное, в 23-м ещё все не закончится (
ну под какой конец, ну вы читаете новости
Lena_Lovecosm• 24 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Не надо сравнивать тогда и сейчас
ну да, стало только хуже
не то что отбить не можем свои территории а и удержать , зато перемога каждый год , то 3 паски ждали, то когда рак свиснет, дождались
Kolibri_18• 24 января 2023
Ответ дляirina _d
И вроде его планируют главой ВА в Днепр
я в шоці! просто плювок в обличчя громадянам
Ответ дляЧашечка чая
Не люблю Березу, но тут согласна
Сьогодні за ранковою чашкою чаю з дипломатом почув цікаву фразу: - Відбулися два візита до України і почалися відставки та зміни в керівництві країни. Один візит публічний, один не публічний. Дуже добре, що візитерів почули. Погано, що без візитів це не робиться самостійно...
тих би візетерів до нас постійно приписати... але якщо самим українцям все-рівно,бо ’всі такі..’,то про що можна говорити??
Ответ дляKolibri_18
Це ще початок, там про ціни на углеводні далі швах
Ответ дляLena_Lovecosm
ну да, стало только хуже
Я не знаю кто там ждал 3 паски.
Кстати, как там с продвижением российских войск в течение полугода пока ЗСУ две успешные операции провели? И Изюм с Балаклеей освободили за пару дней, не стирая артиллерией.
I_am_Ukrainian• 24 января 2023
Ответ дляЗайкаСвоя
Я тоже в последние дни не могу слушать Яковину. Очень сильный контраст сейчас между его оптимизмом и реальностью. То ли последний рамштайн и вот эти всякие заявления про аж конец года так действуют (
Ответ дляok1904
Це процедурно довгий процес.
Так нигде не п шут, что им выставлены подозрения в злоупотреблении, никаких заведениях дел, просто сваливают от корыта один за другим вовремя, да и всё.
Пока раздуплятся с проверками, они все будут заграницей заныканы.
И это в войну, во время ВП!
interior_designer• 24 января 2023
Ответ дляLena_Lovecosm
ну да, стало только хуже
а ну да, Харьковская облась и Херсон то такое, не территории????
Kolibri_18• 24 января 2023
Ответ дляirina _d
И это в войну, во время ВП!
жах, нагадує часи Януковича, коли гребли все шо можна і відповідальності - ніякої
Lena_Lovecosm• 24 января 2023
Ответ дляinterior_designer
с херсона рашка сама ушла
Ответ дляI_am_Ukrainian
вот пусть идет в ЗСУ, покажет свою любовь..
вон сколько их уволилось, можно неплохой резерв сделать.
Kolibri_18• 24 января 2023
Ответ дляLena_Lovecosm
с херсона рашка сама ушла
жест доброї волі? ой, ми це вже чули.