Немножко прогнозов от настоящих специалистов, а не видящих и прочих шарлатонов
‼️ 2023 рік – рік нашої Перемоги
📌 Про це заявив заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Вадим Скібіцький під час інтерв’ю інформаційному агентству «Укрінформ»:
▪️ очікується, що й зараз буде більш активне застосування повітряно-десантних військ зі сторони рф;
▪️ лютий-березень будуть активні бойові дії на Донецькому і Луганському напрямках;
▪️ існує ймовірність повторної спроби окупантів зайти на українську територію через кордон на Куп’янському напрямку;
▪️ проти нашої держави проводиться потужна інформаційна кампанія з метою розтягування наших сил та залякування населення;
▪️ чим довше тривають бойові дії, тим більше досвіду набирає ворог: якщо рік тому це були БТГр, батальйонні тактичні групи, то зараз вони повернулися до класичної схеми – бригада, полк, батальйон;
▪️ росіяни намагаються вести штурмові дії за рахунок нанесення потужних артилерійських ударів з метою повного знищення українських позицій оборони;
▪️ дефіцит високоточних крилатих ракет таких як Калібр, Х-101 та Х-555 змусив російську федерацію використовувати для обстрілів зенітні ракети;
▪️ росіяни не виробляють стільки зброї, скільки її втрачають;
▪️ бойове злагодження окупанти мали закінчити ще першого грудня, а закінчили першого січня;
▪️ серед можливих дій для нейтралізації діяльності «вагнера» — санкції, блокування фінансових потоків, обмеження в поставках озброєння…
▪️ в рф заявляють, що «вагнер» - приватна компанія, хоча у них немає закону про приватні військові компанії;
▪️ російські найманці погоджуються воювати за 200-250 тисяч рублів на місяць;
▪️ росіяни, які стоять на першій лінії, воювати не хочуть, не хочуть іти в наступ, багато з них намагається себе покалічити або отримати легке поранення, щоб вже не повертатися на фронт;
▪️ росія розосередила стратегічну авіацію по різним аеродромам, включаючи аж Далекий Схід;
▪️ на сьогодні загроза і взагалі риторика застосування ядерної зброї не стоїть так актуально, як це було на початку осені. Цьому сприяли і заходи міжнародної спільноти щодо ядерної безпеки;
▪️ ГУР свідомо вийшло зі своєю відкритою інформацією на суспільство:
- доведення меседжу, що розвідка розуміє все, що відбувається;
- сигнал противнику, що ми знаємо про їхні плани;
- з метою протидії ворожій дезінформації та пропаганді.
‼️ 2023 рік – рік нашої Перемоги
Ответ дляfishcka
не знаю чи знайду зараз, вчора читала що наступні 2-3 тижні будуть рішаючими і найважчими.
а тепер розказують що перемога в 23 році
Когда кто-то с Запада начинает рассказывать про вот - вот будет решающие недели, то я сразу вспоминаю прогноз про максимум 96 часов...
А сегодня как бы 11 месяцев
Kolibri_18• 24 января 2023
Ответ дляfishcka
хочеться, але я реаліст.
а влада вважає що українці інфантильні тому треба лить заспокіювальну муть
але ж справді інфантильні
вірять в популісьтські побрехеньки, вибори 2019 тому показник
Ответ дляfishcka
В мене чоловік любить слухати різних аналітиків, то от пам´ятаю травень і його віру, що ’от от почнеться вирішальна битва за Донбас’ і все ісход війни
Ответ дляKolibri_18
але ж справді інфантильні
В тяй темі, чомусь я не могла Вас підтримати
Я з Вами дуже солідарна. Мене це обурює.
Серед мого кола лиш один знайомий серйозно займався підготовкою ТРО...(ще з початку АТО він працював в контрозвідці СБУ, потім вийшов на песію. Пропонував чолрвікові десь у вересні 2022, але чоловік його навіть не зрозумів до чого готуватися, для чого організовувати ТРО )
Ответ дляЧашечка чая
А сегодня как бы 11 месяцев
всі очікували що ми впадемо за тиждень, тому і давали такі прогнози.
я ще пам´ятаю як депутатка Смаглюк писала людям з півночі Київщини що не треба нікуди тікати бо росіяни нікого не тронуть, а в цей час Арєстовіч по тєліку розказував як все швидко закінчиться коли танки вже були біля Києва, бомбили Маріуполь і захопили південь
Kolibri_18• 24 января 2023
Ответ дляok1904
дякую! і я більше не могла нічого відписувати, мені показало, що ми мене заблокували ))
але, схоже, це автор тої теми поблокував усіх підряд
Ответ дляCardiolog
Это о чем речь?
Було також звільнено заступника Генпрокурора Олексія Симоненко, – нардеп Железняк.
Тимошенко написав заяву про звільнення з ОП – УП
Замість Тимошенка на посаду планують призначити київського голову військової адміністрації Київської області Олексія Кулебу.
Крім того, у відставку підуть глави ВЦА Сумської, Дніпропетровської, Запорізької і Херсонської областей.
Чекаємо офіційної інформації 👀
Заступник міністра оборони Шапавалов подав у відставку
Шаповалов відповідав за тилове забезпечення ЗСУ. Він попросив звільнити його, щоб не створювати загрози для стабільного забезпечення ЗСУ внаслідок кампанії звинувачень.
Сьогодні Резніков підтримав його звільнення
Іван Лукеря, замміністра Мінрегіону, також подав у відставку.
Він відповідав за Велике будівництво та регіональний напрям.
У відставку подав заступник міністра розвитку громад та територій України Вячеслав Негода.
Сьогодні Кабмін планує звільнити 5 голів ОВА - УП
Чекаємо офіційної інформації 👀
Snow bunny• 24 января 2023
Ответ дляok1904
Ага. І ухвалення ленд-лізу з яким ми ’огого’ і який досі не надійшов хочаб в половині обіцяного обсягу. Теж вірила...
Kolibri_18• 24 января 2023
Ответ дляok1904
так, скільки вже було цих ’вирішальних’ - місяців, тижнів, битв. то сподівалися на Херсон - що звільнення Херсону їх морально зламає.
але ні, цього не сталося.
тому я вже практично ні на що не сподіваюся. спостерігаю за новинами, і все. інколи слухаю поміркованих аналітиків: Жданова (так! а що? норм мужик, факти розповідає), Швеця інколи (і ні, я не вважаю його агентом кремля чи зрадником), і Яковіну - оцей взагалі оптиміст, завджи робить акцент на чомусь хорошому, щоб не падати духом. Ніяких Піонтковських з його ’путіну лишилося 11 днів, в бункері все вирішили’.
але ні, цього не сталося.
Kolibri_18• 24 января 2023
Ответ дляirina _d
Чекаємо офіційної інформації 👀
а чому 5 голів ОВА звільняти? я цього не зрозуміла
Ответ дляSnow bunny
Якась Аліса в країні чудес...
Як на мене є гаранти суверенітету саме вони мають навіть воювати , де їх круті дипломати, розвідники і тощо , нас роззброїли на їх умовах під гарантії...
Ответ дляSnow bunny
По ленд - лизу нам не обещали горы. Ленд лиз страховка Байдена, если выборы выиграли б Республиканцы и стали блокировать помощь. Сейчас помощь пакетами и.это хорошо
Ответ дляKolibri_18
але ні, цього не сталося.
За Швеця я з Вами знову солідарна, я його не слухаю, але є ресурс де він пише статті, мені для заг.обзору почитати достатньо.
I_am_Ukrainian• 24 января 2023
Ответ дляokogteva
Ці ворожки вже задовбали, то 2-3 дні, то 2-3 тижні, то 2-3 ракети, то 2-3 путіна...
И ещё и в 2023 цифры 2-3
Snow bunny• 24 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Пакетами обіцянок.
Ответ дляKolibri_18
Среди них много зашкаваренных персон. Одни в утиль, а кто-то пойдёт на повышение
Kolibri_18• 24 января 2023
Ответ дляirina _d
Но как-то нигде не пишут, что ведётся аудит, проверка и прочее. Тупо просто увольняются и сваливают. А ответственность нести?
Я в охерении каком-то
хороше питання. крім звільнення, ніяких інших санкцій
Ответ дляKolibri_18
але ні, цього не сталося.
Пионтковского слушала вначале. Понравилось, что дед дедом, а маразм под контролем)) Меня в принципе вдохновляют возрастные в ментальном здоровье. Не понравилось - явно из обиженок на свою власть. А это всегда плохой советчик, он тупо мстит, а не дает прогнозы.
Яковину послушала в первые дни...весело, задорно...вот только все мимо.
I_am_Ukrainian• 24 января 2023
Ответ дляirina _d
Я в охерении каком-то
Не знаю не фейк ли, а что это за детский сад сердечки ставить ? Про этого Тимошенка много нехорошего пишут, что много воровал и до войны. А сейчас с наворованным просто свалит. Выглядит как насмешка.
Ответ дляI_am_Ukrainian
Уже уволили