О як! Згадала рідну мову і оголосила збір. Заспівала 3 пісні під акустичну, одна з яких українська. На кого розрахована ця українська пісня?
Видно, чухається їй да не свербиться більше.
Як заручниця боїться слово сказать, натяками все.
Невже вона сподівається, що поверне назад свою кар´єру?!
Її ж, наче, в європі забойкотували з концертами. Їй тільки в рашці. Тоді як вона не боїься оголошувати такі збори?
Чи за це нічого не буде?
Ответ для Shady lady
Є версія що виперла її Тіна, але я не цікавилася ніколи. Лорачки голос розкішний, але репертуар однотипний - не моє. Тіна - тим більше.
Мені Саніна подобається, але менше з тим. Треба поцікавитися точно як там все було. Бо і Лобода наче натякала що Тіна її посунула.
Яким чином виперла? Концерти , гастролі не давала проводити? Не смішіть.
Ответ для Shady lady
Она вам лично так и сказала, что мол, я предательница, продалась в рашку из за украинских певиц, я то люблю Украину, но Тина мне запрещает?
Shady lady• 24 января 2023
Ответ дляBejza
Не поняла, какого шанса у нее не было? Почему у всех украинских певцов был, а у шайки предателей не было?
Бо до війни тут Лорачку не любили.
Я якщо чесно також розізлилася на неі ще з часів майдану. Її питали «за що стоїть майдан?»
А вона «бо їм бракує кохання» 🤦🏻♀️
Потім премії якісь в москві брала в той час.
Коли планувалися концерти в Україгі, то їх зривали. А Лобода, Барських, Асті, Марув нормально каталися туди-сюди
А вона «бо їм бракує кохання» 🤦🏻♀️
То може вона збирає гроші для українців на окупованій території. Там же рашисти теж розказують, як вони українців рятують від самих себе і привозять гуманітарну допомогу в Маріуполь і інші міста
Та й її українська дивно виглядає через майже рік війни. ніби ’я українка, співаю українською, підтримую росію’. мабуть рашистам зайде
marydgayne• 24 января 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
От сладкой кошечки у неё только голос. Оно ж видно, что оно стерво
та и голос не сладкий... вообще не понимаю восторга по ней.
Вот это пугает меня больше всего! Что может быстро все забыться и оказывается за тридцать серебрянников - проститься. Я никого из них никогда не прощу! Ни за какие раскаяния, слезы и донаты! Ничего от врага брать не нужно и прощать ´никогда, чтобы духу их на нашей земле небыло!
Shady lady• 24 января 2023
Ответ дляmarydgayne
І я не розумію. В тій пісні де Саніна з нею співає, то Тіна аж надривається, наче вичавлює з себе той голос, а у Юлі ллється так легко і природньо..
Але чомусь Саніна у нас з Тіною і близько не стоїть, Тіна - намбер ван
marydgayne• 24 января 2023
Ответ для Shady lady
По моему мнению голос у нее сильный конечно, но... очень неприятный тембр, скрипящий какой-то, не красивый. И как человек она неприятная даже с экрана.... а уж те, кто с ней знакомы, ни один человек ее не похвалил.
Shady lady• 24 января 2023
Ответ дляmarydgayne
Кілька пісень років 15 тому я любила в Тіни.
«Ноченька», «Люблю его» там ніжно співала, а зараз більше старається показувати всю силу голоса, а пісні якісь не дуже
Ответ для Shady lady
Ну тут тоже и Снина сама себя не ценит, когда снимали о клипе, она прям Тину боготворила, прям присмыкалась, не могла поверить, что сама Тина к ней обратилась, наивысшая честь! Мне даже слушать неприятно было. Но это ее мнение и ощущения.
marydgayne• 24 января 2023
Ответ для Shady lady
вот ’Люблю его’ мне тоже нравилась. наверное только эта песня и все. Но мне слова нравятся, ее голос все равно там не очень.
marydgayne• 24 января 2023
Ответ дляS-290479
Не суди, да не судим будешь. Никто не знает, какие для нее здесь были условия работы . А там Киркоров помогал. А здесь кто помог бы... Мне ее жаль немного
Мне кажется, что она просто пошла на поводу в мире больших денег и ТЕХ советчиков. А, когда на нее тут травлю открыла Тина, то ей уже деваться некуда было просто. Все помнят ,что не только она в рашке тогда пела, а и Потап и еще многие. Но травили только ее
marydgayne• 24 января 2023
Ответ дляРойЛеля
А який шанс у Лободи бути прийнятою? Такий би і в неї був.
Лобода не побоялась поставити на карту свою кар´єру і гроші.
І я поважаю її за те, що чесно зізналась. Да, була неправа, да любила гроші і була зайнята тільки собою, але жити з цим не змогла б після 24 лютого. І тепер хочу хоч щось для своєї країни зробити.
Просто у Лорак оточення чисто рашистське було вже. філя-педофіля і подобні підари, які їй певно порадили сидіть і не висовуваться, але ця тактика їй не на користь
у Лободы не было таких советчиков и друзей, в виде Фили. как у Лорак. ей практически не оставили шансов ни тут остаться, ни оттуда уйти
marydgayne• 24 января 2023
Ответ дляБолаболик
а що в українців перестали руйнувати будинки ? Можна нічого не робить .. бо вам не подобається .. спитайте тих хто залишився без домівок , хочуть вони допомоги чи ні , в мене купа знайомих маріупольців , поки що ніхто не допомагає окрім Европи , але це ненадовго .
Мне вот вообще интересно... Почему все тем ,у кого полностью разрушены дома, хоть бы ипотеку начали давать, как военным!!!
Ksenia-e9d7• 24 января 2023
Ответ дляS-290479
Нашли кого жалеть 🤣
marydgayne• 24 января 2023
Ответ дляnatali077
Тина ее выжила из Украины и это факт. Потому что на тот момент ей Лорак очень мешала. Это соперничество, как в свое время было у Пугачевой и Ротару.
Ответ дляmarydgayne
а мені здається Лобода обійшла Тіну (при всій повазі до патріотизму останньої). Бадоєв для Лободи крутіші кліпи знімав і харизму її розкрутив гарно. Хоча голос у неї слабший, наскільки я можу оцінити,звісно. Тіна ж дуже однотипна.
Лорачка для мене останні років 15 взагалі не може конкурувати з ними, з гарної і талановитої перетворилась в шось таке..Згідна з вами, все-таки оточення формує людину.
А тут ще дівчата за Саніну згадують, як на мене, вже б на світовий рівень мала б давно вийти, і тембр, і репертуар, і зовнішність. Може їй продюсера кращого бракує..
Ответ дляmarydgayne
Та какая ипотека , все сидят без работы (( Здесь главное потом чтоб фонды которые нам обещаны , а некоторые перечислены , снова не разворовали, а пошли на отстройку .
marydgayne• 24 января 2023
Ответ дляBe_me
Мне Лорак очень нравилась до всех этих событий, телефон забит был ее песнями. И голос, и внешность. Мне очень жаль ,что она не осталась в Украине и на украинской эстраде, а выбрала рашку
marydgayne• 24 января 2023
Ответ дляБолаболик
не верю я уже ни во что.. разворуют все ,как всегда((
Уже сейчас могли бы и общежития, и гостиницы выделить хотя бы во временное жилье. Но никого не интересуют судьбы людей
Ответ для Shady lady
Так і у Тіни голос розкішний, і у Саніної теж. До розкішного голосу ще треба мати багато чого.
Shady lady• 24 января 2023
Ответ дляBe_me
Та звісно обійшла. У Лободи була що не пісня - то хіт. І так з 2012 року, це як мінімум, може й більше років поспіль.
Де там тій Тіні до Лободи?
Обожнюю «40 градусов»
Шедевр, написаний Монатіком)
Де там тій Тіні до Лободи?
Обожнюю «40 градусов»
Шедевр, написаний Монатіком)
Ответ дляmarydgayne
Ну общаги выделила Франция , Испания и прочие .. наши посчитали что это они выделили :)))
А другие советчицыс считают , что их мнение , важнее помощи реальной той же Лорачки:))