ПадаюВреверансах• 24 января 2023

Лорак заспівала солов´їною і збирає кошти для українців без житла

О як! Згадала рідну мову і оголосила збір. Заспівала 3 пісні під акустичну, одна з яких українська. На кого розрахована ця українська пісня?
Видно, чухається їй да не свербиться більше.
Як заручниця боїться слово сказать, натяками все.
Невже вона сподівається, що поверне назад свою кар´єру?!
Її ж, наче, в європі забойкотували з концертами. Їй тільки в рашці. Тоді як вона не боїься оголошувати такі збори?
Чи за це нічого не буде?
Bejza• 24 января 2023
Ответ дляБолаболик
К автору , тема не моя .. ответ нажимать там где « автор «
Я вам задала вопрос, вы пишете, что молодец, у нас воры, а она молодец....в чем молодцовость?
natali077• 24 января 2023
Ответ для Shady lady
Є версія що виперла її Тіна, але я не цікавилася ніколи. Лорачки голос розкішний, але репертуар однотипний - не моє. Тіна - тим більше.
Мені Саніна подобається, але менше з тим. Треба поцікавитися точно як там все було. Бо і Лобода наче натякала що Тіна її посунула.
Яким чином виперла? Концерти , гастролі не давала проводити? Не смішіть.
Bejza• 24 января 2023
Ответ для Shady lady
Нехай..
А хто допомагатиме?
Невже кацапи накидають?
Бо українці її матюкають там
А голос у неї справді гарний
Вы долго будете на эту сепаршу молиться?
Bejza• 24 января 2023
Ответ для Shady lady
Она вам лично так и сказала, что мол, я предательница, продалась в рашку из за украинских певиц, я то люблю Украину, но Тина мне запрещает?
Shady lady• 24 января 2023
Ответ дляBejza
Не поняла, какого шанса у нее не было? Почему у всех украинских певцов был, а у шайки предателей не было?
Бо до війни тут Лорачку не любили.
Я якщо чесно також розізлилася на неі ще з часів майдану. Її питали «за що стоїть майдан?»
А вона «бо їм бракує кохання» 🤦🏻‍♀️
Потім премії якісь в москві брала в той час.
Коли планувалися концерти в Україгі, то їх зривали. А Лобода, Барських, Асті, Марув нормально каталися туди-сюди
Болаболик• 24 января 2023
Ответ дляBejza
Вам воры нравятся ? Мне нет . Мне нравится любой помогающий и те люди которые без ничего остались , благодарны любой помощи .
автор РойЛеля • 24 января 2023
Ответ дляnatali077
Пішов зрив концертів один за одним і в Лорак, і в Лободи
mavka.cy• 24 января 2023
То може вона збирає гроші для українців на окупованій території. Там же рашисти теж розказують, як вони українців рятують від самих себе і привозять гуманітарну допомогу в Маріуполь і інші міста
Та й її українська дивно виглядає через майже рік війни. ніби ’я українка, співаю українською, підтримую росію’. мабуть рашистам зайде
marydgayne• 24 января 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
От сладкой кошечки у неё только голос. Оно ж видно, что оно стерво
та и голос не сладкий... вообще не понимаю восторга по ней.
Новый• 24 января 2023
Вот это пугает меня больше всего! Что может быстро все забыться и оказывается за тридцать серебрянников - проститься. Я никого из них никогда не прощу! Ни за какие раскаяния, слезы и донаты! Ничего от врага брать не нужно и прощать ´никогда, чтобы духу их на нашей земле небыло!
Shady lady• 24 января 2023
Ответ дляmarydgayne
І я не розумію. В тій пісні де Саніна з нею співає, то Тіна аж надривається, наче вичавлює з себе той голос, а у Юлі ллється так легко і природньо..
Але чомусь Саніна у нас з Тіною і близько не стоїть, Тіна - намбер ван
marydgayne• 24 января 2023
Ответ для Shady lady
По моему мнению голос у нее сильный конечно, но... очень неприятный тембр, скрипящий какой-то, не красивый. И как человек она неприятная даже с экрана.... а уж те, кто с ней знакомы, ни один человек ее не похвалил.
Be_me• 24 января 2023
o, ще один добрий знак,що раші капут.Щуриця хоче втекти з тонучого корабля?
Shady lady• 24 января 2023
Ответ дляmarydgayne
Кілька пісень років 15 тому я любила в Тіни.
«Ноченька», «Люблю его» там ніжно співала, а зараз більше старається показувати всю силу голоса, а пісні якісь не дуже
Новый• 24 января 2023
Ответ для Shady lady
Ну тут тоже и Снина сама себя не ценит, когда снимали о клипе, она прям Тину боготворила, прям присмыкалась, не могла поверить, что сама Тина к ней обратилась, наивысшая честь! Мне даже слушать неприятно было. Но это ее мнение и ощущения.
marydgayne• 24 января 2023
Ответ для Shady lady
вот ’Люблю его’ мне тоже нравилась. наверное только эта песня и все. Но мне слова нравятся, ее голос все равно там не очень.
marydgayne• 24 января 2023
Ответ дляS-290479
Не суди, да не судим будешь. Никто не знает, какие для нее здесь были условия работы . А там Киркоров помогал. А здесь кто помог бы... Мне ее жаль немного
Мне кажется, что она просто пошла на поводу в мире больших денег и ТЕХ советчиков. А, когда на нее тут травлю открыла Тина, то ей уже деваться некуда было просто. Все помнят ,что не только она в рашке тогда пела, а и Потап и еще многие. Но травили только ее
marydgayne• 24 января 2023
Ответ дляРойЛеля
А який шанс у Лободи бути прийнятою? Такий би і в неї був.
Лобода не побоялась поставити на карту свою кар´єру і гроші.
І я поважаю її за те, що чесно зізналась. Да, була неправа, да любила гроші і була зайнята тільки собою, але жити з цим не змогла б після 24 лютого. І тепер хочу хоч щось для своєї країни зробити.
Просто у Лорак оточення чисто рашистське було вже. філя-педофіля і подобні підари, які їй певно порадили сидіть і не висовуваться, але ця тактика їй не на користь
у Лободы не было таких советчиков и друзей, в виде Фили. как у Лорак. ей практически не оставили шансов ни тут остаться, ни оттуда уйти
marydgayne• 24 января 2023
Ответ дляБолаболик
а що в українців перестали руйнувати будинки ? Можна нічого не робить .. бо вам не подобається .. спитайте тих хто залишився без домівок , хочуть вони допомоги чи ні , в мене купа знайомих маріупольців , поки що ніхто не допомагає окрім Европи , але це ненадовго .
Мне вот вообще интересно... Почему все тем ,у кого полностью разрушены дома, хоть бы ипотеку начали давать, как военным!!!
Ksenia-e9d7• 24 января 2023
Ответ дляS-290479
Нашли кого жалеть 🤣
mamarama• 24 января 2023
Ответ дляmarydgayne
Её глупость затмевает всё, и красоту и голос)
marydgayne• 24 января 2023
Ответ дляnatali077
Тина ее выжила из Украины и это факт. Потому что на тот момент ей Лорак очень мешала. Это соперничество, как в свое время было у Пугачевой и Ротару.
Be_me• 24 января 2023
Ответ дляmarydgayne
а мені здається Лобода обійшла Тіну (при всій повазі до патріотизму останньої). Бадоєв для Лободи крутіші кліпи знімав і харизму її розкрутив гарно. Хоча голос у неї слабший, наскільки я можу оцінити,звісно. Тіна ж дуже однотипна.
Лорачка для мене останні років 15 взагалі не може конкурувати з ними, з гарної і талановитої перетворилась в шось таке..Згідна з вами, все-таки оточення формує людину.
А тут ще дівчата за Саніну згадують, як на мене, вже б на світовий рівень мала б давно вийти, і тембр, і репертуар, і зовнішність. Може їй продюсера кращого бракує..
Болаболик• 24 января 2023
Ответ дляmarydgayne
Та какая ипотека , все сидят без работы (( Здесь главное потом чтоб фонды которые нам обещаны , а некоторые перечислены , снова не разворовали, а пошли на отстройку .
Be_me• 24 января 2023
Ответ дляmarydgayne
ой, вибачте, не Вам відповіла, а РойЛеля.
marydgayne• 24 января 2023
Ответ дляBe_me
Мне Лорак очень нравилась до всех этих событий, телефон забит был ее песнями. И голос, и внешность. Мне очень жаль ,что она не осталась в Украине и на украинской эстраде, а выбрала рашку
marydgayne• 24 января 2023
Ответ дляБолаболик
не верю я уже ни во что.. разворуют все ,как всегда((
Уже сейчас могли бы и общежития, и гостиницы выделить хотя бы во временное жилье. Но никого не интересуют судьбы людей
tarasyla• 24 января 2023
Ответ для Shady lady
Так і у Тіни голос розкішний, і у Саніної теж. До розкішного голосу ще треба мати багато чого.
Shady lady• 24 января 2023
Ответ дляBe_me
Та звісно обійшла. У Лободи була що не пісня - то хіт. І так з 2012 року, це як мінімум, може й більше років поспіль.
Де там тій Тіні до Лободи?
Обожнюю «40 градусов»
Шедевр, написаний Монатіком)
Болаболик• 24 января 2023
Ответ дляmarydgayne
Ну общаги выделила Франция , Испания и прочие .. наши посчитали что это они выделили :)))
А другие советчицыс считают , что их мнение , важнее помощи реальной той же Лорачки:))