Безникая• 25 января 2023
Брекети, Київ
Підскажіть де можна поставити брекети? Які зараз ціни? Хто робив у Ноженко? КИЇВ.
Сижуревувшоке• 25 января 2023
Рекомендую Вікторія С на Гоголівській. Робила самолігуючі металеві внизу 20к, керамічні вверху 25к
Безникая
• 25 января 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Ціна за весь період? Відразу вся сума?
Сижуревувшоке• 25 января 2023
Ответ дляБезникая
Ціна за весь період? Відразу вся сума?
Можна платити частинами. В моєму випадку ще між встановленням верхніх і нижніх різниця місяць
Сижуревувшоке• 25 января 2023
Ответ дляКина_не_будет
Полтава -обычные металические-на челюсть 8 тыс грн
В Києві 10
Сижуревувшоке• 25 января 2023
За самі брекети, здається зняти в кінці щось коштуватиме. Корекція безкоштовно
Сижуревувшоке• 25 января 2023
Можна було ю звичайні, не самолігуючі, але їх частіше коректувати їздити, я не захотіла. Звичайні металеві 10к
Безникая
• 25 января 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Де робили?