Lina_crz• 25 января 2023

Питання про мобілізацію

Я не розбираюсь в цьому, тому хочу запитати тут.
В мого чоловіка проблеми зі здоров´ям але не оформлена інвалідність, його батька забрали на вчення. Чи мають призвати чоловіка? Ще я чула, що з сім´ї можуть одного забрати, то чи можна йому за кордон?( чоловіка вже визивали в воєнкомат але тільки написали, що в нього хвороби але не списали бо треба було доплатити за це)
Aleksakievua• 25 января 2023
Регистрация: сегодня.
Шо по чём?
автор Lina_crz • 25 января 2023
Ответ дляAleksakievua
Регистрация: сегодня.
Шо по чём?
А це на щось впливає тут ? Я сиділа тут час від часу просто цікаво почитати щось, але зараз вже сама задала питання
Nerses• 25 января 2023
Ответ дляLina_crz
Буква z в нике неактуальна для нового аккаунта в Украине
Murrr4a• 25 января 2023
На сайте дпсу четко указаны все категории граждан и мужчин, которым можно зарубеж и с какими именно документами.
Думаю, вашему нельзя. И то, что забрали отца - не влияет на сына никак.
kisunya11• 25 января 2023
Батько не має відношення до сина. За кордон не можна .
Було б дійсно захворювання -списали б
автор Lina_crz • 25 января 2023
Ответ дляNerses
Я й не помітила, вибачте. Просто нік що я вибрала був зайнятий, та мені якийсь видало автоматично. Я взагалі подумала, що це скорочено crazy
ЖД білети ловлю• 25 января 2023
Ответ дляLina_crz
автоматично?.🧐... стало ще підозріліше
автор Lina_crz • 25 января 2023
Ответ дляkisunya11
Було б дійсно захворювання -списали б
Справа в тому, що в нього багато захворювань з якими він має бути не придатний, не було грошей оформити інвалідність, тому так
автор Lina_crz • 25 января 2023
Ответ дляЖД білети ловлю
автоматично?.🧐... стало ще підозріліше
Я не правильно пояснила але всі чогось придираються не по темі
автор Lina_crz • 25 января 2023
Ответ дляNerses
російська актуальна в Україні?
Решка7777• 25 января 2023
Ответ дляLina_crz
без оформения- группы не может,
вы сейчас получите ту инвалидность, попробуйте
у вашегомужа документов никаких нет на руках, для освобождения от военкомата
автор Lina_crz • 25 января 2023
Ответ дляРешка7777
без оформения- группы не может,
Треба просто багато грошей, щоб ще раз комісію пройти і заплатити шоб ту групу оформили
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляLina_crz
Якщо дійсно хвороби по яким призначається інвалідність, то її дають без грошей.
ok1904• 25 января 2023
Ответ дляLina_crz
Ну, що Ви таке пишете?
Дають групу без грошей, коли діагноз і стан здоров´я відповідний.
Було б бажання
junel• 25 января 2023
Немає у вас підстав на сьогоднішній день ні на відстрочку ні на виїзд. Можуть направити на військово-лікарську комісію і визнати тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії).
kisunya11• 25 января 2023
Ответ дляLina_crz
Які?
kisunya11• 25 января 2023
Ответ дляok1904
Ну, що Ви таке пишете?
Було б бажання
І ще захворювання, по якому дадуть. А то деякі і з всд інвалідність хочуть
vikat• 25 января 2023
Ответ дляLina_crz
Автор, если у мужа реальное заболевание и группа положена, инвалидность оформляется бесплатно
Добрая феечка• 25 января 2023
Якщо не оформлена в чоловіка інвалідність, то як він виїде?
judit• 25 января 2023
У знайомого хвороба за яку мала б бути інвалідність, але не робив. З обліку знятий.
Ніби має виїхати по білому квитку, без оформлення окремо інвалідності, але не пробував.
автор Lina_crz • 25 января 2023
Ответ дляvikat
Лікар хтів тільки через хабар
автор Lina_crz • 25 января 2023
Ответ дляjudit
Мого в военкоматі не хтіли списувати бо треба було доплатити.... а так типо військово обмежений
автор Lina_crz • 25 января 2023
Ответ дляvikat
2000 $ запросили. В нього епілепсія, пухлина в мозку, кантузія на ліве око, вада серця, опущені почки і ще шось бо я всі деталі не пам´ятаю. Народ такий просто, у нас в знайомих в баби не було ноги і їй кожні 2 роки треба було їздити доказувати шо в неї нога не виросла, щоб продовжили інвалідність, виплати. Нажаль багато таких історій є