Я не розбираюсь в цьому, тому хочу запитати тут.
В мого чоловіка проблеми зі здоров´ям але не оформлена інвалідність, його батька забрали на вчення. Чи мають призвати чоловіка? Ще я чула, що з сім´ї можуть одного забрати, то чи можна йому за кордон?( чоловіка вже визивали в воєнкомат але тільки написали, що в нього хвороби але не списали бо треба було доплатити за це)
ЖД білети ловлю• 25 января 2023
Ответ дляLina_crz
Я й не помітила, вибачте. Просто нік що я вибрала був зайнятий, та мені якийсь видало автоматично. Я взагалі подумала, що це скорочено crazy
автоматично?.🧐... стало ще підозріліше
Ответ дляLina_crz
Справа в тому, що в нього багато захворювань з якими він має бути не придатний, не було грошей оформити інвалідність, тому так
без оформения- группы не может,
вы сейчас получите ту инвалидность, попробуйте
у вашегомужа документов никаких нет на руках, для освобождения от военкомата
Немає у вас підстав на сьогоднішній день ні на відстрочку ні на виїзд. Можуть направити на військово-лікарську комісію і визнати тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії).
Ответ дляjudit
У знайомого хвороба за яку мала б бути інвалідність, але не робив. З обліку знятий.
Ніби має виїхати по білому квитку, без оформлення окремо інвалідності, але не пробував.
Мого в военкоматі не хтіли списувати бо треба було доплатити.... а так типо військово обмежений
Ответ дляvikat
Автор, если у мужа реальное заболевание и группа положена, инвалидность оформляется бесплатно
2000 $ запросили. В нього епілепсія, пухлина в мозку, кантузія на ліве око, вада серця, опущені почки і ще шось бо я всі деталі не пам´ятаю. Народ такий просто, у нас в знайомих в баби не було ноги і їй кожні 2 роки треба було їздити доказувати шо в неї нога не виросла, щоб продовжили інвалідність, виплати. Нажаль багато таких історій є