Привіт! Планую подавати документи в Канаду. Якщо в мене закардоний паспорт-книжечка, це не викличе незручностей при переїзді в Європі і в Канаді? Чи все ж таки краще зробити біометрію?
Ответ дляНаталья-249d
Они все книжечкой.И биомеирия тоже:)))))
😅 можливо, но в мене конкретна книжечка))
Ответ дляparele
Если конкретна книжечка не просрочена, все ок.
Дякую)
Ответ дляНаушники
Любой загран-это книжечка. Что вы имеете ввиду? Пластик? Это только айди-это как обычный украинский паспорт
Є звичайний закордоний паспорт, є біометричний. В мене звичайний, до війни з ним в європу виїзджати було складно
Ответ дляНаушники
Ну, если обычный, тогда нужна виза, но т к. сейчас их не ставят для Европы, тогда проблем не будет, для Канады не знаю, но я бы однозначно сделала биометрию
минуууутку. как это не ставят? вы попроьуй е заедьте в Польшу без визы, если нет оснований а папорт не биометрический
Якщо мова йде не про війну, а про загальні умови для подорожей для громадян України з закордонними паспортами, то біометричний (новіший) паспорт потрібен лише для Шенгену, щоб в’їхати без візи.
В США чи Канаду Вас без візи і так ніхто ніколи не впустить (зараз опускаємо варіанти заїхати в США з Мексики і просити прихисток), тому, відповідно старіший паспорт можна спокійно використовувати, але попередньо отримавши візу, якщо це потрібно, для будь-яких країн, які не в Шенгені.
Це, власне, і мій випадок, бо в мене два паспорти старіший (не біометричний) і новіший (біометричний) - обидві книжечками звичайно; в першому завжди були візи США та Канади, з другим я більше по Європі їздила, ніколи жодних проблем не було.
Для Канади окремо треба здавати біометричні дані по якій би візі Ви туди не їхали: студентській, робочій, іміграційній, куает, але це не має відношення до типу паспорту, так завжди було.
Ответ дляalistar
Гарна відповіть, якраз те що потрібно. А можна одразу 2 паспортами користуватись?