Анюточка_Я• 25 января 2023

Закордоний паспорт старого зразка ( книжечка)

Привіт! Планую подавати документи в Канаду. Якщо в мене закардоний паспорт-книжечка, це не викличе незручностей при переїзді в Європі і в Канаді? Чи все ж таки краще зробити біометрію?
Наталья-249d• 25 января 2023
Они все книжечкой.И биомеирия тоже:)))))
автор Анюточка_Я • 25 января 2023
Ответ дляНаталья-249d
😅 можливо, но в мене конкретна книжечка))
parele• 25 января 2023
Ответ дляАнюточка_Я
Если конкретна книжечка не просрочена, все ок.
автор Анюточка_Я • 25 января 2023
Ответ дляparele
Дякую)
Мадам Клико• 25 января 2023
А разве в самолёт пускают без биометрии?
Кузякин• 25 января 2023
Ответ дляМадам Клико
да, но не выпускают
haha.ha• 25 января 2023
Ответ дляМадам Клико
Да, с визой
Наушники• 25 января 2023
Любой загран-это книжечка. Что вы имеете ввиду? Пластик? Это только айди-это как обычный украинский паспорт
автор Анюточка_Я • 25 января 2023
Ответ дляНаушники
Є звичайний закордоний паспорт, є біометричний. В мене звичайний, до війни з ним в європу виїзджати було складно
Наушники• 25 января 2023
Ну, если обычный, тогда нужна виза, но т к. сейчас их не ставят для Европы, тогда проблем не будет, для Канады не знаю, но я бы однозначно сделала биометрию
TaFo• 25 января 2023
Ответ дляНаушники
минуууутку. как это не ставят? вы попроьуй е заедьте в Польшу без визы, если нет оснований а папорт не биометрический
Наушники• 25 января 2023
Ответ дляTaFo
Неужели все, кто выехал , имеют биометрию? И по украинским выезжали. Или сейчас лавочка прикрылась? Я не в курсе
Murrr4a• 25 января 2023
По отзывам из чатов, без биометрии часто не пускают в самолёт. Это нужно конкретно узнавать перед полетом.
Также без биометрии не пускают в США, Канаду, страны Лат Америки и тд
Murrr4a• 25 января 2023
Ответ дляНаушники
С обычным можно выехать в Европу сухопутным методом точно. А вот далее куда или полететь - сложнее
alistar• 25 января 2023
Якщо мова йде не про війну, а про загальні умови для подорожей для громадян України з закордонними паспортами, то біометричний (новіший) паспорт потрібен лише для Шенгену, щоб в’їхати без візи.

В США чи Канаду Вас без візи і так ніхто ніколи не впустить (зараз опускаємо варіанти заїхати в США з Мексики і просити прихисток), тому, відповідно старіший паспорт можна спокійно використовувати, але попередньо отримавши візу, якщо це потрібно, для будь-яких країн, які не в Шенгені.

Це, власне, і мій випадок, бо в мене два паспорти старіший (не біометричний) і новіший (біометричний) - обидві книжечками звичайно; в першому завжди були візи США та Канади, з другим я більше по Європі їздила, ніколи жодних проблем не було.

Для Канади окремо треба здавати біометричні дані по якій би візі Ви туди не їхали: студентській, робочій, іміграційній, куает, але це не має відношення до типу паспорту, так завжди було.
автор Анюточка_Я • 25 января 2023
Ответ дляalistar

Гарна відповіть, якраз те що потрібно. А можна одразу 2 паспортами користуватись?
alistar• 25 января 2023
Ответ дляАнюточка_Я
Так, звичайно, в Україні можна одночасно мати два діючі закордонні паспорти. Якщо захочете третій, то один із попередніх доведеться анулювати.