ЗдесяЯ• 25 января 2023
Де купити оригінал NB
Дівчатка , можливо хтось купляв , на цьому сайті , оригінал? Або хто знає , порекомендуйте де купити.
Мэри Попкинс• 25 января 2023
Це підробка. Я на Заландо 2 місяці ловила розмір и коштували подібні 125€
Шумелка Мышь• 25 января 2023
Майже всі укр сайти продають підробки серед оригіналів. Як пощастить
ЗдесяЯ
• 25 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
І мене ціна насторожила
МадамОхмури• 25 января 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Це як?
Нью Беланс не така вже і крута торгова марка, щоб їх підробляти.
Тріль!• 25 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Так на скрине примерно такая же цена. Только скидка чего-то сильно большая.
Мэри Попкинс• 25 января 2023
Ответ дляТріль!
Так вам не спадає на думку, чому?
Тріль!• 25 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Так вам не спадає на думку, чому?
Для подделки и цена по скидке завышена) Негоде продавать по таким ценам ширпотреб, если это подделка)
Брынза• 25 января 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
В інтертопі брала 3700 приблизно, але то влітку було
Я дочери брала в интертопе , за 1900
Надо смотреть мкжскую линейку и женскую.
У моей нога 41