Хочу купити собі на ДН маленьку приємність. У всіх на слуху оця Женек. Що в ній такого особливого? На мейк ап 540 грн
Чорнобаївка• 25 января 2023
Я за 350 брала
Дуже швидко деформувалися зубчики, думала такого не має бути за такі гроші
Пьяная вишня• 25 января 2023
Мені всі ці модні гребінці подобаються тим, що гарно розчісують після миття, звичайними я не можу мокре воосся розчісати.
Хачапууури• 25 января 2023
Танг тизер 2 шт разных у меня. Нравятся. Кума сказала что Жанек ей больше понравилась. Не сравнивала. А вообще это индивидуально
Ресничный червь• 25 января 2023
Да ничем, я купила, попользовалась полгода и вернулась к тангл тизер, сейчас купила тангл тизер вет детанглер, намного лучше янеке
Краля-Галя• 25 января 2023
Ответ дляРесничный червь
Подтверждаю. Ничего такого в ней нет. Мокрые волосы расчесывает неплохо. Но я брала дочке на длинные вьющиеся волосы, ей вообще не подошла. Поэтому расчесываюсь я после душа. Но тангл тизер лучше однозначно.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 25 января 2023
У мене тангл тізер вже років 6.
Плюси:
Не смикає
Добре розчісує вологе волосся
Не плутає
Якщо вологим гарно розчесати то так і лежить, не пушиться потім
Не електризує волосся
Компактна
Плюси:
Не смикає
Добре розчісує вологе волосся
Не плутає
Не електризує волосся
Компактна
Идууу--уууу блин• 25 января 2023
Я купила золотую ,среднего размера ,мне нравится ,хорошо расчесывает волосы и плюс массаж кожи головы .
Улыбчик• 25 января 2023
Теж хотіла janeke купляти, але мегі здалося, що зубці ріденькі. Тому купила два тенгла. Велика дуже класно розчісує вологе волосся, не дере. Маленьку в сумці ношу, але у неї коротші зубці і ручки нема.
Кондуктор трамвая• 25 января 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Не стоит,посмотрите Olivia Garden , значительно лучше
А відгуки не дуже. Пишуть, що кульки з кінця щетинок швидко осипаються
Безникая• 25 января 2023
У мене тангл тізер, рекомендую! Але витратіться на оригінал.
Як згадаю як у дитинстві ,,скубла,, себе щоб розчесати після дешевого шампуню...
А зараз шампунь, кондиціонер чи масочка і класна щітка для волося)))
Первоклашка Я• 26 января 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Я за 350 брала
У меня две оригинальных было , тоже быстро деформировались. Купила подделку , ни Чем не отличить.
Чорнобаївка• 26 января 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Але у мене довше густе волосся, може, через це