Я_не_аноним_100%• 26 января 2023
Вам теж тільки вистачає на звичайну їжу і оплату комунальних?
Результат:
вже голосів:
92 (77.97%)
Так
26 (22.03%)
Ні, у нас гарний дохід
АдеКВАтная• 26 января 2023
Гарний дохід був до війни.
Зараз нажаль ледве вистачає на мінімальні потреби.
Я_не_аноним_100%
• 26 января 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Гарний дохід був до війни.
Одяг- взуття, покупки в квартиру?
ЗдесяЯ• 26 января 2023
Хорошим доход назвать сложно, но хватает не только на поесть и комуналку, поэтому моего ответа нет, он где-то посредине
Я_не_аноним_100%
• 26 января 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А який ваш дохід ? Може не все так погано? У мене вже почався невроз … боюсь ходити в маркет за продуктами. Але сьогодні купила улюблений торт дитини, фрукти, м’ясну нарізку… просто плюнула на все
БезникаЯ• 26 января 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
може і у вас не все так погано?
Брюлик в стразах• 26 января 2023
так, але в Польщі...
бо тут тільки оренда з комунальними 35 тис грн((
Я_не_аноним_100%
• 26 января 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
ви запитуєте у тих, хто закордоном?
Хто вдома
Я_не_аноним_100%
• 26 января 2023
Ответ дляБезникаЯ
може і у вас не все так погано?
Тільки їжа… про інше треба забути і розумію гірше ще буде
Самая СоветЧиваЯ• 26 января 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Хто вдома
ну вдома у багатьох своє житло, хто тут залишився, якщо ще аренда, то важкувато
В рот не ложи• 26 января 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Хто вдома
Доход не очень хороший, но хватает не только на еду и коммуналку. Нет такого варианта
Праздничный сервиз• 26 января 2023
Доход небольшой по меркам соетчицы, стараюсь 60% отложить, на остальное жить.
Самая СоветЧиваЯ• 26 января 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
скільки ви витрачаєте на їжу?
Кишмишная Мая• 26 января 2023
Відкладали дитині на навчання перед війною. Тепер тягаємо звідти не тільки на навчання 😢. Дохід нижче середнього. Обоє працюємо, їмо скромніше, лише м´ясо обов´язково, одягаємося б/у або економка. 2 дівчат підлітків. Платимо комуналку+ інтернет+ поповнення 4 телефонів. Машиною нікуди не їздимо, скрізь пішки, невелике місто, але ціни вищі київських десь на 30%.
Ума Палата• 26 января 2023
Так, комуналка і їжа. Впритик, так як економлю, максимум по акціям беру.
ША все! я пришла• 26 января 2023
Комуналка, їжа все. От на зуби в ремонт котла вже нема. І зрозуміло що на ремонт ще нашкребу а зуби це колись потім.
Экспертиза• 26 января 2023
Так,комуналка,мобільні,інтернет,їжа на 3-х,одяг не купуємо,ще на цигарки тис.2 йде
Кишмишная Мая• 26 января 2023
Ответ дляША все! я пришла
Я не можу запломбувати, бо це около 1000 грн😢, для нас це гроші... Хоч би дітям в першу чергу. Працюю в бюджеті. У чоловіка основний дохід, але сезонний, тут не вгадаєш, на що розраховувати.
Неваляшкина• 26 января 2023
Еще нужен один вариант ответа, а то слишком категорично, либо хороший доход либо впритык. Проголосовала за хороший, так как не только на еду хватает, но, на самом деле он не хороший)
Я_з_Франека• 26 января 2023
Еда на 3+собака где-то 15-18, коммуналка частично+пополнения,кое какие покупки мелкие только необходимое: одеяло,павербанк и и.д., одежда минимум(((Главное не болеть...
Любимка-анонимка• 26 января 2023
Ответ дляНеваляшкина
Вот и у нас так)
ТебеОноНадось• 26 января 2023
Зараз він не дуже гарний чи то просто витрат багато, але на життя вистачає , відкласти нема з чого
Цветов Мне срочно• 26 января 2023
Ответ дляША все! я пришла
Я вирішила все відкласти на потім і роблю собі зуби. Бо я свої зуби відкладаю постійно - страшно то грошей не має. А тут все ж на понеділок до ортодонта. .. Але все ж їх зроблю. Мене рятує погріб і те, що є домашнє мясо і яйця. А так, тепер походеньки в магазин припиняються взагалі на 3 місяця так точно.
Я_не_аноним_100%
• 26 января 2023
Ответ дляПраздничный сервиз
А про який дохід річ?
Я_не_аноним_100%
• 26 января 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
скільки ви витрачаєте на їжу?
Точно більше 10 тис