Стрекоза любви• 26 января 2023

Новий наступ росіян. Ви якось готуєтесь?

З великою ймовірністю, цей наступ буде. Зараз є різні версії, куди вони спрямують своє військо. Київська область, Донецька, Сумська, Харківська. Ви якось готуєтесь, особливо ті, хто живе в цих регіонах? Як собі уявляєте, це буде схоже на те, що було 24 лютого? Велика кількість танків, авіація, озброєні ДРГ в місті? Які в кого думки?
Болаболик• 26 января 2023
Ну смотрите за 3 дня с подготовленными штурмовиками и десантом и дрг они Киев не взяли , сейчас есть линия фронта и там наши не дают им пройти . По логике взять они могут причиндал и пописать 🤷‍♀️ну ракеты это остаётся угроза

aktudoku• 26 января 2023
Ответ дляksena555
та воно і не дивно, подивіться, що вичворяють верхушкі так звані наші, от там волосся дибом
Они не уйдут от наказания,там ФБР отдел создали,найдут и ворованное и посадят.Америка взялась серьезно.Давно пора.
S4aste02• 26 января 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Бучанский р-н Макаровская ТГ по Житомирке.
У мене бабуся всього декілька км від макарова. Слава Богу що ми не поїхали туди.

Друзі були в Мотижині- то був жах
ksena555• 26 января 2023
Ответ дляaktudoku
подивіться сьогоднішнє нашумівше відео Тищенка в Тайланді , як гарно відпочиває і може зрозумієте...
І це в той час, коли заборонили виїзд чиновникам. А прикордонники, певно, всі сліпі і глухі були
spain2406• 26 января 2023
Ответ дляaktudoku
Вот честно, дай Бог дожить до светлого дня, когда привлекут к реальной ответственности тех самых из верхов. Но не уверена,что доживу
Безимени890123• 26 января 2023
Ответ дляaktudoku
Не самі ж чиновники добровільно так браво писали заяви на звільнення. Хоча, тут треба арешти і арешти, а не просто вихід на пенсію з виплатами. Там дві третини пішли ’за згодою сторін’.
автор Стрекоза любви • 26 января 2023
Ответ дляSoufit
Ще й так культурно їх назвала - росіяни, неначе вони їй родичі)))
свинособаки і кадиробарани!
А ви почитайте, що каже Данілов, знаєте, хто він? Він радить і наголошує на тому, що всіх російських військових, російську армію потрібно називати словами пов’язаними з росією, ідентифікувати їх правильно. Щоб всі розуміли, з ким ми воюємо. У світі дипломатичному, юридичному не існує поняття «свинособака» «кацап» а «росіянин» є. Тому перед тим як когось в чомусь звинувачувати, «копніть» трошки глибше.

РойЛеля• 26 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Зв’язок очевидний. Вони наступають, ми або «здаємося-ламаємося», або «захищаємося-контрнаступаємо». Відповідно всі якнайшвидше намагаються нам дати озброєння, бо зрозуміло, що зацікавлені в нашому контрнаступі і перемозі. Це мої думки.
Хто зацікавлений?
Я тільки бачу, що все більше зацікавлених у війні, довготривалій, локальній.
А для нас локальна може закінчитись заморожуванням. А заморожування це нова війна в майбутньому
Клементина• 26 января 2023
Симонянша виклала у себе, що в Мюнхені люди протестують проти постачання нам танків
Це правда?? - хто в Німеччині?
РойЛеля• 26 января 2023
Ответ дляKlodia
Перед войной все разведки докладывали, что война будет и называли даты, зачем выдумывать?
Ага, тільки тут сміялись ’що знову не напали?’
bolidd• 26 января 2023
Ответ дляksena555
Проте Він вже звільнений і виключений з партії
Екатерина27• 26 января 2023
Ответ дляaktudoku
Серьезно взялась? Это вы увольнения имеете в виду? Прям сильно напугались наши увольнениям. Хоть бы одного посадили. Тимошенко сняли и что? Каклету вон даже уволить с должности голосов не хватило. А чувак с 30 декабря попу во Вьетнаме греет, сейчас в Тай перебрался
aktudoku• 26 января 2023
Нам к границе ,не с фашистами,а к другой границе -120км.Если что,сразу туда,не собирали ничего,(деньги-доки-бензин-и все для собак)в тумбочке,но и в наступление не верю.
Безимени890123• 26 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Є російці, москалі. Століття тому не було ніяких росіян, були москалі.
Екатерина27• 26 января 2023
Ответ дляbolidd
А вот и нет)
Northface• 26 января 2023
Ответ дляsunholder
Я ніяк не готуюсь, бо до Києва вже ніхто не дійде.
Хоча бак в авто намагаюсь тримати повним.
А на другие территории пусть идут да?
Oasis in the Desert• 26 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Погоджуюсь. Росіяни, звичайно, нелюди, але потім з´являються ’хачихи’, ’угро-фінські черепи’, ’узькомовні’, тощо...
bolidd• 26 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
А вот и нет)
Ну тогда это позор , просто гдето в телеграмме мелькнуло что исключен . Реально нет ? Дайте ссыль
Безимени890123• 26 января 2023
Ответ дляКлементина
Це правда?? - хто в Німеччині?
Ви знаєте скільки в Німеччині російців? Не знаю, чи правдиві ті фото, але цілком реально там зібрати з тисячу прихильників рузького міра.

Люсильда.ua• 26 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Повезло!!! Родились в рубашке!
Мы ехали 6 марта утром. У них как раз закончился ожесточенный бой. Техника их продолжала дымиться, вонь и пыль страшная стояла. Всю ночь мы этот бой в доме слушали. Много орков погибло, остальные были раненые и кантуженые. Они на нас как-то странно смотрели. Муж чуток притормозил, я вообще орала на всю машину, молилась, чуть разрыв сердца не получила. Они нас не остановили. Мы объехали их технику и набрали скорость. Возле моста на Макаров - Это 50й км - нас уже ждал НАШ блокпост. Проверили документы и пожелали счастливо и побыстрее драпать. Через пару дней, к сожалению, орки разбили этот блокпост и мост взорвали.
Безимени890123• 26 января 2023
Ответ дляbolidd
Депутатом лишився з усіма привілеями і т.д.
Soufit• 26 января 2023
Ответ дляksena555
Думаєте, в нього не знайшлось би 5 тис, для офіційного перетину?
Amurinka• 26 января 2023
Ответ дляksena555
мені більше схоже на затягування війни((
поставки всього затягуються і саме більше до цього підштовхує новина, що в Чехії продовжують прихисток до березня 2024р., не спроста ж
Ой, прихисток во всех странах продолжают на год. Вы же не предлагаете им по неделям цедить, а вдруг закончится. Люди и после могут остаться, многим и возвращаться некуда. Они с самого начала войны говорили, что прихисток на год, с возможностью продления
Magic Noir• 26 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Зрозуміло, що русня недарма стільки чмобіків набрала. Щось готують, але ж і ми не вчорашні.
Очень надеюсь что эвакуироваться не прийдется.Уверенна что у русни планы перебраться на этот берег((.Очень надеюсь что им это не удастся. Сегодня бомбили с утра,целый день. Даже собак не смогла за целый день выгулять,они боятся и просятся в дом.
alina 94• 26 января 2023
Ответ дляКлементина
Це правда?? - хто в Німеччині?
Та то кацами мабуть,їх же там повно.
Oasis in the Desert• 26 января 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Реальное везение!!!
Молния крайне редко попадает дважды в один объект.

Значит, на этот раз все обойдется...
Безимени890123• 26 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Так я про що і кажу. Що ’за згодою сторін’ - це як святковий вихід на відпочинок з усіма випливаючими. Я про те, що західні партнери не хотять, щоб ці потвори крали ЇХ гроші, а все інше ми вже маємо самі.
Екатерина27• 26 января 2023
Ответ дляbolidd
Гончаренко почитайте
Amurinka• 26 января 2023
Ответ для-Инга-
то есть тот факт, что людям дают запас чтобы не бегали ежемесячно продлевать, вы сделали вывод что чехи уж точно что-то знают, и знают лучше нашей, американской, и британской разведки? Нуну.
Ну да, а как же без заговора)) продлили-значит по сценарию их все идёт 😁
bolidd• 26 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Фубля ( надо же кретины