графиняВишенка• 27 января 2023
Що купили на розпродажах? Діліться фотками покупок для себе, для дому, косметики
Давайте відволічемося від тих котів)))
У мене білі джинси і сукня.
Але луже багато ще чого хочу, та не можу зловити
У мене білі джинси і сукня.
Борщичок• 27 января 2023
Я купила немного базовых футболок, джинсы остальное все ребенку)) хочу Челси на весну но нигде не могу найти такие чтоб понравились и еще хочу какую-то базовую черную сумочку
графиняВишенка
• 27 января 2023
Ответ дляСірничок
У меня белье вс служит годами, стираю в машинке, все отлично
От постійно читаю таке. Чи то на машинку тоді грішити чи що?)))
Не люблю я білизну ВС
Ті труси 5/25
А бюстгальтери є гарні. Іх люблю. Не вкину в машинку таке. Дуже ніжне мереживо
А ще халат маю дорогий сатиновий, тріскає і магнітиться)
Коротше, що як.
Але фланелеві піжами - ❤️❤️❤️
Не люблю я білизну ВС
Ті труси 5/25
Коротше, що як.
Але фланелеві піжами - ❤️❤️❤️
БезобидныйКрокодильчик• 27 января 2023
Не купую онлайн, в мене тонка талія і великі бедра, все приміряю
А так нещодавно в Манго скупилась курточку, платтячко, светрик
котопёс• 27 января 2023
Ответ дляПожарник
Купувала такі речі
Очікую
Тканини, дизайн деяких речей клас!
графиняВишенка
• 27 января 2023
Ответ длякотопёс
Подивилася на себе в дзеркало. Мені 32 роки, є дитина, немає роботи, кар’єри. Розумію, що час іде. Навколо мене багато молодих дівчат, які вже в естафеті перемагають лише через свою молодість. З кожним днем в перегонах життя я відстаю. І це правда. Тому вирішила почати вдосконалюватися з фігури, зовнішності, щоб триматися наплаву.
В мене на цей місяць була ціль ввести спорт у звичку. Більше нічого!
Хоч по 15 хв щодня.. але ціль не досягнута, тож на лютий ціль та сама))
графиняВишенка
• 27 января 2023
Ответ дляПожарник
Купувала такі речі
Очікую
Дуже гарні.. це массімо?
Для мене він дорогий..(
Джемпер дуже гарний. Скільки коштує?
Може розщедрюся
Для мене він дорогий..(
Джемпер дуже гарний. Скільки коштує?
Може розщедрюся
Фигура мечты• 27 января 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Те що дуже хочу, але не ловиться (
Мне кажется купальник неучданая идея..
Пропеллер на 6 персон• 27 января 2023
КапитанльнаЯ• 27 января 2023
ГейСюда• 27 января 2023
Ответ дляграфиняВишенка
З косметики купила молочко таке. Відгука нема, тільки сьогодні вперше замовила, але гарна знижка.
дайте посилання бо найти не можу
АгатаХристя• 27 января 2023
Любі мої шопоголіки, підкажіть, будь ласка, бершку не брала, дочка дуже хоче, але з розміром можу не вгадати. ОТ 71, ОБ 83, це мені м-ку брати чи с-ку?
Пропеллер на 6 персон• 27 января 2023
Ответ дляАгатаХристя
Хс или с
АгатаХристя• 27 января 2023
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Хс или с
Серйозно?? Оце вони так більшомірять?
графиняВишенка
• 27 января 2023
Ответ дляФигура мечты
Мне кажется купальник неучданая идея..
Я люблю такі незвичайні речі. Купальників є багато, тож загар так не ляже. Що я щодня міняю і воно вирівнюється
Пропеллер на 6 персон• 27 января 2023
Ответ дляАгатаХристя
Серйозно?? Оце вони так більшомірять?
Я с барами 93 ношу С
АгатаХристя• 27 января 2023
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Я с барами 93 ношу С
а талія скільки у Вас?
графиняВишенка
• 27 января 2023
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Все заказывала еще на чп
Пока больше никаких покупок😬
И две пары джинс
Пока больше никаких покупок😬
И две пары джинс
Ого, у вас курток)
В мене дві і ті так заважають у шафі…
Не вистачає місця)
В мене дві і ті так заважають у шафі…
Не вистачає місця)
Фигура мечты• 27 января 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Тут даже не в загаре дело. Он будет неудобный, и грудь даже небольшая норовит выпасть..Он и на модели не ахти..
графиняВишенка
• 27 января 2023
Ответ дляФигура мечты
Ніби все закрито надійно
Пропеллер на 6 персон• 27 января 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ого, у вас курток)
В мене дві і ті так заважають у шафі…
Не вистачає місця)
В мене дві і ті так заважають у шафі…
Не вистачає місця)
Психанула
две еще и не носила)) а, еще гольф черный и бежевый
без гольфов жить не могу)
Фигура мечты• 27 января 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ніби все закрито надійно
Я думаю с левой стороны будет некомфортно. Но если вам очень нравится, берите, конечно. Можете потом тему создать, интересно даже.
бифидобактерияЖоржик• 27 января 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ніби все закрито надійно
Классный, у Квитковой похожий купальник видела, взяла и себе на заметку
графиняВишенка
• 27 января 2023
Ответ дляФигура мечты
Або такий..
Хоч би один зловила
Радостина• 27 января 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Завидую людям которые одежду в интернете покупают. Сьездила на выходных в ТЦ, приехала с пустыми руками. Ничего не село(
А чего завидует?
Я вот в инете одежду покупаю, т.к.а магазине нет всего ассортимента, который представлен на сайте магазина. Приходится в c&a заказывать вслепую, а потом ждать заказ неделю, скрыть и возвращать. Ну и заказывать приходится 2 размера, чтоб понимать какой же сядет.
А возврат денег ждать полтора месяца потом.
Что ж в этом завидного?
графиняВишенка
• 27 января 2023
Ответ дляГейСюда
дайте посилання бо найти не можу
Гель також по акції. За 500 мл наче гарна ціна
Я не побачила, на жаль.
Свезло так свезло• 27 января 2023
Ответ дляПожарник
Купувала такі речі
Очікую
Гарне все. Це зара?